Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Zawsze uprawiam sex na pierwszej randce

Polecane posty

Gość ankietka ...
Owszem chemii, fizyki ... heh ale jeszcze ukończył prawo .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
Mam pytanie :P A Ty mówisz tym dziewczynom, że to tylko seks, czy spotykacie się dalej ? A jeśli jej na Tobie zalezy, co mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Owszem chemii, fizyki ... heh ale jeszcze ukończył prawo Śmierdzi mi tu potężną ściemą. Gdzie Rzym, a gdzie Krym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> A Ty mówisz tym dziewczynom, że to tylko seks, czy spotykacie się dalej ? Nigdy z żadną nie spotkałem się więcej jak trzy razy. Po co mam się z nimi spotykać, skoro już na pierwszej randce dostaje to czego chce? ;) Oczywiście, nie mówie im, że chodzi m tylko o sex. >>A jeśli jej na Tobie zalezy, co mówisz ? Że nic z tego nie będzie, nic do nich nie czuje, myślałem, ze to może jednak coś więcej, ale jednak nie, itp. Różnie i różniście. 90% z nich chce się oczywiscie ze mną spotykać, ale ja nie chce z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
Ja bym nawet z misterem nie poszła, bom dziewica 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
Dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ja bym nawet z misterem nie poszła, bom dziewica Wykonuję takze usługi pozbawiania dziewictwa. Jak do tej pory nie było reklamacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
Brrrrrr, boję się bólu i pewnie byłabym zbyt spięta. Już proowałam, upiłam się(jego też :D), ale nici :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Brrrrrr, boję się bólu i pewnie byłabym zbyt spięta. Już proowałam, upiłam się :o Widocznie twój facet nie umie się do tego zabrać. Z dziewicami trzeba postepować wyjątkowo delikatnie, bo ten pierwszy raz jesli się nie uda, albo co gorsza bedzie wyjatkowo zle poprowadzony przez chłopaka, moze skutecznie obrzydzić sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
On był delikatny, ale nie mogłam się przełamać. Echhh, z jednej strony chyba potrzebuję do tego uczucia, z drugiej chciałabym zaszaleć ;) Wiele miałeś tych kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentalnie jestem dziewica
a tam pieprzysz, jak pierwszy raz moze zawazyc na dalszym życiu seksualnym? to że mnie bolało, nie oznacza że już nigdy tego nie spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Wiele miałeś tych kobiet ? Dziewic 2. Ale żadnej z randek. To starsze historie, jeszcze z czasów szkolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a tam pieprzysz, jak pierwszy raz moze zawazyc na dalszym życiu seksualnym? Oczywiście, ze moze. Jeśli ktoś nie umie się do tego zabrać, robi to np. brutalnie czy wbrew temu co mowi dziewczyna i nie zważa na to co ona czuje, to może to pozostawić trwaly uraz psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej musialbys byc niezle zryty, zeby zakladac taki topik. to kompleksy, ze sie przchwalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta.
Camp a dupcyłeś się z dziewczyną która ma okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta.
zczujesz się zniesmaczony? Nie odbyłbyś walenia z krwawiącą babą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> camp po co zalozyles taki topik? Tematyka forum to sex i erotyka, wiec podzielilem się moimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwa dziewczynka
zyta. --nie ufa się czemuś co krwawi dłuzej niż 4 dni i nie zdycha🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie skomentuje szkoda ze nie masz innych powodow do dumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> szkoda ze nie masz innych powodow do dumy Mam. Umiem wypić pół litra wódki i pojechac samochodem do domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×