Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

oto jak powinna wygladac pradziwa kobieta

Polecane posty

Gość ofe rma
jest taki film: zona na urodziny, czy jakos tak. z nicole kidman i vincentem casellem. obejrzyj sobie wujek i bądź czujny bo to różne rzeczy mogą wyniknąć z takiego zamawiania lasek przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfdgd
wujek, przeciez zawsze pisales że wolisz pulchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. kto Ci tak powiedzial, jesli szczupla dziewczyna ma sliczna, radosna buzie i fajny charakter to tez moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudedude
wolna biełarus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis sprzatalem fure z zona kolegi - białorusinka.. i naprawde swietna z niej dziewczyna.. polek tez moze kilka takich jak ta by sie znalazlo. ale niestety albo zajete przez chamów i drani albo sprytnie ukryte.. wiekszosc co mijam na ulicy to szarzyzna.. a taka kobieta nigdy nie bedzie zdradzona.. bo jest na to za piekna.. przynajmniej ja jak bym mial taka zone. to bym jej nigdy przenigdy nie zdradzil.. bo po co, czego jej brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieram sie na wakacje do wloch i do hiszpanii w przyszlym roku oczywiscie nie jak lama bo najpierw pakernia, solarka i te sprawy, trzeba o iebie zadbac zeby do takich kobietek startowac, al emarzy mi sie taka zonka po nocach.. o jezu lozko to bylo by chyba ciagle w remoncie.. no i wspolne podroze, poranki na lace, noce przy winku i ksiezycu..ahh rozmarzylem sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrielllla
Pakernia,solarka.....o matko,zastanawiam się kto na to poleci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek nie wszytskie rodaczki sa paskudne ale za wschodnia granica ladna jest co druga a unas co 10 albo 20..nie wiem zle powietrze czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj Pan spokój
przecież to paszczur jakiś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym paszczurze to napisala jakas zakonnica, moze spytajmy Jarka, niech on sie wypowie, bo widze ze nie jest wcale taki glupi ten jarek i ma gust porzadny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam bardzo duzo naprawde ladnych dziewczyn o naturalnej urodzie i bez tandetnego makijazu. Sa to zarowno Polki jak i innych narodowosci. Studiuja ze mna:)) Tyle, ze raczej wszystkie juz zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy to zenada
Nie ma to jak człowiek o bogatym wnętrzu, którego celem życiowym jest znalezienie niezwykle atrakcyjnej partnerki w celu kopulacji. Droga naszego bohatera usłana jest problemami, ale ten przyszły pakero po solarce na pewno zdoła uwieść wartościową kobietę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIracle o1=
To jest takie sranie w banie, że u nas mało pięknych kobiet a gdzieś tam indziej to stada ich biegają..widać mało podróżujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w twarzy kobiecej musi byc jakiś wabik.. ja tu go nie widze jednak i już no.. co bede owijał w bawełne zajete ? a w jakim sa wieku ? dam sobie reke uciac ze ich zwiazki sie rozwala jesli to zwiazki jedne z 1szych a ja na moja ksiezniczke poczekam. mam czas 4 lata. nie bede bral co popadnie i sie meczyl.. chcialem tak..ale jednak sie chyba powoli z tego rozmysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIracle o1=
A tak poza tematem, to mogę zapytać, czy ty jesteś prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chcial taka kobiete co ja trzeba zdobywac i zakskiwać , bo taka co sama sie lasi to mozna z nudow na taborecie umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy to zenada
Taa tylko Werter uduchowiony był trochę, a Ci tutaj raczej nastawienia na konsumpcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadajcie, ze laska lat 20 czy 22 jest już na powaznie zareczona bo to jest śmieszne. ja w przyszlosci bede wlasnie zyl jako adwokat z takich ,,młodych parek'' :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×