Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afrykanka_25

Formoline L112 - opinie i spostrzeżenia

Polecane posty

Sława, w ulotce jest napisane, że tabletki należy brać \"do posiłków\", ja połykam Formoline zaraz na początku posiłku lub w trakcie - jeśli zapomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sława. Jeszcze jeden cytat ;) "W jaki sposób należy prawidłowo stosować formoline L112? formoline L112 należy przyjmować podczas (przed lub w trakcie) posiłków bez rozgryzania, popijając dużą szklanką wody (250 ml)." więcej informacji znajdziesz na stronie Formoline www.l112.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Dzieki za informacje. Jeszcze jedno pytanko, czy w czasie brania Formoline mozna zauwazyc zmniejszenie cellulitu? Oprocz wagi to tez jest moja zmora i ciagle probuje sie tego swinstwa pozbyc i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem:/ Biorę Formoline od 10 dni, to chyba za krótko, by zauważyć efekty, ale szczerze mówiąc nigdzie nie znalazłam informacji na temat antycellulitowego działania Formoline. Ja walczę kremami, masażami i ćwiczeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
to zdecydowanie za krótko by zauważyć efekty Lusiu ;) ale pewnie już kg schudłaś ;) a co do celulitu to przede wszystkim musisz ćwiczyć! Ruszać się i pić dużo wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
ważyłam się ostatnio 2 września, dziś jest 10, w osiem dni straciłam prawie kg :D świetne są te tabletki. Mogę jeść i chudnę :D tego własnie potrzebowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje:) ja się nie ważyłam od kiedy zaczęłam stosować Formoline :P jakoś nie czuję się szczuplejsza ;) ale zważę się jutro i napiszę czy są jakieś efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety po 13 dniach brania Formoline, ćwiczeń i diety nie ma żadnych efektów :( mój organizm się chyba jakoś zablokował, waga stoi w miejscu..., ale mam jeszcze tabletki, więc będę próbować dalej :) Nic nie przychodzi łatwo i szybko... oprócz nowych kg;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Lusia2008 - naprawde nic nie ruszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę:/ nie liczę oczywiście wahań +/- 10 dag... będę brać tabletki jeszcze jakieś 2 tygodnie, jeśli łącznie po miesiącu nie będzie efektu, to przestanę brać, może na mnie po prostu nie działają albo działają wolniej. Zważę się znów za tydzień. Zobaczymy :) A Ty Sława dużo schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Do Lusia2008 - Ja czekam na wyplate i planuje kupic od razu 4 op na caly miesiac. Sledze wypowiedzi codziennie bo jak by nie bylo to sa drogie tabletki, a chcialabym zeby po miesiacu byl jakis efekt. Pracuje w biurze, siedze 8 godz., autem dojezdzam do pracy tak wiec nie mam w ogole ruchu. Mam male dzieci to nie mam tez mozliwosci wyskoczyc sobie na basen czy silownie. Dlatego licze na Formoline. Codziennie sledze rozne wypowiedzi na temat tych tabletek i nie znalazlam jeszcze negatywnej opinii. Wszyscy jakos chudna. Dlatego kazda wypowiedz jest bardzo wazna, zwlaszcza Twoja. Bo jak u Ciebie nic nie ruszy to bede sie grubo zastanawiac czy kupowac czy nie. Lusia2008 zycze Ci zeby jednak cos u Ciebie ruszylo i bede czekac z niecierpliwoscia na pierwsze efekty. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sława05, taka odpowiedzialność na mnie ciąży, zacznę mieć wyrzuty sumienia, że nie schudłam... Żartuję ;) A tak serio, tak jak Ty pracuję 8 godz. w biurze i do pracy dojeżdżam autem... Dzieci nie mam, za mąż wychodzę równo za rok, 12 września :) W weekendy studiuję zaocznie (dzięki Bogu to już drugi rok i w czerwcu będzie mgr :) ) Moje możliwości poruszania się są ograniczone :/ basen odpada, bo panicznie boję się pływać, dlatego jeżdżę na rowerku i ćwiczę mięśnie brzucha - o ile takie w ogóle posiadam, bo brzuszek niedługo zacznie mi wyprzedzać biust :( jeśli nie zacznę chudnąć. (ale zauważyłam, że robi się jakby bardziej jędrny - choć z tłuszczykiem) Odchudzam się od kiedy tylko pamiętam. I od liceum nosze rozmiar 40 -42, z przewagą 42. Czego ja nie próbowała, zioła jakiegoś mnicha, głodówki, kopenhaska 2 razy (chyba najgorsze co moglo mi się przytrafić i byłam na tyle głupia, żeby to powtórzyć), mnóstwo najrózniejszych diet, nawet dietetyk, od którego dowiedziałam się, że o odchudzaniu wiem wszystko i kazał chodzić na basen... W Formoline podobnie jak Ty widzę moją szansę na schudnięcie, czytałam o tych tabletkach sporo na polskich i zagranicznych stronach i opinie były pozytywne, jedyne negatywne wystawili Ci, którzy nigdy Formoline nie próbowali, ale ogólnie są przeciw wszystkim tabletkom. Nie wiem sama.. Może Formoline na mnie nie działa - albo wolno działa, bo ja ogólnie nie jadam zbyt dużo posiłków wysokokalorycznych np. wczoraj w ciągu całego dnia zjadłam 1 jogurt, 1 serek waniliowy (z tabletką), 2 jabłka, kanapkę z szynką bez masła i obiad (kotlet z piersi kurczaka, 3 łyżki ziemniaków i dwie surówki + 2 tabletki) Rzadko jem coś smażonego w głębokim oleju czy szczególnie kalorycznego, alkoholu prawie nie piję a od kiedy biorę Formoline nie jem też słodyczy, bo wiem, że Formoline na słodycze nie działa. Może powinnam brać te 4 tabletki dziennie, ale czasem nie mam do czego... do sałatki z warzyw? do zupy z jogurtem naturalnym 0%? :| Może ja coś robię źle... nie wiem. Ale poczekam, nie czuję się źle po tych tabletkach, więc wykorzystam wszystkie jakie mam. Może po prostu potrzebuję więcej na czasu :) Sława, wierzę, że schudniemy :) ależ ja się rozpisałam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Do lusia2008 - Ja takze nie pamietam od kiedy sie odchudzam ale powiem tak: Kiedys majac 20 lat wazylam 55 kg przy wzroscie 160 cm. Kolezanka namowila mnie na herbalife i schudlam do 48 kg. Bylam jeszcze panienka, duzo jezdzilam na rowerze. Waga utrzymywala mi sie w granicach 50 kg. To byly piekne czasy, super wygladalam. Potem wyszlam za maz i urodzilam synka (w ciazy przytylam 33 kg). Po porodzie w ciagu roku na herbalife doszlam do wagi 55 kg. 1,5 roku temu urodzilam coreczke (z nia przytylam 27 kg). Znowu bralam herbalife i schudlam do wagi 60 kg. Teraz mam wlasnie 60 kg. male piersi ale za to duzy brzuch. Nie schudlam tak fajnie jak po pierwszym dziecku. Moze dlatego, ze jestem po 30-tce, nie wiem. Na herbalife nie chce sie odchudzac bo chudne w gornej czesci ciala a dol pozostaje tan sam. Licze, ze na formoline bede chudla bardziej w pupie i nogach. Tak czy siak zamowie te tabletki juz niebawem i bede zdawac relacje. Wyczytalam tez gdzies na necie, ze moze sie zdarzyc, ze na poczatku moze zatrzymac stolec i waga moze stac w miejscu i ze to jest objaw chwilowy. Trzeba duzo pic. Lusia2008 pisz czesto jak to z toja waga jest i czy czujesz sie mniejsza :-), moze za niedlugo stwierdzisz, ze wszystkie ciuchy na tobie wisza. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sława, u mnie nie ma żadnego \"zatrzymania\", więc to nie to.. ale będę walczyć, też chcę zrzucić tłuszczyk z bioder i ud, bo tu go mam najwięcej :/ Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztakujacaa
dzisiaj kupilam sobie formoline 112 na opakowaniu pisze zeby brac nie wiecej niz 2 razy dziennie po 2 tabletki przed jedzeniem ,dziewxzny jjak dlugo trzeba czekac na jakies skutki ??chce schudnac w sumie tylko 3 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
Dziewczyny! Bez paniki. Jak juz wcześniej pisałam efektów po formoline nie można się spodziewać na drugi dzień. Dlatego musicie sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcecie schudnąć wolniej ale raz na zawsze (z formoline) czy brać coś innego, schudnąć 15 kg w miesiąc a później znowu przytyć i całe życie się odchudzać. Prawidłowo wagę powinno się tracić około 0,5-0,6 kg na tydzień! Tak żeby nie przytyć. Dlatego Wam się wydaje, że to tak długo trawa. Ale przynajmniej jest naturalnie i ekologicznie. Nic się nie martwcie, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujaca
5 kilo na tydzien czy pol kilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
pół kilograma. Tak powinno się chudnąć jeżeli później nie chce się mieć efektu jo-jo. Właśnie Formoline dają taką możliwość. M.in. dlatego je biorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy mozna wogole
pic alkohol jesli sie je bierze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Lusia2008 prosze napisz czy coś już schudłaś. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sqala28
Ja biorę Formoline dokładnie tydzień. Przeważnie do sniadania jedna lub dwie tabletki, podobnie przy obiedzie ( w zależności od tego co jem). Kolacji nie jadam, ostatni posiłek koło 13 , potem ewentualnie jabłko. Dodatkowo wykonuję zestaw ćwiczeń na brzuch (większy brzuch, szcupłe nogi). Przy wzrośnie 163 cm ważę ok 57 kg. Na razie przez tydzeń ok pół kg straciłam w porywach do 1 kg ( w zależności kiedy się ważę). Piszcie jak u Was Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sława, niestety muszę stwierdzić, że na mnie Formoline nie działa, ważyłam się wczoraj rano i dzisiaj rano i ważę 10 dag. więcej niż 3tyg. temu. Trochę jestem skołowana brakiem rezultatu (po 21 dniach mogłoby być choć pół kg. mniej...), bo oprócz Formoline ćwiczę regularnie, nie jem słodyczy, dużo piję, nie mam żadnego \"zastoju\" w jelitach itp. Widocznie mój organizm bardzo efektywnie opiera się działaniu tych tabletek :( no cóż, nie ma chyba leku czy diety, które działałyby zawsze i na wszystkich :( Odnośnie tego alkoholu - nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale zasadniczo wszelkie alkohole to olbrzymie bomby kaloryczne, więc w czasie odchudzania spożywanie alkoholu mija się celem. Pozdrawiam Lusia2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa2008
To teraz juz sama nie wiem czy wydawac tyle pieniedzy na formoline. Formoline dziala na tluszcz, a co jesli malo sie tluszczu uzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sława, no właśnie, ja smażę na oliwie z oliwek i to w bardzo małych ilościach, masła/margaryny używam bardzo sporadycznie, choć z drugiej strony tłuszcze są prawie we wszystkim co jemy, nawet w owocach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa formolinka
moje drogie stosowałm formoline przez dwa miesiące prowadząc normalny tzn. niezmieniony tryb życia i zero rezultatu . Sadzę ze uleczka_ppp i afrykanka to jedna i ta sam osoba napędzająca biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sqala28
Ja myślę że formoline jest skierowane dla osób nie potrafiących powstrzymać swojego nadmiernego apetytu, spożywających obfite posiłki. Ja, mimo że waga idzie w dół (nie sądzę żeby to była zasługa tego specyfiku) na pewno nie kupię kolejnego opakowania. Można mieć ze sobą te tabletki i brać sporadycznie np. będąc w restauracji na większym i tłustszym niż w domu obiedzie. Będę pisać o rezultatach, ale więcej spodziewam się po diecie i ćwiczeniach niż po formoline niestety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Jejciu to chyba dobrze, ze jeszcze nie zakupilam formoline. Szkoda bo mialam cicha nadzieje na 5 kg mniej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp i afrykanka
coś dziwnie przycichły po poście nowej formolinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
No wlasnie, nikt sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujaca
No ja biore od 8 dni i no nie wiem ale chyba raczej nie schude ,robie codziennie sport ale jak troche wiecej sobie pozwole zjesc to szybciutko widac :( wezme jeszcze pare tyg i zobacze ,ale apetytu chyba tez nie za bardzo hamoja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×