Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

Gość Ike w twoim lumpeksie
nie kupuję :D moja babcia dawno zmarła więc takich szmat nikt z mojej rodziny nie potzrebuje :D no i ja nie chcę "szmaty" oglądać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że wolisz z kontenerów pck wykradać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko- przykro nam, ze twoja babcia w szmaty chodziła ubrana, jesteś chamką kpiąc w ten sposób- kiepsko to świadczy o tobie jako wnuczce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa - tak to jest, gdyn ie rozumie sie podstaw... Crem ich nie kuma i jest wulgarny nie tam gdzie nalezy, chamski, ale w żałosny sposob i twardy, ale na wzór wiejskiego macho spod remizy.. Chciałaś dobrze, a ze nie wyszło, to nie Twoja wina... Jak mawiaja - choćbyś gówno nie wiem ile glancowała i tak gównem zostanie tyle, ze świecącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio komiku
duża szansa że jednak na papierze zaoszczędzisz, nie ma jak to zakompleksione panienki :D teraz Sissy nie zaśnie w nocy z wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam kompleksów. Nie mam powodów, aby je mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona - jest taka kibolska "przyśpiewka".. "Sędzia - wiesz co?" I odpowiadają "Ty kurwooo" :D Cream - nie ucz ojca dzieci robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy wiem:O mam dosc chłopców którzy ciąle mnie sie radzą i pytaja co mają robić. Wystarczy nie skupiać sie tylko na SOBIE a poobserwować ludzi,no ale to chyba za trudne dla niby facetów jest. Co do fot...bardzo bym chciała zobaczyc wasz twarze,ale mam blokade (Tamari wie dlaczego)co do wysyłania fot:Ojak sie odblokuje to poprosze o Wasze foty pozdrawiam i spadam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ike
rozumiem, że wolisz z kontenerów pck wykradać ?? :D:D:D ooo widzę, że jesteś zaradna na swój sposób :D podpowiem biedocie jak to się robi :D wszystkie kontenery zajęłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa ja Ci mogę wysłać swoją :) Jak się "odblokujesz" to mi podeślesz kiedyśtam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ..jestes kurwą , nic mi do tego . czy ty myslisz że jesteś najlepszy i naj mądrzejszy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doprawdy nie becz
moja babcia uwielbiała lumpeksy a chamek to ty poszukaj bliżej otoczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" komiczne ..jestes k**wą , nic mi do tego . czy ty myslisz że jesteś najlepszy i naj mądrzejszy ???" w otoczeniu takich palcem robionych chłopaczków jak Ty, kazdy normalny moze uchodzic za boga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie do końca rozumiem sedno konfliktu komiczne-cream ... czy ktoś może więcej coś z tego wszystkiego zrozumiał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak ja nie lubie sexu!!!" to w ramach wspierania sie w tym nielubieniu poprosze o fote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×