Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

czesc dziewuszki. ja pod starym nickiem pisze bo chyba juz nie ma sensu sie ukrywać.wiec nie zmieniam swojego \"imienia\" mam do Was pytanko. ostatnio rozmawialam z kumplem, stwierdzil ze jak facet podejmie jakas decyzje to juz na amen.dlugo nad tym mysli az wymysli i zdania nie zmieni. wysmialam go.widac po tych naszych eksiach jak oni czesto zmieniaja zdanie albo wrecz sami nie wiedza czego chca.albo cos zdecyduja a potem jest zupelnie co innego. a co Wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gappa:*:* facet zmienia zdanie jak cholera, widac to po moim i inncyh facetach......... wszytskie wiemy jak jest z decyzjami podjetymi przez naszych exow..... bardzo czesto im sie zmienia, nawet smiem powiedziec ze oni czesniej decyzje zmieniaja co do swoich ex partnerek co kobiety, bo jak juz gadalysmy kobieta jak odchodzi to odchodzi i rzadko wraca......... facet nooo hmmmmmm- wracaja:D:D:D i oby kazdy z naszych ex okazal sie takim wracajacym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale mojego amnata to chyba nikt nie przebije, co za palant do kwadratu a moze nawet rombu:P szczerze to gowno mnie obchodzi jego zycie, kazdy z nas ma osobne, i niech tak bedzie. Jego dezycja..niech teraz ponosi za to odpowiedzialnosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tylko chodzilo o to co myslisz o podejmowaniu przez faceta decyzji. czasem w ogole nie potrafia jej podjac bo nie wiedza czy cus, a jak juz cos wymysla to szkoda slow. ja wiem neska ze masz gdzies jego decyzje ale tak ogolnie to co myslisz o tym? mi sie wydaje ze to kobiety bardziej sie zastanawiaja, i jak juz podejma decyzje to raczej na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wiem co o tym myslec, prawda jest taka ze faceci sa niezdecydowani( mysle ze wiekszosc) sami nie wiedza czego chca i raczej pozniej dochodza do pewnych oczywistych wnioskow niz MY kobiety, bardziej analizujemy pzrez co i przezywamy jeszcze bardziej... ja mowie ze chyba nigdy nie zrozumie faceta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska fakt, analizujemy ale jak juz podejmiemy sie czegos czy zadecydujemy to jest to pewne.a z facetami to jak na karuzeli, potrafia zmieniac zdanie i nie zgodze sie z tym ze to oni sa bardziej od nas konkretni czy zdecydowani.wiekszosc z nich nie wie czego chce i o co tak naprawde w zyciu im chodzi. czest budza sie przeciez z reka w nocniku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no cos w tym jest:P wiesz nie ma co uogolniac bo kazdy jest inny i inaczej zachowuje sie w pewnych sytacjach, pamietajmy ze na swiecie chodza tzw. WYJATKI i na takich proponuje sie skupic:) a co gappcia tak o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo....widze, ze topik nasz jest pod obserwacja :o Wiecie zapewne dlaczego tak jest........w kazdym razie proponuje juz nie wdawac sie w dyskusje z niepotrzebnymi osobami:D Buziaczki i miłego dnia, laseczki 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jednaaa wykasowany????? caly???? bez sensu.....przeciez tam mogl ktos chciec pisac.....:( a poza tym pisaly tam rozne dziewczyny i opowiadaly swoje historie....bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
hej dziewczyny. widzialam nowe zdjecia mojego ex na facebook. z jakiegos festivalu. obraz nedzy i rozpaczy. zarosniety jak swinia. nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
dokladnie- roznica jest diametralna. wyglada jak jaskiniowiec. widac, ze mu rozstanie nie sluzy :-P na dodatek caly czas pali trawe. dupek jeden! ten przypadek jest nieuleczalny bez odwyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
droga Pani Cenzor- prosze czytac uwaznie- to kolezanka o psdeudonimie bursztyn rozwala nam wszystkie tematy oraz grozi nam ujawnieniem prywatnych wiadomosci na forum. wiec apeluje do Pani o usuniecie jej konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra nie odpisuj pomaranczowym, prosze Cie! bo nasz topik jest pod obserwacja! my musimy byc ponad to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani cenzor jakich wycieczek?bo ja tu czegos nie rozumiem? zakladamy nowy topic by odciac sie od bluzgajacych nas pomaranczy ale tutaj tez nie mozemy byc? bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani cenzor co nam pani radzi? specjalnie sie tu przenioslysmy zeby miec spokoj, a ciagle ktos nas szpieguje i wyzywa z pomaranczowych nickow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane :) Chyba mam dziś gorszy dzień. Jakieś przygnębienie mnie dopadło. Opowiadajcie jak tam dziś u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie byc ... nowy topik znam i: jesli pojawia się groźby,próby wklejania danych,fotek itp,oraz inwektyw - oba topiki \"pójda w zapomnienie\".A razem z nimi Wasze nicki zostaną zablokowane. ps.zadna z Was nie jest bez winy,doskonale o tym wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastroje bojowe...on milczy dupek a tak obiecal ja cie zaprosze w tym tygodniu na obiadek prosze zgodz sie ble ble ble ble i jak zwykle sie na mnie wypial...nawet na mojego smsa ze do konca tygodnia ma znalezc czas by porozmawiac! nie odpisal kretyn lepeij mow kochana co u ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no i co Pani Cenzor powie na powyzszy tekst? ta panienka ma niepokolei w glowie. tylko ona jest zdolna do ujawniania prywatnych informacji na forum. zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani slowa o seksieeeeee
brawo pani cenzor one czuje sie bezkarne... winia bursztyna za wszystko rozmawiaja z nim a pozniej nagle wszystkie jada ....nie jestem bursztyunem zreszta ty to wiesz..wdl mnie powinny miec zablkoowany dostep do kafeterii wogole....zniszczyly topik ktory stworzylysmy dawnoooooooooooooooo temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×