Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Zawsze uprawiam sex na pierwszej randce

Polecane posty

Gość nie lansuj sie tutaj
i poczucie humoru kiepskie. ale czego sie po takim spodziewać?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łatwa dziewczynka
Z innymi nie. Tylko z tym jednym który pisze o sobie że żadna się mu nie oparła jak do tyej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to co innego ;) Powiem Ci jeszcze takie moje spostrzeżenie - najszybciej miękną te, które grają niedostępne na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lansuj sie tutaj
a zresztą, wielu tak cwaniaczkuje jak Camp a potem i tak wychodzi z tego jedno wielkie, smierdzące gówno! ot, przerost formy nad treścią.😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
No tak każdy gwałciciel też tak twierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
hmm ... każdy gwałciciel ma swoiste spojrzenie na swoje wyczyny ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łatwa dziewczynka
Masz racje, tyle tylko, że ja nie gram--ja taka porprostu już jestem. Od roku czasu budze się przy boku faceta i mam tą samą myśl-...że wciaż ten sam ogień w nas się pali... Michałku:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech sobie używa:) skoro panienki sa takie głupie i sobie pozwalają...to git....i nikomu nic do tego😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budź się przy kim chcesz, mi nic do tego, nie o tym jeste temat ;) I nie jestem żadnym michałkiem, przykro mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> skoro panienki sa takie głupie i sobie pozwalają...to git....i nikomu nic do tego Podoba mi się twoje podejscie, podzielam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łatwa dziewczynka
ok 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż trafia swój
na swego.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łatwa dziewczynka
W temacie również nie było zapytania o Twoje cechy, a odpowiadając mi zboczyłeś z niego nieco. W zasadzie oprócz pierwszego Twojego zdania nic ponad to nie jest zgodne z tematem, więc nie pisz prosze o tym co jest zgodne a co nie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Obyś nie miał wszystkich chorób ... w tym te, których jeszcze nie opisano w encyklopediach medycznych ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek czemu obrażasz swojego
dobrego kolegę Campa?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>więc nie pisz prosze o tym co jest zgodne a co nie Będę pisał, bo moje cechy maja bezposrednie powiazanie z faktem, ze sypiam z dziewczynami juz na pierwszej randce. Natomiast to przy kim ty sie budzisz nijak sie ma do sexu na pierwszej randce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Obyś nie miał wszystkich chorób ... w tym te, których jeszcze nie opisano w encyklopediach medycznych ... Boisz się, że na mnie trafisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łatwa dziewczynka
Pośrednio też MA związek z tematem , bo poszłam z NIm na 1 randce.:D Dobrego dnia Ci życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Nie, nie boję ... Bo lovelasy strasznie mnie odrzucają ... Są tacy nudni ... i prymitywni ... Mnie kręcą całkiem inni faceci .. z tytułami, władzą itd .. ogólnie wyższa szkoła jazdy ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Mnie kręcą całkiem inni faceci .. z tytułami, władzą itd Jestem mgr inż, i kieruje w pracy zespołem 20 ludzi, nie wystarczy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
Zdecydowanie nie ... Mój obecny jest dyrektorem, choć też mgr inż. (oczywiscie dokształca się - bo mnie zna :P) i to minimum ... A kieruję kilkoma wydziałami ... czyli jakimis 900 osobami ... Drugi jest dr :) i to kilku dziedzin ,.. i też ma sporą władzę :) Choć nie wiem ile ma tych ludzi ... bo to płynna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawosci - doktorat z kilku dziedzin, czyli z czego np? Ile prac doktorskich napisał i obronił? Dobrze zrozumiałem? Spotykasz się z dwoma na raz? Przypomina mi się sławny cytat: "mój mąż z zawodu jest dyrektorem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×