Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afrykanka_25

Formoline L112 - opinie i spostrzeżenia

Polecane posty

Gość Elmada
uważam, że Formoline jest wspaniałym, nie wyniszczającym organizmu suplementem diety. Zaczęłam brać go pod konec sierpnia. Moja waga spadła o 12 kg. Oczywiście co drugi dzień ćwiczę callanetics. Próbowałam wcześniej wielu specyfików. Mierny skutek. Formoline L112 biorę obecnie profilaktycznie po 1 tabletce 2x dzienie. Naprawdę polecam... mam 38 lat i nie odczuwam ścisku pod biustem z powodu fałdek na brzuszku. Figura jest rewelacyjna. polecam Elmada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmada
uważam, że Formoline jest wspaniałym, nie wyniszczającym organizmu suplementem diety. Zaczęłam brać go pod konec sierpnia. Moja waga spadła o 12 kg. Oczywiście co drugi dzień ćwiczę callanetics. Próbowałam wcześniej wielu specyfików. Mierny skutek. Formoline L112 biorę obecnie profilaktycznie po 1 tabletce 2x dzienie. Naprawdę polecam... mam 38 lat i nie odczuwam ścisku pod biustem z powodu fałdek na brzuszku. Figura jest rewelacyjna. polecam Elmada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniool1
Witam, stosuje Formoline od miesiąca został mi ostatni listek tabletek 3-go opakowania. Do tej pory nie widzę efektów a oprócz brania tabletek duzo się ruszam i mniej jem, ograniczyłam słodycze. Kupiłam tabletki REDUFAT, mają takie samo dzialanie jak Formoline z tym że są dużo tańsze. czy któraś z Was stosowała Redufat? Proszę o jakieś info. bardzo zależy mi żeby zrzucić cm z bioder i ud. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaaa
Stosowałam Formoline przez dłuższy czas... niestety nie zobaczyłam żadnych efektów!!!! Są potwornie drogie! A do tego każdy kto chce je zażywać powinien skonsultować się z lekarzem. Zrobione są ze skorupiaków!!! One silnie uczulają... Chcecie mieć szczupłą sylwetkę? Dieta, sport i silna wola!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 39
zjadlam 4 opakowania bez jakiegokolwiek efektu, na mnie nie dziala!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykanka_25
Cześć Dziewczyny, Po dłuższym czasie weszłam na forum, które kiedyś założyłam, bo było bardzo mało informacji o Formoline. Jestem najnormqalniejszą w świecie kobietą, która tak jak większość z Was zmaga się ze zmorą naszego życia - nadwagą. Nie jestem żadnym dystrybutorem i żadna reklama leku nie jest mi potrzebna. A prawda o mnie i tych tabletkach jest taka, że schdłam 2 kg, a dalej za chorobę nie chciało iść. Są drogie i nie stać mnie na nie, ale myslę że warto było spróbować. Życzę Wam z całego serca powodzenia i wiary w to, że podejmując walkę, przyjdzie taki czas że człowiek w końcu wygra. Trzymajcie się cieplutko i naj naj naj w nowym roku 2009 :) Pozdrowionka dla uleczki_ppp - kimkolwiek jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka_sko
moja koleżanka je stosuje... po kilku tygodniach odchudzania wygląda naprawdę świetnie! aż jej zazdroszczę. a To prawda, że Formoline nie wpływają na pracę organizmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka_sko
moja koleżanka je stosuje... po kilku tygodniach odchudzania wygląda naprawdę świetnie! aż jej zazdroszczę. a To prawda, że Formoline nie wpływają na pracę organizmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola_szczecin
ja też je biorę. I uważam, że nie można na nie narzekać. Odchudzam się od niedawna, ale efekty już widzę. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaE
Rok temu Formoline stosowal moj maz i schudl dzieki niemu no i oczywiscie stosownej diecie 7 kilo w krotkim czasie.Wczoraj ja sobie zakupilam ten specyfik i ...zobaczymy.Mam pytanko- czy mozna przyjmowac takze chrom,preparat multiwitaminowy podczas stosowania Formoline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby_junior
ja kiedyś stosowałam formoline, już dawno temu. I jakoś po odstaieniu nie przytyłam. Nie rozumiem czego tu się bać, wystarczy mądrze jeść, ćwiczyć i się nie objadać to wszxystkso będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczka
nawet najlepsze tabletki nie pomogą jak odchudzająca się osoba nie będzie próbowała schudnać... ja biorę formoline, ale też coś robię żeby schudnąć. Ćwiczę, mniej jem. Dlatego nie boję się jo jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaaaaa
Nie faszerujcie się żadnym świństwem, które jest drogie i nie działa. Przyczyną tycia jest zły poziom cukru we krwi, a nie tłuszcz jako taki. Od siebie polecam zmodyfikowaną dietę Montignaca - jedz co chcesz byle z dolnych partii tablicy indeksów glikemicznych. I działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka_sko
jak dla mnie to jest zupełnie inaczej... może dlatego, że mnie te tabletki pomogły... ale oprócz tego, że łykałam dormoline to dużo ćwiczyłam i mniej jadłam. a na zdrowiu nie podupadłam, mam jeszcze więcej siły i lepszą kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori65
A JA PO NICH CZESCIEJ ODWIEDZAM KIBELEK I SAMA SIE DZIWIE SKAD TEGO TYLE SIE BIERZE,MALO JEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia777
Czytam z uwagą wasze posty.Kończę 3 opakowanie formoline.Odradzam kupna tego specyfiku.O wiele więcej chudłam nie stosując go.Mam wprawdzie 2kg mniej odkąd stosuję ale jestem przekonana ,że to zasługa mojego odżywiania i ćwiczeń.Za te pieniądze ,które zapłaciłam za formoline wykupiłabym miesięczny karnet do siłowni w tym aerobic,sauna,masaż gratis i efekt murowany lepszy.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaE
w 10 dni schudlam 2 kilo stosuje formoline od 15 dni,ale wiem,ze gdyby nie dieta 1200 kcal i codzienny trening na rowerze treningowym,nie udaloby mi sie schudnac za wiele.a i jeszcze jedno-konieczne jest przy stosowaniu formoline pic duzo wody mineralnej bo ja pilam malo(nie lubie wody) i mialam potworne zaparcia,doslownie kamienie,ktorych nie moglam swobodnie wydalic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka_sko
no otóż to... Formoline to dobre tabletki, ale działają w połączeniu z dobrymi chęciami zażywających :) jak już się człowiek zdecyduje i kupi sobie coś wspomagającego odchudzanie to musi jednak pamiętac żeby też coś robić. Trzeba ćwiczyć, mieć jakąś nawet najmniejszą dietę. Wtedy odchudzanie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
Cześć, chciałam spytać czy jak zaczęłyście brać Formoline L112, to na początku przyjmowania tabletek zauważyłyście przyrost wagi? Bo ja biorę od niedawna i zauważyłam, że przybyło mi z 1-2kg. Może jest to wywołane przyjmowaniem większej ilości płynów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę te tabletki od 4 dni, ważyłam się przed ich zażyciem ( 68,7 kg przy wzroście 171cm). Narazie nie patrzyłam na swoją wagę ale mam po nich mniejszy apetyt (na słodycze również). Zaczęłam też ćwiczyć ponieważ bez tego nie sądzę żebym schudła. Jak coś się ruszy to się odezwę (mam nadzieję). Trzymam kciuki za wszystkich. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free_fire
ja u siebie na początku nie zauważyłam przyrostu wagi. W sumie to tylko gubiłam kilogramy. Poza tym 4 dni to jeszcze zbyt malo żeby widzieć wielkie zmiany. Ja chudłam 1 kg tak średnio na 6 dni. Ale doszłam to takiej wagi o jakiej marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
Ja biorę od 7 dni, dziś jest 8. Chodzę 2 razy w tygodniu na aerobik i 1 na tenisa i jak na razie nie schudłam nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza117
karmię piersą rocznego synka.czy te tabletki mu nie zaszkodzą?bardzo chciałabym je wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa forma
wlasciwie to nie wiem, jak z tym jest. znalazlam tylko taki opis plus to co jest w ulotce. na mnie te tabletki dzialaja - ale (uwaga do gk) efekt pojawil sie po miesiacu, chodzi o to zeby chudnac a nie efektownie pozbywac sie wody z organizmu i myslec, ze w ciagu paru dni ubylo tluszczyku pare kilo. tu jest ta stronka http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/formolinel11240tabletek-2470.html?osCsid=054cf609c6bdd19d8d2c83a413ccad3a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_70
Witajcie. Czytam i czytam i jestem juz przekonana. Dzisiaj zamówie te tabletki oby i u mnie spowodowały zmiany. Trzymajcie kciuki bo musze zrzucić tych kilkogramow sporo do lata z 15 może mi się uda. Oby :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata_70
Witajcie. Czytam i czytam i jestem juz przekonana. Dzisiaj zamówie te tabletki oby i u mnie spowodowały zmiany. Trzymajcie kciuki bo musze zrzucić tych kilkogramow sporo do lata z 15 może mi się uda. Oby :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęło półtora tygodnia odkąd zaczęłam zażywać formoline i... jest ponad kilo mniej...:-) Do tego ćwiczę, raczej nie jadam kolacji po 18 i piję dużo wody. Jak już pisałam wcześniej nie mam chęci na słodycze (wielka ulga, bo mogłam je jeść i jeść). Odezwę się jeszcze. Trzymam kciuki za wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cencioszka
tabletki to swietne rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które za bardzo nie mają czasu się odchudzać. tak było ze mną. Ćwiczyłam tyle ile się dało, ale ze względu na pracę i szkołę często nie miałam czasu isć poćwiczyć. Przynajmniej mogłam normalnie jeść, a nie musiałam się głodzić. Schudłam z formoline i uważam, że decydując się na nie podjęłam dobrą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gk
Ja biorę Formoline 21 dni, przez pierwsze 10 dni nie zauważyłam spadku bo miałam wahania wagi. Przez 10 dni nie miałam możliwości zważenia się no i kiedy wreszcie się zważyłam waga pokazywała 2 kg mniej, nie wiem tylko czy to zasługa Formoline czy grypy żołądkowej, która mnie dopadła... Tak czy inaczej mam nadzieję, że waga będzie nadal spadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania220205
Czytam Wasze posty i chyba tez sprobuje tego formoline,cwicze regularnie,ok.godzine dziennie na steperze z hantlami lub kardio,ale slabo chudne,bo moja zmora jest apetyt,szczegolnie wieczorem,po cwiczeniach.Potem dam znac jak na mnie to podzialalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×