Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afrykanka_25

Formoline L112 - opinie i spostrzeżenia

Polecane posty

Gość slawa05
jak to jest? jedne w ciągu tygodnia chudną 1-3 kg, a inne biorąc przez miesiąc bez diety nic nie tracą na wadze. A moze jest tak, ze te co chudną to głodzą się i wcale nie musi im w tym pomagac formoline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
witam panie ja biorę formoline 5 dni i nie widzę efektów ale po takim czasie to chyba efekt widać po tabletkach M miałam chęć je kupić ale poczytałam o migrenach itd.i kupiłam formoline mam nadzieje że pomogą mi choc troche schudnąć.pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sława05
może te co chudna tylko blefują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Nie wiem. W kazdym razie od pewnego czasu sledze wypowiedzi o formoline nie tylko na tym forum ale także na innych i muszę przyznac, że bardzo, naprawde bardzo duzo jest pozytywnych opinii. Nie wydaje mi się, zeby wszystkie sie zmówiły i blefowały. Ale opinie te negatywne tez sa wazne. Nie sztuką jest kupic tabletek na miesiac za ok. 250 zl. Ja prawdopodobnie zamowie w tym tygodniu 2 opakowania. tj. na jakies 20 dni. jezeli nie ruszy ani grama to bede tylko zalowac swojej glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest w tym
że wpisywanie pozytywnych opinii o danym suplemencie przez dysrybutorów na różnych forach to pewnie najtańsza reklama na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
no tak najlepsza reklama. W sumie nie da sie jesc wszystkiego i chudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
no bo tak jest!. trzeba choc troszkę pozmieniać. uwierzcie mi ja schudłam 29 kg. w niecałe dwa lata bez pomocy tabletek.poprostu zamieniłam cole na sok z czerwonego grejfruta (sama wycisakałam) przestałam jeść po 18 i przystopowałam ze słodyczami .po za tym jadłam wszystko pizze ,makarony i takie tam pyszności ale zmniejszyłam porcje nie obrzerałam sie tylko najadałam i się udało a i jeszcze robiłam po 200 brzuszków dziennie i 2 razy w tygodniu basen. teraz sobie odpuściłam i coca-cola wróciła a wraz znią wracają kilogramy.wiec postanowiłam że kupię sobie formoline i może trochę powalczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona na formoline
Hmm śledziłam ten wątek od dawna i już byłam zdecydowana na zakup Formoline ale po wcześniejszych wypowiedziach chyba zrezygnuję :( A już miałam nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujaca
Oczywiscie ja jak zaczelam mniej jesc i prawie codziennie sport to schudlam 5 kilo w 2,5 miesiaca ale chodzi o to ze chce teraz normalnie jesc troszeczke wiecej bo malo jadlam naprawde , i chce utrzymac wage jak juz pisalam biore formoline od 9 dni i wyprubowalam z tym jedzeniem ale nic niestety albo bede musiala caly czas na owocach ,wazywach i zupach(raz w tyg obiad,mieso)i moj sport bo mi formoline nie pomaga w utrzymaniu wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona na formoline
Czyli wniosek z tego taki, że Formoline jest przereklamowane i nie warto w to inwestować...Ehh a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujaca
nie wiem jak to u innych nie chce posadzac ale u mnie niestety nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
9 dni to zamało żeby coś spadło tak mi się wydaje ja dałam sobie dwa miesiące nie zmieniam nic no może tylko przestanę jeść po 18 i mniej coli (całkiem z niej nie zrezygnuje bo ją uwielbiam)zabaczymy a może działa a może ten koszt tabletek zmobilizuje mnie do wiekszych zmian:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
No dobra ale analizując ulotke formoline to jednak jest cos sensownego w tych tabletkach. Jezeli biorac regularnie formoline tak jak zalecil producent to tłuszcz z pozywienia zostaje wydalany i organizm musi czerpac z wlasnych zasobów (czyli musi pobierac tłuszczyk zgromadzony z ud, pośladków, brzucha itd.) Jezeli mialoby to dac jakis efekt to chyba po miesiacu powinien juz byc widoczny ubytek wagi. Naprawde ciagle mam ochote to zamowic ale wasze wypowiedzi skutecznie ochładzają moj zapał na kupno. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
myślę że po miesiącu to coś już powinno być widać ja czytałam to forum ale wtedy nie pisano o tym zę nie działa dlatego je kupiłam teraz pewnie też bym się wahała ale mam je i muszę wierzyć że zadziałają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuśka005
prosze pisz o efektach. Moze waga w miejscu bedzie stala ale chudnac bedzie sie w centymetrach. Ja mialam tak jak bylam na herbalife. Pamietam, ze jednym razem schudlam w ciagu miesiaca tylko 3 kg ale czulam roznice w ciuchach. Nogi, brzuch itd schudly mi tez po 3 centymetry. Herbalife mam sprawdzone w 100% jednak z wiekiem nie mam juz tak silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
djeta to nie dla mnie chciała bym pozbyć się 7 kg max ale wolała bym centymetry.dzisiaj się pomierze i będe czekać.skoro już zainwestowałam żal tego nie zbadać.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
Przepraszam, że tak dawno mnie nie było. Widzę, że dyskusja wrze :) i bardzo dobrze :) słuchajcie, wiadomo, jedni chudną mniej inni więcej. To też zależy od tego kto ile je. Ale jeżeli wszystkie jadłybyśmy to samo, to tyle samo byśmy pewnie chudły ;) mamuśka, życzę Ci powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki. Ja jestem dowodem na to, że z Formoline można schudnąć, także bierzcie przykład ze mnie i do dzieła :) Mam dobrą wiadomość, można już tabletki kupić za 65 zl na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uleczka_ppp
Jak dlugo bierzesz Formoline i ile juz schudlas? Jestes na diecie czy normalnie odzywiasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
bardzo dziękuje ulecze _pp za miłe słowa i też mam nadzieje że mi się uda.jestem zmierzona i zważona teraz tylko czekam.dam znać jak idzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tony chemii za mną
wykorzystywanie pogoni za szczupłą sylwetką nie ma granic! uleczko_ pp vel. dystrybutorze chemii vel. placebo wmawiaj dalej "mającym nadzieje" ten stek bzdur . NIE MA środka, który powoduj chudnięcie po prostu go nie ma. Dowód: co raz większa liczba osób otyłych lub z nadwagą wsród nich majętne celebrity . Przy każdej chemii zaleca się dietę i ćwiczenia bo tak na prawdę to przy stosowaniu zalecń owe zalecenia powodyują utratę masy a nie środki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tony chemii za mna_2
Nie wiem kto jest prawdziwy na tym forum, a kto nie! Ale postanowiłam ostatni raz sięgnąć po jakąś tabletke. Mam ogromną nadzieję, że w końcu mi coś pomoże bez efektu jojo. Wrzuciłam w siebie mase tabletek, począwszy od Adipexu (nawiasem mówiąc nie ma chyba większego dziadostwa niz adipex) skończywszy na Meridii (troche lepsze dziadostwo, ale też dziadostwo). Efekt jojo jest imponujący!!! Zdrowie równie mocno dostaje po "dupie"!!! W tym wszystkim bardzo sobie rozciągnęłam żołądek i dostałam wilczego apetytu na słodycze i najgorsze jest to, że nie potrafię sobie już z tym radzić. Formoline uważam za swoją ostatnią deske ratunku, ale też i za ostatni "wspomagacz" po jaki sięgnę. Czytałam sporo na necie o tych tabletkach, a dowiedziałam się o nich z gazety. Wydają się być sensowne, ale to praktyka pokaże czy tak rzeczywiście jest. Biore je dzisiaj drugi dzień, oczywiście sport również włączam i morze wody piję. Mam 1,5 rocznego synka, więc zamierzam to wykorzystac i jutro np. planuję wziąć go na basen, no a oprócz tego w tygodniu 3 razy aerobik, oczywiście dietę również zamierzam wprowadzić. Jestem naprawdę zdesperowana,rozżalona i przede wszystkim wściekła na siebie... Przyznam też, że nie wydaje mi się, żeby na każde forum wchodziło kilku dystrybutorów formoline w celu zrobienia reklamy, bo to nie są tabletki, które raczkują na rynku światowym. Dlatego uważam, że jeżeli ktoś osiągnął już jakąś pozycje na rynku to nie musi uciekać sie do takich prymitywnych sztuczek. No to tyle na temat mojej nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tony chemii
pozdrowienia ze sklepu internetowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) człowiecze piszesz, że meridia nie pomogła a liczysz na środek dostępny bez recepty . 2) o jakiej ty pozycji na rynku piszesz? Nie wiem czy pochlebne komentarze pisze osoba, która ma interes w takiej działalności czy osoba, która chce uślnie wierzyć w cud bądź umotywować zakup tego specyfiku. Na pewnao argumentacja \"tony chemii za mna\" jest sensowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byscie krytykanci poczytali o obiekcie swojej krytyki?? Formoline jest juz od dawna na zachodnich rynkach i ma niezmiennie wysokie wyniki sprzedazy od kilku lat. Czemu? Bo po prostu jest skuteczne. Poczytajcie opinie uzytkowniczek/uzytkownikow ze Skandynawii, Francji, UK, Niemiec. Co wiecej, zeby takie srodek mogl w ogole byc sprzedawany, musi przejsc testy medycznie - nie tylko takie, ktore powiedza ze nie truje ludzi, ale takie ,ktore potwierdza jego skutecznosc - dlatego jest to WYRÓB MEDYCZNY. A to wszystko mozna znalezc przez google - wystarczy poszukac chwile i poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Jejciu ale sie narobiło. Teraz to nie wiadomo komu wierzyć, jedne z was piszą, że nic nie działa inne zachwalają bo chudną. Chyba trzeba będzie poczekać jeszcze pare miesięcy aż stanieją te tabletki i wtedy wypróbować na sobie. Apropos ćwiczeń, tak, zgadzam się ze wszystkimi forumowiczkami, że najlepsze pozbycie się wagi sa ćwiczenia i ścisła dieta. Są też takie osoby jak JA, które ze względu na zdrowie nie mogą wykonywać różnych ćwiczeń żeby schudnąć, a jeżeli mówimy o diecie to myśle, że każda z nas ma już dość odmawiania sobie wszystkiego i liczenia kalorii, a waga jakoś nie idzie w dół tylko stoi w miejscu lub idzie w góre. Dlatego Formoline wydaje się być tym jedynym środkiem skutecznym bez ćwiczeń przy odrobinie diety. Tak przynajmniej podaje producent tego leku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
a ja dzisiaj zobaczyłam na wadze 1 kg.mniej może to te tabletki a może nie .jestem mamą 3 małych chłopaków i jestem prawdziwa chcę tylko opisać jak one na mnie działają każdy ma prawo wypróbować a ja wolę próbować te niż tabletki M.pozdrawiam i odezwę się czy coś jeszcze spadło czy nie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tony chemii za mna_2
Witam! Biorę formoline od środy i dzisiaj rano się zważyłam, bałam się że waga nie drgnęła bo byłam na urodzinach w sobote i troszkę piwa w siebie wlałam, a to na pewno nie jest wskazane przy diecie. Jednak mimo wszystko 1,2 kg mniej :)) Fakt jeśli chodzi o jedzenie to troszke staram się ograniczyć, bo przy jakiej diecie nie trzeba się ograniczyć?? No i sport też zawsze jest podstawą. Nawet przy tej zakichanej meridi trzeba było ćwiczyć i ograniczyć jedzenie, tylko że ja niestety przy tym specyfiku nic już nie chudłam nawet wtedy gdy wprowadziłam drastyczne restrykcje żywieniowe. Kończyło się tak, że mój organizm był tak wyniszczony i wycieńkczony, iż po rzekomej kuracji domagał się raz jeszcze takich porcji, a z jedzeniem słodkiego nie mogłam sobie poradzić. Jeśli chodzi o formoline to wiem na pewno, że one pomagają. Nie potrzebuję już sprawdzać na forum i doszukiwać sie kto jest prawdziwy a kto nie. Po prostu znam swój organizm i widze ile jem, normalnie waga by mi nie drgnęła, bo jeszcze nie jem tak jak bym chciała, ale pracuje nad tym. Jednak mimo wszystko coś tam się ruszyło. Cieszę się i to mnie dopinguje do jeszcze większej pracy nad sobą, no i po raz pierwszy czuję, że nie pozostawią te tabletki śladu na moim zdrowiu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, nawet tych zmierzłych grubasów, którzy wyładowywują swoje frustracje za własne niepowodzenia. :)) Aha jeszcze jedno ja zaczęłam szukać pomocy w tabletkach, bo chciałam iść na łatwizne, ale skończyło się to wprost przeciwnie do moich oczekiwań, one mi totalnie wszystko rozregulowały i co najgorsze straciłam kontrole nad swoim apetytem na słodkie. Jak weszłam na wagę przed stosowaniem formoline mało nie dostałam zawału, te cyfry mnie przeraziły..... A jestem jakiś miesiąc po meridi.... MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Witam ponownie Po Waszych wypowiedziach troche spadł mój zapał co do Formoline ale przełamałam się i dzisiaj zamowilam w aptece internetowej Oczywiście bede pisała o efektach. Jak nie schudne ani grama to mnie mąz powiesi bo zamowilam od razu 4 op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tony chemii za mna_2
do slawa05 witaj! Myśle, że na pewno schudniesz! Te tabletki biorę razem z przyjaciółką i ona też widzi po sobie, że te tabletki działają. Tylko nie ma cudów przy każdej walce z nadmiarem tłuszczyku trzeba trochę mniej i mądrzej jeść, no i może spróbuj już nie jeść po 18.00. Przyznam szczerze, że te tabletki chyba tez trochę zmniejszają łaknienie, oczywiście nie jakoś strasznie, ale trochę chyba tak. Z tym, że naprawdę dużo wody pije, bo bardzo boję się tych zaparć! Życzę Ci powodzenia slawa05 i dużo silnej woli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Jejciu dzieki za tak miłe słowa. Jutro lub pojutrze powinnam je miec. Bede pisala co i jak, i codziennie bede sie wazyc. Kurcze mam nadzieje, ze schudne na tych 4 opakowaniach przynajmniej 3 kg. To byłoby to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×