Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ice c.r.e.a.m II

Kogo z kafe chcielibyście zobaczyć? W ogóle widział tu ktoś kogoś?

Polecane posty

pomarańczo- znasz taką akcje " cała polska czyta dzieciom"?? mama ci nie czytała, że podstawowych wypowiedzi nie umiesz poprawnie przeczytać? odmiana przez osoby 1. ja 2. ty- TY- T Y 3. on. ona. ono l. mnoga 1 my 2. wy 3. oni zapisz wiem, że nie zapamiętasz- do tego trzeba mieć mózg ale chociaż zapisz, powieś na ścianie zrób coś ze sobą - bo oczy bolą ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiku my ciebie rozumiemy
sissy - z kremem nie... Ale z Tobą w przedstawionej przez Ciebie scenerii pogodziłbym sie bardzo chętnie I tak się "zalicza" kobiety z dolnej półki :D brawo kolego brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie że ptaszek cię dziobnął w czoło- i spadłaś z niezłej wysokości...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komi, ale żeby się pogodzić, musimy się najpierw pokłócić :) Komi, Ty chuju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zwykle na pomranczowo a czemu nie napiszesz ze swojego nicka?? nie zrozumiem tego nigdy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
pomarańczo- znasz taką akcje " cała polska czyta dzieciom"?? mama ci nie czytała, że podstawowych wypowiedzi nie umiesz poprawnie przeczytać? odmiana przez osoby 1. ja 2. ty- TY- T Y 3. on. ona. ono l. mnoga 1 my 2. wy 3. oni zapisz wiem, że nie zapamiętasz- do tego trzeba mieć mózg ale chociaż zapisz, powieś na ścianie zrób coś ze sobą - bo mnie już krew zalewa. Ludzie, pomóżcie proszę, pomóżcie bo ta pusta pomarańczka już mnie z równowagi wytrąciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari- a kto przy zdrowych zmysłach pieprząc takie banialuki by się ujawniał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa, a o co Tobie tak w zasadzie chodzi, co? Tak szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
Ty babajażko :D Też cię lubię!!!! Niedźwiedź a ty cicho być, bo mnie bardzo lubisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ike jak chce komus nawsadzac robie to jako tamari :) mnie irytuje fakt ze jakas osoba moze mi sie wydawac fajna i w porzadku a sra tutaj pod pomarancza to nieucziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike sz......D Ty babajażko Też cię lubię!!!! Niedźwiedź a ty cicho być, bo mnie bardzo lubisz moze i lubie...ale zazwyczaj tylko czarne:P:P:P:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SISSY a o co ci chodzi
a tobie o co? lubisz wpierdalać swoje głupie teksty między chleb a zakąskę , więc co? mi nie wolno ? bawię się takimi głupio mądrymi pustaczkami jak wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty babajażko Też cię lubię!!!! no i problem sam wyszedł nie musiałaś mówić i co wieczorami myślisz o moim nosku i robisz sobie dobrze? a w dzień nieporadnie chcesz zwrócić na siebie uwagę kochanie- mój nos służy do wąchania- ewentualnie gaszenia świec- wsadzać ci go nigdzie nie zamierzam- nie zasłużyłaś sobie na to- więc na nic twoje erotyczne sny- nic z nas nie będzie ale obiecuję, że teraz będę traktować cię pobłażliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja piatka ale wiesz raz na miesiac spokojnie mozna chyba ze masz sklonnoci to lepiej moze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
Ty babajażko Też cię lubię!!!! no i problem sam wyszedł nie musiałaś mówić i co wieczorami myślisz o moim nosku i robisz sobie dobrze? a w dzień nieporadnie chcesz zwrócić na siebie uwagę kochanie- mój nos służy do wąchania- ewentualnie gaszenia świec- wsadzać ci go nigdzie nie zamierzam- nie zasłużyłaś sobie na to- więc na nic twoje erotyczne sny- nic z nas nie będzie ale obiecuję, że teraz będę traktować cię pobłażliwie Ale banialuki :D hahaha nie rób z siebie idiotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike sz......D
Nie nosku-tylko wielkim nochalu :D Ike pokaż zdjątko z bliska no cóż bywam bezczelna tak jak ty - rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisz wiem, że nie zapamiętasz- do tego trzeba mieć mózg ale chociaż zapisz, powieś na ścianie zrób coś ze sobą - bo mnie już krew zalewa. Ludzie, pomóżcie proszę, pomóżcie bo ta pusta pomarańczka już mnie z równowagi wytrąciła daj spokój przyznaj się;) rozchylasz uda- wyobrażasz sobie ( bo do rzeczywistości droga daleka i kręta) jak wyprowadzasz ike z równowagi a ona rozwścieczona leci ci dobrze zrobić nosem zapomnij prędzej zapiszę się na lizanie rowa razem z sissy(?)- komicznemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×