Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afrykanka_25

Formoline L112 - opinie i spostrzeżenia

Polecane posty

Gość golin-1
Witam!!! Ja dzisiaj kupilam formoline na razie 40 tabletek.Mam do zgubienia ok.10 kg.Wykupiłam też karnet na basen i zaraz idę poplywać.Trzymajcie za mnie kciuki!!Będę pisać czy są jakieś efekty tego mojego odchudzania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klio22
Czy któraś z Was łączyła Formoline L112 z BIO CLA ? Czy nie ma żadnych przeciwskazań? Ja biorę BIO CLA z zieloną herbatą od miesiąca i ciało jest troszkę bardziej jędrne jednak utracie kg jest kiepsko. Zastanawiam sie czy nie brać BIO-CLA i dodatkowo Formoline L112 - Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessaa
nie, ja z niczym Formoline nie łączyłam. Bo i po co?? Od czasu do czasu tabletki łykałam, trochę ćwiczyłam ( to w zależności od tego ile miałam czasu). no a poza tym nie jadłam fast foodów i schudłam :) no i dużo wody piłam, to też jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania220205
Mysle,ze Formoline mozna nieszac z innymi wspomagaczami,takimi jak cla czy l-carnityna,poniewaz formoline nie jest trawione przez organizm,trzeba tylko zachowac te 4 godziny odstepu.Ja jestem 2-gi dzien na formoline,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKA_MB
Teraz to juz nie wiem ... Ja biorę od 6 dni formoline, jem duzo, cwicze malo i z 61,8 schudlam do 58,2. Moze to od wody, bo pije jej naprawde duzo. No nie wiem... ale tabletki bede brala. Aha to co ze mnie ''wychodzi'' w toalecie to masakra. Gdzie ''to'' sie miesci ????? Bede tu zagladac i pisac o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatta127
Witam wszystkie osoby które wahają się przed zakupem Formoline. Pierwszy raz brałam L112 latem zeszłego roku - efekty były niesamowite, po okolo 1,5-2 miesiącach schudłam 5-6 kilo i następnie utrzymując wagę, i co najważniejsze do dzisiaj bez efektu jo-jo. Mam prace siedząca , uwielbiam slodycze, a po formoline mój organizm nie "ciągnął" mnie wogole do slodkiego. Początkowe oznaki po formoline to brak ciągłego apetutu na słodkie rzeczy, nie mówiąc juz o stanie przed miesiączką, kiedy to wokoło wszystkie czekolady znikają. Efekty Formoline zauwazyli wszyscy, ja czułam się swietnie, lekko i bez niepotrzebnych fałdek. Goraco polecam niezdecydowanym, pooniewaz kiedys tak jak Wy dziewczyny przed zakupem byłam pewna niepewności czytając fora z odpowiedziami o efektach. Jedynym mankamentem jest cena - ale kiedy przeliczymy cenę słodyczy i posiłkujących mankamentów wynik zapewne bedzie na korzyść formoline. Zakupy robiłam w aptekach internetowych, podczas promocji na 2 opakowania - uważam że jest dawka wskazana jak na dobry początek. Dziewczyny idzie wiosna - zrzucamy zbedne kilogramy. Powodzenia - Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie0001
witam, ja właśnie czekam na przesyłkę z formoline...mam nadzieję że uda mi się zrzucić ok.10 kg do sierpnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania220205
a ja kupilam,zazywam juz ok.miesiaca i efektow nie ma,mimo tego,ze cwicze codziennie i duzo spaceruje,podejrzewam,ze wiekszosc pozytywnych komentarzy to reklama,szczegolnie jezeli ktos pisze,ze caly dzien siedzi,zajada sie czym chce i chudnie,jak ktos kiedys wynajdzie taki lek,to postawia mu pomnik;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKA_MB
Właśnie zaczęłam 2 op. Naprawdę ten lek działa . Nie ćwiczę, jem dużo i chudne. Bardzo powoli ale chudnę. Teraz chę jeszcze przejść na dietę to dopiero będzie efekt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD1paula1xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD1paula1xD
Czesc dziewczyny. Ja probowalam juz wielu srodkow na odchudzanie. ale kazdy nie byl do konca dobry. i wracalam do starej wagi. Ja mam 156 i waze 49kg. Chciała bym bardzo schudnać do maja 5kg. mam nadzieje ze uda mi sie, chodz z waszych opinii o L112 wywnioskowałam że chudniej sie po niej wolno ale ważne że skutecznie. to jest najwazniejsze dla mnie, bo zbliza sie lato:) Chce szybko schudnać wiec dolacze do tego diete, lecz nie wiem czy uda sie, chce jesc tylko sniadanie i obiad w postacii platkow owsianych z papaja. Może się uda. Do tego mam zamiar jezdzic na rowerze ok. 15min dziennie. W ktorejs gazecie ostatnio zobaczylam artykul o cwiczeniach na rowerze. Bylo w nim aby jezdzic 4 minuty, lecz ze zmiana predkosci co 30s. raz wolno raz szybko, podobno sa duze efekty ja pierwszy raz jak zaczelam tak jezdzic odczulam roznice na udach( moj najwjekszy problem) byly bardziej twarde i czulam po sobie jak by troche z nich ubylo, ale to pewnie tylko takie moje mysli. Chce tez cwiczyc a6w i od nastepnego tygodnia bede miegala po 5kg 3 razy w tyg. truchtem. Oby sie udalo. Ważne żeby być dobrej myśli i wierzyć w siebie, a nie z góry zakładać ze się mi nie uda :). Wiara W to co się robi to podstawa.:) Pozdrawiam. PS. może pomożecie mi. Powiecie czy dobrze będę postepował robiac wszystko to co powyżej napisałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Karenina
Dziewczyny, mieszkam w Anglii i wczoraj widzialam Formoline w Sainsburym po 9,99f, gdzie normalnie we wszystkich punktach sprzedarzy byly zawsze po 19,99, wzielam 3 opakowania. Tak tylko pisze, bo se zastanawiam, czy nie zakupic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Karenina
Oczywiscie te 9.99 to promocja, nie cena regularna w sainsburym. opakowanie zawiera 48 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKA_MB
I nie wiem co się stało ale nagle ważę 60 kilo chociaż przeszlam na dietę i się nie objadam . Masakra , chyba czar prysł. Czy ktoś miał efekt uboczny w postaci zatrzymania wody w organiżmie, bo ja jestem opuchnięta na maxa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD1paula1xD
Może będziesz miała okres i dlatego to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja arazie zakupiłam formaline . Schudłam juz 5 kg w miesiac cwiczac i nie jedzac chleba makaronu słodyczy oraz ryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiP
Witam!!! Czytam i czytam wasze wypowiedzi, opinie i spostrzeżenia wynikające przecież z waszych doświadczeń z "odchudzań" oraz z Formoline i trochę się dziwię. Czy nie można chudnąć racjonalnie, bez efektu jo-jo ( 0,5-1kg na tydzień) bez tabletek? Ćwiczycie, prawie nic nie jecie, jedna z dziewczyn jadła tylko śniadanie i obiad w porcjach niemalże głodówkowych i łykając Formoline też chudł tyle samo. Stąd moje pytanie, ponieważ sama weszłam w posiadanie 2 opakowań tego podobno super skutecznego specyfiku. Czy można stosować normalną dietę, a tabletki od czasu do czasu, tzn. w sobotę idziemy na frytki i dopiero łykam Formoline, a w tygodniu pilnuję diety, czy ważne jest tu regularne zażywanie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marginesssss
Hm... odchudzanie z formoline jest o tyle dobre, ze właśnie nie musisz tabletek zarzywać codziennie. Wystarczy raz na jakiś czas, ale ważne jest żeby tabletkę wziąć przed posiłkiem, a nie po nim. Mnie czasem zdarzają się wypady na pizzę ze znajomymi czy jakiś większy rodzinny obiad. Wtedy biorę dwie tabletki i kalorie mam z głowy. No i o piciu wody trzeba pamiętać. Ja piję sporo, nawet 1,5 litra dziennie i nie mam zaparć ani innych przykrych dolegliwości, bardzo dobrze się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjas
no ale jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKA_MB
Witam Kolejna bajka na ktora dalam sie nabrac. Przechodze na normalna diete i wszystko. Szkoda tylko ze moja watroba musi tyle wycierpiec zanim zmadrzeje. P>S> Jest juz kolejny lek podobny do formoline - alli. Może ktoś bral he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka07
Ja brałam Formoline przez 2,5 miesiąca, niestety bez widocznych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femo
Czy myślicie,ze przy braniu tabletek anty i zachowując podane przez producenta 4 godziny odstępu nie zmniejszą one skuteczności antykoncepcyjnej przez ten preparat? Cholera kupiłam ale poczytałam tylko info na pudełku a tu w środku na ulotce taki numer a tyle kasy wydałam!! Pomóżcie@@ może któraś brała te tabletki i łączyła ich z anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania220205
Zjadlam 3 opakowania,efektow brak,pic na wode fotomontaz,jak wszystkie inne tego typu "cuda".Zdecydowanie nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trybu
Jak to "zjadlas"? Mozesz napisac czy wg zalecen z ulotki czy tak po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonsekwentnaCzasem
Kobietki! Nie zaczynajcie jednocześnie ostro ćwiczyć, dietować i brać wspomagaczy!!! Efekt będzie teki, że zacznie spalać się tłuszcz a w jego miejsce zrobi się tkanka mieśniowa. Efektem tego będzie brak utraty wagi, a nawet jej PRZYROST! Najpierw podietujcie nieco - klasyczne MŻ, stopniowo. Lekkie bieganko raz w tygodniu - marszobieg 5 min szybkiego marszu i minutka wolnego biegu i tak przez 30 min. Potem stopniowo przejść w bieg. PAMIĘTAJCIE, że tłuszczyk zaczyna się spalać dopiero po ok 30 min biegania! Kiedy już nauczycie się z tym żyć (a to trudne....) zacznijcie przyjmować wspomagacz (może się okazać że NIE JEST wogóle potrzebny!) No i cóż.... najważniejsza jest KONSEKWENCJA. Życze powodzenia w chudnięciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komisia
ma rację! formolinkę się bierze bez diety w końcu ma wchłaniać tłuszcze a jak się ich nie dostarczy to niby jak ma działać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doronia 30
Cześć dziewczyny witam was serdecznie. Wasze opinie czytam już nie pierwszy raz , ale sama pisze po raz pierwszy. Ja Formoline biorę od ponad miesiąca. kupiłam sobie tabletki na allegro 100szt więc mam je na dłużej i nie widzę zadnych efektów. Naprawdę nie wiem na czym to polega, ale jeśli chodzi o moje kilogramy to nic a nic się nie rusza. Moja kumpela mówiła , że to drogi interes patrząc na to , że zaczynają działac dopiero po miesiącu brania 4 tab dziennie. Na początku nie liczyłam na oszałamiające efekty, no ale już zaczynam się obawiać. Bardzo chciałabym schudnac , najlepiej dużo haha ale widze , że jak n ie zaczne ćwiczyć to chyba nie ma na co liczyć. Z rok temu namówiłam się na Meridię i tam to hoho fajnie w ciągu miesiąca schudłam 11kg. nie było by może efektów jojo, gdybym zachowała trochę zdrowego rozsadku i uważała na to co i kiedy jem. Wiem , że ten specyfik jest trochę szkodliwy, ale czego sie nie zrobi, aby nic nie robić i schudnąc. Jeśli chodzi o naszą formolinę biore do końca tzn jeszcze trzy tygodnie i dam znac co i jak z moja waga. pozdrawiam Was , życze Wam jak i sobie wytrwałości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamperGirl
witam. Od kilku lat walczę ze swoją nadwagą, próbowałam różnych środków dostepnych na rynku-na receptę i bez recepty. Przeszłam przez wszystkie środki dostepne na receptę (po Meridii w tamtym roku schudłam 6 kg w 2 miesiące, ale strasznie źle się czułam, nie chciało mi się wcale jeść i pić i raz zasłabłam w pracy, bo byłam odwodniona, więc przestałam ja brać.) Od miesiąca znów biore Meridię, ale staram się więcej pić, no i niestety nadal mam problem z nadwagą. Teraz nie działa na mnie tak, jak wtedy, mam ataki głodu. Chciałam więc kupić Formoline, ale dopiero po zapoznaniu się z opiniami innych na temat tego specyfiku. Teraz mam mieszane uczucia. Mnie gubią słodycze, zawzięłam się od marca, zaczełam chodzić do pracy i z pracy na piechotę (2x30 minut szybkiego marszu), jem tylko twaróg jak jestem głodna, bo dobrze zapycha lub piję kefir, a jak mam atak głodu to piję barszczyk winiary bo oszukuje głód. Odzywiam się tak od dwóch tygodni, jak w necie przeczytałam artykuł na temat diety \"odchudzanie na zawołanie\"-czy jakoś tak. Kupiłam sobie tabletki Linea w aptece, bo zawierają chrom i rzeczywiście nie patrzę już na wafelki i pierniczki w sklepie, ale waga stoi w miejscu. Natomiast zaobserwowałam inną rzecz. Miesiąc temu kupowałam spodnie na Allegro i pamiętałam swoje wymiary, wczoraj chcialam kupic na Allegro spodnie i zmierzyłam sie na wszelki wypadek, żeby sprawdzić, czy wystawione tam spodnie będa na mnie dobre, i patrzę-a mam 4 cm mniej w pasie i 4 cm mniej w biodrach. Nie wiem, czy to Linea, marsz, czy sposób odżywiania. Myslę, że największą wagę w walce z nadwagą odgrywa ruch i regularne odżywianie sie o tych samych porach, ale na to drugie nie mam wpływu, bo mam nieregularną pracę. Dlatego mam pytanie-czy biorąc Formoline nie ma się uczucia głodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forumowa_mama
Witam! Ja jestem w tej grupie, ktorej Formoline pomogło i pomaga. Czemu? Bo stosuje wg zalecen z ulotki + dbam o siebie. Chyba nie liczycie na to ,ze lezac na kanapie i obzerajac sie chipsami schudniecie dzieki jakimkolwiek tabletkom?? To chyba tylko odsysanie tluszczu pomoze. Ja zaopartuje sie albo w aptekach internetowych albo na aukcjach internetowych, wcyhodzi duzo taniej niz poza Internetem i wtedy cala ta "impreza" nie jest taka kosztowna. Moj sposob: Normalne posilki w ciagu dnia (piec), do tych co tlusciejszych tabletka Formoline i 2 razy w tygodniu albo basen albo rower albo, jak juz sil nie ma - chociaz spacer. I unikajcie jedzenia "na noc"! Prawda jest taka ,ze ono najbardziej nam szkodzi jesli chodzi o wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzja21
witam:) ja tez chcialabym sie podzielic swoimi doswiadczenia w braniu Formoline. Musze przyznac, ze te tabletki mi pomogly i w sumie schudlam juz na nich prawie 20kg- przyjazd do Anglii sprawil, ze bardzo przybralam na wadze- kusilo wszytsko muffinki, wedgesy, frytki, przepyszne pizze nio i wiadomo slodycze:) Ale tak jak wspominacie- bez dodatkowych dzialan z naszej strony nie am co liczyc na zbawienna moc samych tabeletek. Ja oprocz brania formolinie 2 razy dziennie- przeszlam na diete Weight watchers i po dosc sporych doswiadczeniach dietowych(zaliczylam kopenhaska, montignaca, 1000 kcal i kilka innych) ta jest najlepsza. W Polsce nie jest ona chyba jeszcze tak dobrze znanan, jednak w Uk jest bardzo popularna i bardzo prosta w stosowaniu. Dodatkowo wiadomo, ze bedz cwiczen ani rusz:) i tak tez bylo ze mna- kupilam orbitrecka i staralam sie cwiczyc kilka razy w tyg- by dodatkowo przy tak duzym spadku wagi cialo pozostalo jedrne:) I tak wlasnie dzieki w sumie tym wszystkim zabiegom udalo mi sie zgubic juz wiekszosc nabytej wagi w ok5-6 mies. Co do samego Formoline- bralam go na poczatku diety, pozniej stwierdzialm, ze dam innym tabletkom szanse- bio synergy fat burrner i CLA- i musz stwierdzic, ze spadek wagi byl mniejszy. W zwiazku z tym, ze planowany slub mialam na maj- wrocilam ponownie do formline i spadek byl juz duzo wiekszy- srednio 0,6-1kg tyg. Trzymam za was kciuki i nie poddawajacie sie:) Acha podobnie jak inne dziewczyny polecam wyszukiwanie formoline na aukcjach internetowych- sa duzooo tansze:) ja osobiscie korzystam z ebaya. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×