Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afrykanka_25

Formoline L112 - opinie i spostrzeżenia

Polecane posty

Gość slawa05
Wczoraj rano wazyłam sie, bylam jakos dziwnie nabrzmiala i mialam na wadze 61 kg. Nie ukrywam troche sie wkurzylam bo to w koncu kupa pieniedzy i z tej zlosci nie pilam juz wody po 17-tej. dzis rano znowu szok. 60,2 kg. Cala woda zeszla. Znowu mam nadzieje. Czekam z niecierpliwoscia na 59 kg, na te dwie cyferki. Wtedy bede wiedziala, ze powolutku sie chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawa05 nic nie schudłam, co dodatkowo było szokiem bo uprawiałam regularnie sport i trzymałam dietę, czytałam Towje ostatnie posty i przyznam, że miałam podobnie - kiedy brałam formoline chwilami czułam że mój brzuch jest jakiś taki... nabrzmiały, chociaż innych dolegliwości nie było, nic mnie nie bolało. Zaczęłam się odchudzać bez żadnych wspomagaczy, przynajmniej nie będę mieć poczucia, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
slawa mam dla ciebie rozwiązanie nie możesz sie wazyc i rono i wieczorem bo to tylko wkurza. ja waze sie zawsze rono ,nago i przed śniadaniem wtedy napewno wiem. a już najlepiej jest się wazyć raz w tygodnu sama tego nie robię bo jestem spragniona magicznej 59:-) i zmierz się (uda,biodra,brzuch i talia)to wtedy napewno bedziesz wiedziała.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
mamuska- powiedz mi bo juz zglupialam, w ktorym miejscu mierzyc brzuch a w którym talie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
brzuch mierze na wysokości pępka w najgrubszym miejscu a talie nad pępkiem w tym takim zgieciu.kurde ale trudno to opisać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
ja mam tak dziwnie ten brzuch. pod piersiami na wysokosci zoladka wystajacy jak bym byla w ciazy. W kazdym razie wiekszy od piersi. Narazie nie mysle o odchudaniu bo gnebi mnie brak okresu. Robilam test i wyszedl negatywny. Po pracy jade do gina i az truchleje. (albo trzecia ciaza albo cos innego). W kazdym razie wieczorkiem okaze sie czy bede brac formoline czy bede musiala przestac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
no to życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
do mamuska - bylam u gina i wszystko ok. Problemy z tarczyca, z hormonami. Sluchaj ja wiem, ze to forum jest nt Formoline ale ja mam takie pytanie osobiste do ciebie. Masz GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
dobrze że wszystko o.k no prawie. teoretycznie mam gg ale praktycznie nie bo zmieniłam kompa na apple a tu nie mozna zainstalować gg i jestem z tego powodu nieszczęśliwa i uziemiona na forum.przykro mi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
szkoda. sluchaj mam pytanko bo o ile pamietam to ty tak jak ja palisz papieroski, a wczoraj moj gin przepisal mi plasty EVRE. Ucieszylam sie niezmiernie ale jak dzis czytam na necie to osoby palace nie moga ich stosowac. Wiem, ze ty bierzesz pigulki anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
do mamuska - sorki, ze nie na temat. Moj mail: ajapi@interia.pl. Jak cos to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
ja kiedyś pa drugiej podwojnej ciąży je brałam było spoko ale po trzech miesiącach dostałam takiego uczulenia ze pod plastrm zrobiła mi sie rana i bardzo swedziała zrezygnowałam .biore tabletki ale z tego co wiem to nie powinno się palić przy tabletkach też.jakoś mi sie udaje i nic mi się nie dzieje no i w ciąze też nie zaszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
ja sie boje tej zakrzepicy, zawału i udaru. Nigdy nie bralam antykoncepcji hormonalnej a niestety pale. Moge sie ograniczyc ale tak do konca nie zrezygnuje bo moj maz pali. Jak myslisz wykupic te plastry? Moze nie umre od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
ja biorę tabletki od 20 roku życia i cały czas popalałam przerwa ciąża i karmieni dwa lata nie paliłam ale wróciłam głupota .nigdy mi sie nic nie przytrafiło z powotu łączenia tych dwuch rzeczy.a plastry są naprawdę spoko i psychika odpoczywa.mi nic sie nie dzieje a zrobisz jak zechcesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
mamuska prosze napisz do mnie na maila bo mam jeszcze kilka pytan a nie chce tu na tym formum zmieniac tematu. z odchudzania na plastry. Please, jestem zielona w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
chętnie bym napisała ale nie mam jeszcze skonfigurowanej poczny na tym kompie.ale wierz co nie dzisiaj ale jutro wieczorem postaram się odpalić starego i napiszę ci numer gg i o której będę.jak ci pasuje to pogadamy o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
dzieki mamuska. Dziekuje za cierpliwosc do mnie i wyrozumienie. Bede czekac na twoja wiadomosc. Poza tym przepraszam wszystkie forumowiczki, ktore sledza ten wątek o Formoline, ze przez pare wpisow zmienilam temat. Jeszcze raz przepraszam i zapraszam do kontynuowania wpisow na temat skutecznosci Formoline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasqualana28
Cześć ja poprzestałam na jednym opakowaniu Formoline L112 i tak szczerze mówiąc nie wiem czy mam polecać czy wprost przeciwnie. FAKT : od momentu kiedy zaczęłam zażywać tabletki zrzuciłam ok 2 kg (mam wagę elektroniczną , bardzo czułą więc korzystam z danych porannych ;)) Zaznaczam że tabletki brałam nie systematycznie i jedynie do bardziej "konkretnych potraw" np. wielkiego śniadania czy tłustszego niż zwykle obiadu. Myślę że nie ma sensu zażywania ich przy sałatce czy małej bułeczce z plasterkiem szynki. Kolacja moja składa się z pomidora i wkrojonego serka mezarelli. Nie obżeram się , raczej zdrowo się odżywiam, nie uprawiam sportu systematycznie. Dlatego właśnie nie wiem czy polecać tabletki czy nie gdyż nie jestem pewna czy moja utrata wagi faktycznie związana jest z ich zażywaniem czy jedynie zbiegła się z chwila ich stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
do slawa moj nr.gg 2054307 postaram się być po 20 mam nadzieje że chłopcy szybciutko usną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
mamuska, nie dam rady o 20,00 bo jeszcze dzieci mi nie zasna, ale gdzies kolo 21:00 to mysle, ze bede mogla byc. Poza tym dzis na wadze zobaczylam 59,4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
dobra to ja czekam ale ci zazdroszczę moja magiczna cyferka a tobie już sie udało,a ja raz 60,8 a raz 60,3 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talajla
Lusia, ja bralam kiedys chrom i serdecznie polecam go wszystkim, ktorzy maja wilczy apetyt na slodycze.Juz po dwoch dniach odechcialo mi sie jesc jakichkolwiek cukierkow ciastek, rogalikow i tym podobnych rzeczy. Ponadto po zakonczeniu miesiecznej kuracji, nie mialam apetytu na slodycze jeszcze przez 3 miesiace!!!! nie wiem, jak byloby w twoim przypadku, ale moja kolezanka, ktora tez nigdy nie mogla sie oprzec slodyczom, bardzo sobie chwali chrom organiczny. koszt miesiecznej to ok. 30 zl takze w moim przekonaniu niezbyt wiele. jeszcze raz serdecznie polecam i pozdrawiam wszystkie dziewczyny walczace z kilogramami! ps ja tez jutro kupuje formoline l112 i mam nadzieje,ze jeszcze nie raz tu zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
:-( nie wiem co sie dzieje, dzis rano mialam 61 kg na wadze. Tzn. nie czuje roznicy na ciuchach zebym przytyła, ale chyba woda mi sie zatrzymuje bo rano jestem opuchnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
a się nie odzywam bo jestem zła miałam na wadze 61,6 masakra.już sama nie wiem o co chodzi powinno byc w mniej a tu coś takiego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się mogę pochwalić, że schudłam 1.6 kg :) w trochę ponad tydzień BEZ FORMOLINE, bez żadnych tabletek czy wspomagaczy, jedząc to na co mam ochotę (oprócz słodyczy), nie głodząc się itp. Talajla - dziękuję za radę, do słodyczy mnie czasem trochę ciągnie, ale potrafię nad tym zapanować :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze! :) gratulacje hehe :) ale ja tak nie potrafie i bede brala formoline, mi pomaga trace kg powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarella72
Kochane dziewczyny,dzisiaj straciłam wszelkie nadzieje na schudnięcie.Po 4 opakowaniach Formoline przytyłam 3 kg.Na początku wydawało mi się że spodnie są lużniejsze,ale to tylko złudzenie.Dzisiaj wzięłam ostatnie tabletki.Te wszystkie chemiczne środki to nabijanie naiwnych ludzi w butelkę.Od poniedziałku zaczynam drastyczną dietę.Może wy macie jakieś pomysły na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarella, schudłam już prawie 2 kg w dwa tygodnie, naprawdę można beż żadnych wspomagaczy :) i bez drastycznych diet!! jem w zasadzie wszystko tylko w mniejszych ilościach i częściej, nie łączę ziemniaków i pieczywa z mięsem, wędliną itp. czasami zdarza mi się zgrzeszyć i zjeść coś późnym wieczorem albo coś bardziej kalorycznego, ale nie poddaję się i zaraz wracam do mojej "diety", bo to w zasadzie żadna dieta nie jest;) poza tym nie ćwiczę, choć wiem, że powinnam, ale nie bardzo mam kiedy. Dołączyłam do "grupy wsparcia" ;) tutaj na kafeterii i od tego czasu chudnę, dziewczyny są super i razem podnosimy się na duchu, jeśli będziesz chciała prześlę Ci link mailem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaak
Witam Dziewczyny! Stosowałam formoline L112 ponad 2 tygodnie. Ich działanie u mnie okazywało się w ten sposób, że gdy łykałam tabletki przed posiłkiem, to chwilę po tym jak zaczęłam jeść już byłam pełna i nie kończyłam w efekcie posiłku. 2h później byłam głodna bardziej niż przed posiłkiem... Nie schudłam ni grama. Dodam, że nie jadłam dużo, nie jadłam po 18, nie jadłam słodyczy i chodziłam 2 razy w tygodniu na basen. Rozczarowałam się. Skusiłam się na nie tylko dlatego, że były na naturalnych składnikach. Liczcie się z tym, że na każdego działają inaczej. Ale w moim przypadku spodziewałam się chociaż 1kg mnie... Pozdrawiam i życzę powodzenia w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczki afrykanki i inne
sie zmyły . cel niejako osiągnięty parę osób dało "się nabić w butelkę" i są lżejsze o parę złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×