Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

make mi smile przesadzasz nie po to się przenosiłyśmy była zasada dopóki nie będzie spokoju spadamy:O 200 pompek bez przekupywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej serio make me smile bo sie wkurwie :o czy Ty w ogole silnej woli nie masz nawet jesli chodzi o pisanie na starym topiku? :o dzizus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abbys kochanie ależ zostań make me o jedną za dużo naprawdę nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
make me obiecaj że więcej nie będziesz???? bo cały plan pójdzie w łeb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zbrodnia ale umowa to umowa, miej troche samozaparcia :o hot tea - no wiec nie wiem bo ten ciec byl na trzydniowym weselu i wczoraj w nocy wyslal mi smsa "trzydniowe wesela to zlo" a od wczoraj sie nie pojawia w pracy i dzis sie o niego chyba pytali :o wyslalam mu smsa czy bedzie jutro w pracy ale nie odpisuje, nie wiem co sie dzieje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przyszedł czas na wymianę telefonu polecacie coś bo narazie nie wiem co wziąźć teraz mam V3 i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że nie wie to ja wiem:) ale czy tak ogólnie się z Tobą kontaktuje na gg czy jak wiem wiem zbyt ciekawska jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie meczylam z haslem.... nie chcialo mi wejsc:( no ale juz jestem mam nadz ze bedzie juz ok:) orange nie czepiaj sie tak:) ja tez nie lubię jak ktoś przekreca litery,a niemieckiego juz sie ucze 8 lat wiec spokojnie nie musisz mnie bic..;) kuźwa laski ja od soboty nie funkcjonuje normalnie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy kto pyta:) nie zartuje kochana nie wiem kim jetes tylko dlatego ze ni mam swojego nicku starego w stopce:) u mnie hmmm co u mnie ciezko okreslic...cisza w kazdym badz razie...mnie nie ciagnie do dzwonienia pisania do tego by byc obok niego by sie spotykac... wymyslilam tylko tyle ze przyszedl bo sie stesknil bo mu bylo zle bo potrzebowal zobaczyc porozmawiac a teraz nadal milczy...odezwie sie w kolejny weekend ta historia sie poprostu powtarza:) zrobil mi jedynie siare przed rodzina i sasiadami wiszac pdo oknem i litosciwie sie w nie wpatrujac. przemyslalam sprawe wyciagnelam z tego wnioski...wiem czego chce...ale musze zebrac w sobie sily by stawic temu czola pomalutku...a obiadek na ktory mnie zaprosil niech sobie wsadzi...albo zje z kims innym tak tez mu powiedzialam wczoraj kiedy dzwonil do mnie:) a on odpowiedzial ze obiecuje mnie zaprosic w najblizszym czasie i ze wtedy porozmawiamy o wszystkim bo teraz slyszy jak mi sie glos lamie przez telefon....i tyle... placek co?:) moja sioostra tez mnie namowila na zejscie na dol....bo jej sie zal zrobilo oko uleglam...moze nie do konca bylo to dobre...ale dzis jej wytlumaczylam jak to dziala...raz na tydzien srednio jest scena pozniej tydzien ciszy i znowu...powiedziala ze psychiczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×