Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto ma dwulatka

Dwulatki śpią w dzien czy już nie?Jak jest u was????

Polecane posty

Gość kto ma dwulatka

Moja córka od tygodnia nie chce spac w dzien,nie pomaga nic wiec jej nie zmuszam,ale nie wiem czy to normalne?Ładnie spi w nocy,natomiast w dzien juz sobie odpuszczamy skoro nie jest marudna.Nie mam porównania z kolezankami bo mają mniejsze dzieci.Mamy dwulatków jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój w dzień nie śpi od kiedy skończył 1,5 roku. Ze snem rożnie to bywa znam dzieci które mają po 3-5 lat i śpią 1-2 godziny dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy diabelek
moja ma prawie 2 , 5 roku i w dzien nadal spi ok 2h. jak probowalam jej nie klasc w dzien to zasypiala na stojaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,nie przejmuj sie , jak znowu zacznie rosnac ,to bedzie spala w dzien jak wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek w dzień śpi od 2 do 4 godz. Jak nie pójdzie spać to jest strasznie marudny więc ok.12 sam już kładzie się spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma ponad 3 lata i potrafi spać ponad 3 h w dzień a córka jeszcze w zerówce po obiedzie zabierałą się do maluchów rozkłądała leżak i spała całe przedszkole się śmiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiulinaaaa
mój miś ma 14 m-cy i śpi 2 razy po 2-2,5 h w dzien...w nocy od 20.30 do 5.30-6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi taki sam temat mialam zalozyc;) moja Gabrysia od miesiaca nie chce spac w dzien- w tym miesiacu konczy 2 lata. Niby nie jest marudna- spi w nocy od 19.30-20 do 8-8.30 rano. Norme dobowa ma taka jak miala. Kolo poludnia lubi sobie jednak jeszcze polezec- najlepiej ze smoczkiem ....ale o spaniu nie ma mowy.... bo odkad nie spi to czesciej dopomina sie o smoczka... lepiej nam sie funkcjonowalo jak 2 godz w ciagu dnia mala spala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi taki sam temat mialam zalozyc;) moja Gabrysia od miesiaca nie chce spac w dzien- w tym miesiacu konczy 2 lata. Niby nie jest marudna- spi w nocy od 19.30-20 do 8-8.30 rano. Norme dobowa ma taka jak miala. Kolo poludnia lubi sobie jednak jeszcze polezec- najlepiej ze smoczkiem ....ale o spaniu nie ma mowy.... bo odkad nie spi to czesciej dopomina sie o smoczka... lepiej nam sie funkcjonowalo jak 2 godz w ciagu dnia mala spala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma prawie 2,5 roku i w dzien spi jeszcze po 3 godziny na noc spac idzie o 20-tej, a wstaje po 6-tej :-o jak ma dobry dzien to spi do 8-mej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma dwulatka
o matko to widze ze moja łobuziara to mały wyjątek stanowi,ale podobno nie powinno sie zmuszac do spania i na siłe usypiac jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmuszać, ale można sprawić że spać się zachce - zmęczyć dziecko spacerem, zabawą. Dla mnie dwugodzinny sen synka to błogosławieństwo, bo cały dzień jesteśmy sami. Wtedy mam chwilę na spokojne ugotowanie obiadu i trochę relaksu :) Pozdrawiam! Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma 2i pół roku i spi 1,5-3 godzin w dzień. Bardzo mnie to cieszy szczerze powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja mam taką sytuację to co robić? Kładę ją i jest ryk, potulę potulę i zasypia, śpi 2-3 h. To kłaść ją dalej? Czy taki płacz oznacza, że nie chce i nie potrzebuje? Bo w końcu spi, popłacze chwilkę, próbuje wiać z łożka, ale po 15 minutach zasypia. Ma prawie 20 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój śpi raz dziennie 1,5 godziny w porywach do 2 g. Nie robię z tego problemu jeśli chce niech śpi, jeśli go nie położę to ryk przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
mój ma 16 lat i tez dalej lubi sobie drzemnać po obiadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synus spi
od 2 do4 godz w dzien i ma 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ma prawie 2,5 roku i w dzien spi 1,5-2 godzin w poludnie:)Fakt ,ze gdy tylko nie leje jestesmy rano 2-3 godziny w parku wiec jest zmeczona:)Dzieci sa rozne,jezeli coreczka nie marudzi i potrafi wytrzymac spokojnie do wieczora to moze nie zmuszaj jej do spania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×