Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Nou

Zawsze uprawiam sex na pierwszej randce

Polecane posty

no bo akurat jakims wybitnym osiagnieciem to nie jest :) ani to trudne ani ambitne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział, ze w zyciu trzeba robic tylko rzeczy wielkie i wybitne? Uwielbiam smak piwa o poranku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam smak piwa o kazdej porze :) tylko jakos nie jest to nic nadzwyczajnego, wiec troche zdziwilo mnie, ze ktos zalozyl o tym topik hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou jakiego koloru masz oczy i włosy? (włosy te na głowie oczywiście :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
Właśnie Camp Nou, dawaj swoje fotki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
Jeszcze dokładnie wymiary poprosimy :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzacie, czy przypadkiem nie jestem tych chujem, który obiecał zadzwonic i nie zadzwonił? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
Nie jesteś kimś takim :D, przynajmniej dla mnie :P Dawaj foty :D, albo adres do Twojego konta na nkl ;DDD :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
Uparciuch ;) :) W sumie jesli nikogo nie krzywdzisz, nie zdradzasz... Gdybym była facetem "ze wzięciem" pewnie też bym tak robiła :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
*** z wzięciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o szukanie tezy ale o potwierdzenie prawdziwosci bzdur jakie tu wypisujesz ja nie wierze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie chodzi o szukanie tezy ale o potwierdzenie prawdziwosci bzdur jakie tu wypisujesz Czyli chcesz się ze mną spotkać i sprawdzić, czy mi się oddasz? :classic_cool: >>ja nie wierze w to Nie zależy mi na tym, zebyś mi wierzyła, więc nie będę cie przekonywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaa
A ja myślę, że to może być prawda. Może faktycznie trafia na kobiety, które kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie twierdze; ze ci sie nie oddam jak sie z toba spotkam, bo mi wlasnei o sex teraz chodzi buahahaha ale jak sobie takie laski wybierasz to co sie dziwisz ze sie bzykaja na dzien dobry? mi chodzi o twoja postac na kafe - w to nei wierze, nie wierze ze jestes taki naparwde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ja nie twierdze; ze ci sie nie oddam jak sie z toba spotkam, bo mi wlasnei o sex teraz chodzi buahahaha Nie JAK SIĘ ze mną spotkasz, tylko JEŻELI się ze mną spotkasz. To ja decyduje o tym z kim się umawiam :) >>mi chodzi o twoja postac na kafe - w to nei wierze, nie wierze ze jestes taki naparwde A jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczenie ma takie samo jak to co tu wypisujesdz nie spotkasz sie ze mna; bo wiesz ze mam racje - nie jestes taki naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie spotkasz sie ze mna; bo wiesz ze mam racje - nie jestes taki naprawde Ustalmy - taki czyli jaki? Bo rozmawiamy o czymś, a nie wiadomo w zasadzie o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torquese dziewczynko o co ci chodzi jak chca sie bzykac na pierwszej randce to ich sprawa,ja bym tak nie mogl nie wiem dlaczego po prostu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie jestes taki zaj**isty na jakiegos ie tu kreujesz Pewnie, że nie. Jestem dużo bardziej zajebisty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ja bym tak nie mogl nie wiem dlaczego po prostu nie. Bo jesteś pedziem 😴 Po to sie chodzi na randki, zeby uprawiac sex 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×