Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afrykanka_25

Formoline L112 - opinie i spostrzeżenia

Polecane posty

Gość Tony chemii za mna_2
Do tych wszystkich zrzędliwych sceptyków formoline, którzy nawet go jeszcze nie wypróbowali, ale już wiedza najwięcej na jego temat!!!! Nie minął jeszcze tydzień i już mam 2 kg mniej :)) Fakt staram się ograniczac z jedzeniem i co najważniejsze nie jem po 18, ale po raz pierwszy naprawdę nie głoduję!!! W niedzielę nawet na lody się skusiłam. Generalnie jem sobie 2 śniadania, obiad i kolację. Włączyłam również sport, a dokładniej mówiąc aerobik. W tym czasie w którym biorę formoline byłam 2 razy na aerobiku i raz na basenie, z tym że ten basen był z moim 1,5 rocznym synem, więc sobie nie popływałam, ale wróciłam chyba bardziej zmęczona niż on. A no i gdzieś tam na forum ktoś napisał że stolec jest inny, większy :)) potwierdzam!! Jestem prawdziwa i naprawdę polecam te tabletki, bo one wydają się być bezpieczną pomocą przy diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
gratuluje tych 2 kg. w tydzień działa na ciebie super na mnie słabiej tylko 1 kg w 10 dni ale bede walczyc dalej.teraz przyczepiło się do mnie potworne zapalenie gardła gorączka 39 masakra szpital w domu 3 dzieci chora i mamuśka jak bedzie lepiej znawu zabieram sie za zbedne kg.pozdrawiam i życzę powodzenia.sława wszystko przed toba.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Czekam cierpliwie na tabletki (wczoraj zamówiłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
a gdzie zamowiłaś na alegro? musze też zamowić bo ja dałam w aptece 96zł.i teraz szukam tańszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
dzięki wielkie napewno zamówie ja za dwa opakowania zapłaciłam prawie 200 i małżonek niezbyt szczęśliwy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwność ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie spróbujesz
to się nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnatalia
Witam :) tak sobie czytam wasze wypowiedzi i stwierdzilam ze tez cos napisze o tych tabletkach :) ja biore formoline od ponad miesiaca, znajome mowily mi ze te tabletki sa tandetne ale jakos mi pomagaja dziwne.... moze to zalezy od organizmu?? wiec moge napisac ze troszku schudlam i mieszcze sie w moje ulubione spodnie ktore zachowalam na pamiatke po tym jak utylam :P Oczywiscie jest kiepsko kiedy nie pije duzo wody no ale jak pije te ok 2 litry to wszytsko jest w normie. jutro zakupie 2 opakowanie i zobaczymy jak bedzie dalej. pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenujaca
To musis zalezec od organizmu albo od szczescia bo ja juz miesiac prawie biore ,dieta,sport i pomimo to musze uwazab co jem..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tony chemii za mna_2
a ile Nnatalia zeszczuplałas na tych tabletkach? A co do Trenującej to na twoim miejscu zasięgłabym rady jakiegoś dietetyka lub po prostu poszłabym do lekarza, bo coś chyba z twoim organizmem jest nie tak. Być może masz problemy z tarczycą lub po prostu twoja dieta jest jakos źle skomponowana, ale z tego co piszesz wydaję się być aż niemożliwe żebyś nie traciła na wadze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina119a
Dziewczyny mam do Was poważne pytanko!!!! A mianowicie czytam tak o tej formolinie na tym forum i sama mam ochotę zacząć z nią swoją walkę. Jednak mam poważny dylemat, a mianowicie czy któraś z Was jednocześnie przyjmuje proszki antykoncepcyjne??? Zastanawiam się czy po prostu ta formalinka nie zmniejsza ich skuteczności??? Czy to nie jest skutek uboczny przyjmowania jej. W ogóle jakie ma skutki uboczne przyjmowanie jej?? Dajcie znać czy coś wiecie w tym temacie. Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pięknie być sobą
i żyć w zgodzie z samym sobą. Nie oszukiwać siebie i innych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paulina119a
http://www.l112.com/laender/Polen/index.html na tej stronce wejdź na "najczęściej zadawane pytania"... Czy formoline L112 nie wchodzi w interakcję z tabletkami antykoncepcyjnymi? -------------------------------------------------------------------------------- „formoline L112 może być stosowany również podczas przyjmowania tabletki antykoncepcyjnej. Należy jednak zachować odstęp czasowy przynajmniej czterech godzin od momentu przyjmowania tabletki antykoncepcyjnej. Najłatwiej i najbezpieczniej jest przyjmować tabletkę antykoncepcyjną przed posiłkiem, podczas którego nie przyjmujesz formoline L112 (np. śniadanie lub kolacja).“

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Mam juz te tabletki, wczoraj wieczorem kurier przywiózł. Dzisiaj zaczełam. Po jednym opakowaniu (10 dni) napisze co i jak. Doradzcie mi ile robic brzuszków dziennie zeby moj duzy brzuch spadl. Zaznaczam, ze nie ćwiczylam nigdy i od razu na glęboką wode nie rzucajcie mnie bo mi sie zrobią zakwasy :-) :-) jejciu jestem dobrej mysli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina119a
Dziękuję za natychmiastową odpowiedź. Właśnie sobie poczytam o formolince i prawdopodobnie też się na nią skuszę. Na Sylwestra chciałabym być szczuplejsza... Ach, byłoby cudownie. Dziewczyny piszcie swoje spostrzeżenia i osiągnięcia. to bardzo fajna lektura. pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
witam ja chyba spadam 1kg.na 10 tabletek,ale dobrze że chociaż spadam.podstawą jest picie w duzych ilościach i wtedy wszystko jest o.k.co do centymetrów to jeczcze nic sie nie ruszyło.pozdrawiam i życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
ja po pierwszym dniu zauważyłam, że nie mam ochoty na jedzenie. To chyba dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
no sława to chyba dobry znak u mnie jest ochota ale jakoś mniejsza a na słodycze to wcale nie mam ochoty . a bierzesz je do posiłku nawet jak nie ma dużej ilości tłuszczu? ja nie jem zbyt tłusto i zastanawiam się jak inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
w ciągu dnia wypiłam ok. 2 litry wody. Chyba co pol godz. bylam w ubikacji bo ciągle chciało mi sie sikac. Schodzi ze mnie woda bo mam na wadze pol kg mniej a jest juz wieczor. Te tabletki cos maja w sobie bo bez tych tabletek nie sikalam tak czesto a tez pilam wode. Dzis w sumie nie jadlam nic tlustego no chyba, ze masło bo do zwyklego jasnego chleba uzywam masla a ono jest tluste a na obiad zrobilam ryz z truskawkami i smietana 18%. Poki co to za wczesnie cokolwiek powiedziec ale podoba mi sie to, ze nie ciagnie mnie do jedzenia i nie czuje glodu. Woda tez nie bedzie w nieskonczonosc ze mnie schodzic. Bede brac po 2 tabletki dwa razy dziennie obojetnie czy bedzie tlusty obiad czy nie. Postaram sie tez nie jesc po 18-tej. Tylko woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
dzisiaj znowu zobaczyłam o 1kg.mniej chyba działa .po 12 dniach nie mam ponad 2 kg.:-)ja tez biore po 2 tabletki do sniadania i dbiadu.a jaki masz plan osiagnąc wagę i całkowicie przestać je brać czy brać nadal np.pa 1 tabletce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Nie mam planu :-/ Potrzebuje schudnac 5 kg i bedzie dobrze. A najbardziej to chcialabym zeby mi ubyło w centymetrach. Tabletki wystarczą mi na 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
do mamuśka005 - a czy te 2 kg, które Ci ubyły to czujesz po ciuchach, że są luźniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
no właśnie nie .nadal wbijam się w spodnie i to mnie wkurza może to jeszcze za mało żeby coś się objętościowo zmnieniło:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z rana
Zuzylam trzy opakowania a waga ani drgnela.Szkoda tylko wyrzuconych pieniedzy w bloto.Formoline to jedno wirelkie gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
a ja po pierwszym mam ponad 2 kg.mniej i dlamnie to nie jest gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Witam, ja juz jestem 3 dzien na tabletkach. Czuje sie swietnie, waga cos tam poszla w dol (jakies 0.5 kg). Ja mysle, że to poprostu woda, która zatrzymywała mi sie w organizmie. No ale za wczesnie jeszcze mowic o chudnięciu w pełnym tego słowa znaczeniu. Zaniepokoił mnie natomiast jeden objaw, otóż od 1.5 roku nie karmie już mojej córeczki a tu masz, dzis zauważyłam, że mi z piersi leci siara jak nacisne sutki. No i teraz nie wiem czy hormony mi sie rozszalały czy... już sama nie wiem (ciąże wykluczam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
no slawa niewiem.... właśnie sprawdziłam mi tam nic nie leci ale ja biore tabletki antykoncepcyjne a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
ja nie biore tabletek antykoncepcyjnych, zabezpieczamy sie tylko "gumką" :-). Myśle, że w ciąży nie jestem. U mnie to może być tarczyca bo hormonów nie mam w normie i moze dlatego. Zreszta od 3 m-cy rozregulował mi się okres. Musze zaliczyć endokrynologa i pojde tez do swojego gina ale ciagle brakuje mi czasu. Narazie mam 0,5 kg mniej, w czwartek bedzie tydzień jak biore tabletki. Poki co czuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc przeczyta lam wasze posty i bardzo mnie przekonay do kupienia Formoline, skoro sa takie skuteczne musze sprobowac ;) szkoda ze troche drogie, ale warto skoro mi pomoga schudnac i nie spowoduja biegunki, to mnie zawsze odstraszalo od innych tabletek ;) przeczytalam ze wrecz przeciwnie, powinnam duzo pic zeby nie poszlo w druga strone;) kupie a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×