Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

czeko Tobie to zycze zeby ci te twoje kanapeczki w dupsko poszlo:P a chpisy sa bardzo pyszne:):p ale zeby nie robic reklamy to nie podam marki...bo jeszcze mnie zwina ze cos tu promuje i co? moge jedyniew powiedziec ze o smaku paprykowym sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec było tak.... jakieś 4 lata temu, dodam że ja kochliwa nie jestem ale wtedy... no więc idę sobie korytarzem po galeri a przede mną jakiś wysoki gość z dziewczyna, pamiętam że nie trzymali sie za ręce, raczej jak jego siostra wyglądała. Coś rozmawiali i pamiętam że jak usłyszałam jego głos no po prostu coś mi piknęło i bardzo chciałam go zobaczyć, więc ich wyprzedziłam i się obejrzałam... rura mi po prostu zmiękła, i to nie dlatego że przystojny, ja jego twarzy nawet nie pamiętam ale pamiętam jego spojrzenie. Laski nie wiem może za mało czytam:-P brakuje mi słów żeby wyrazić jak sie poczułam i to tylko od spojrzenia, nogi mi się jak z waty zrobiły. Poszłam dalej, do sklepu, wzięłam sweter jaki sobie wcześniej upatrzyłam poszłam do przymierzalni a jak z niej na chwile wyjrzałam ten stał paręnaście metrów od niej centralnie w moja stronę i się gapił z uśmiechem . Kuźwa a ja nawet nie mogłam sie uśmiechnąć normalnie jak kołek. Później jak wyszłam już ich nie było. Dosłownie nogi z waty miałam jak po jakimś maratonie a we łbie mi się kręciło jak po 0,5:-) pamiętam że jak pojechałam do kumpeli potem to powiedziałam że się zakochałam. brak mi słów żeby określić to co wtedy poczułam, może to że to było TO -TEN PIORUN właśnie. Minęło tyle czasu a jak sobie przypomnę to znowu mam nogi jak z waty. Może to infantylnie brzmi ale wierzcie że nigdy już czegoś takiego nie przeżyłam, wtedy czułam że to jest ktoś z kim mogłabym porozmawiać bez słów.. pamiętam to spojrzenie i jego głos... ech rozmarzyłam się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery hehhehehhe.....tak czasem jest:) ja tak mialam w podstawowce....ale jak go zobaczylam kilka dni pozniej na dysce i widzialam, jak sie ubral to wszystko zniknelo:D byl ubrany w koszule w krate, spodnie od dresu i trapery.....wiesniak na maksa, hahhahahah:D kilka ndi temu widzialam kolesia, ło matko......jakie mial spojrzenie mega!!!!!! myslalam, ze umre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pisalam marki nie zdradze bo mnie jeszcze zamkna a podejrzewam ze tego bysciew nie chcialy:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko co odpisał do jasnej ciasnej? ech przeczytałam te moje wypociny i nijak nie potrafię ubrać w słowa tego co wtedy poczułam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykapana i sliczna:P:P:P neska, a zebys wiedziala ze sie oblizalam, hehe zjadlabym sobie tez:P:P:P czeko twoje kanapki tez:):) 5 rzeczy bez ktorych nier moge sie obejsc: komorka!! komputer muzyka krem zobaczyc sie z kims, wyjsc gdzies- chociazby do mamy do pracy....... zle sie czuje siedzac caly dzien w domu:( a takie rzeczy jak prysznic, zarcie czy picie chyba nie musze wymieciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziecie grzeczne to MOZE sie z Wami podziele:P ale tylko i wylacznie pod tym warunkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to brzmi trochę jak wypociny małolaty ale to było to COŚ i juszszsz, mnie już sam jego głos zelektryzował, twarzy nie pamiętam ale jakbym go kiedyś spotkała (Boże pozwól!) to myślę, że poznałabym, co ciekawe pamiętam doskonale jak był ubrany. Ech brakuje takich emocji:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, laski...lece spac i snic o moim zjebie:D buziaczki, do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko czekamy na relację co się tam stało że jaśnie Kubusław odpisał? no ciekawa jestem a co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze jest zagranica bo musial wyjechac pilnie i ze mam przekazac wszystkim w pracy ze bedzie w poniedzialek i ich przeprosic i ze przeprasza ze mnie tak zaniedbał ;) ufff kamien z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu czeko ale my glupie, oni troche nie odpisuja a my juz zalamka:O a prawda jest taka ze oni zazwyczaj nie odpisuja bo poprostu nie moga, albo nie maja mozliwosci albo sms nie doszedl albo nie maja zasiegu:) a nie ze nie chca albo nagle maja w dupie:P ja mam winogronka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie tak piorun strzelił jak po raz pierwszy zobaczyłam tego mojego mena:D hehe No widzisz czeko,odpisał:P fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak a teraz pewnie ejstes ciekawa co to za sprawa ze musial wyjechac :) mnie tez piorun strzelil jak zobaczylam tego mojego exika:) ale ja wam cos pwoiem:P jego wtedy tez piorun strzelil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a jak widzial kupe jak gdzies szlismy to pokazywal palcem i moiwl mi smacznego :):) ja rzucilam 3/4 miechy temu papieroski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfv
jak slodko jak sie zamknie na troche ;) dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×