Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odswiezam

Co ile powinno sie chodzic ginekologa?

Polecane posty

Gość pomozcie mif
ja chodze 1,2 razy do roku na kontrole. no chyba ze cos sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
A więc tak chodzi oto że...(juz to kiedys mialam ale jeszcze nie mialam okresu) I od 7dni mam coś takiego że: Najpier okolice wejścia do pochwy i okolice lechtaczki mnie bolaly ze nie moglam siadac... Potem mnie bolaly i swedzialy a teraz tylko swędzą... Juz to kiedys mialam i mi to przechodzilo po ok.7dniach ... Ale nie bylam i nie chce isc do ginekologa a mamie tez nie mowilam I teraz powinnam dostac 3 miesiaczke i nic.. druga dostalam po 34 dniach a teraz mija juz 42 dni i nic... przedwczoraj tylko jak sie podcierałam to troszke krwi bylo ale troszke i 3 dni temu na wkladce znalazłam mala krople krwi a od wczoraj juz nic takiego nie ma... I dzisiaj troche tak dziwnie boli mnie podbrzusze... ale okresu nadal nie mam... I moje pytanie brzmi: czy pomimo tego podraznienia,zapalenia pochwy bede miala w tym miesiacu okres? Czy znacie jakies niedrogie preparaty bez recepty na takie wlasnie objawy? Czy mialyscie juz tak kiedys? Jesli tak to jak sobie poradzilyscie? Prosze odpowiedzcie mi na to Dodam ze mam 13 lat... I teraz jak wzielam lusterko i obejzalam moja " myszke" to wygląda to tak jakby to bylo jakies otarcie... Co moge kupic prosze pomozcie nie chce mowic mamie bo nawet nie wiem jak bym miala jej to powiedziec i do ginekologa nie wiem jakiego sie udac i gdzie? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
Ja bylam pierwszy raz z mies temu i okazalo sie,ze jest ok.Ale wolalabym wiedziec co ile trzeba chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eili85
Ja chodze średnio co 2 miesiące, ze względu na tabletki. Ale badana jestem 2 razy w roku, no chyba, że mnie coś niepokoi. Sądze że przynajmniej raz w roku powinno się udać do ginekologa. Masz 13 lat, miesiączkujesz i jeszcze nie bylas nigdy u ginekologa? Moim zdaniem nie powinnaś lekceważyć tych objawów, to może być jakieś zapalenie. I dlatego też okres Ci sie spóźnia. Wizyta u gina to nie jest nic strasznego. Na pewno jesteś zapisana do jakiejś przychodni. Zapytaj w niej czy mają ginekologa. Jesli wstydzisz sie (chociaż na prawde nie ma czego) to poprostu zapytaj telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz bylam po
20stce ;) jakos wczesniej nie bylo potrzeby, teraz chodze co najmniej raz w roku, chyba,ze cos mi dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia_88
ja chodziłąm 2 razy w roku po recepty na tabletki anty , jak sie cos działo to nawet u lekarza byłam 6 razy w roku ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stankowska_baska
Popieram zdecydowanie alicje. Najlepiej też jest mieć swojego lekarza specjalistę do którego bedziemy chodzić regularnie. My kobiety powinnyśmy jednak się mimo wszystko tego trzymać, ze względu na nasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauuura23
Na pewno powinnysmy kontrolnie chodzic 2 razy w roku, ale jesli chodzi o wszelkie sparwy zwiazane z bólem i to co nas niepokoi to jednak za kazdym razem. Nie mozna takich rzeczy lekceważyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkinkol
Ja uważam ze raz na pół roku to jest własnie taki optymalny i najlepszy czas własnie żeby wybrac sie do lekarza ginekologa, nawet na takie badania kontrolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwroty
To zależy od stanu zdrowia i przyjmowanych leków. Jestem zdrowa, ale stosuję pigułki, więc mam 2 razy w roku badanie (do tego raz cytologia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssselwka
Dokładnie, tak jest ze to wszystko jest uzależnione od naszego stanu zdrowia, i tego zreszta jak sam lekarz oceni, zwykle też podczas wizyty sam mówi jak czesto jest potrzebna konsultacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhtyka
Normalnie, tak kontrolnie to co pół roku, no chyba z jest cos co nas niepokoi wówczas trzeba oczywiscie chodzić czesciej. Ale tez to co jest ważne, powinnysmy trzymac sie jednego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssia89
Zgadzam sie ze raz to roku to takie minimum własnie jesli chodzi o badanie sie u lekarza ginekologa. Ale warto tez przy tym trzymac sie jednak jednego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masufasa
a kiedy najlepiej piewszy raz (jesli jest wsyztsko w porządku z okresem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmar
Na pewno takie badania kontrolne raz w roku, natomiast jesli tylko pojawia sie coś to koniecznie trzeba iść do swojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuszzzzka
Ja robie sobie tez raz w roku takie wszystkie badania i powiem Wam ze to jest w sumie takie najrosądniejsze rozwiązanie jesli chodzi o wizyty u ginekologa, zwłaszcza jesli nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń tutaj http://neomed.pl/ To jest własnie ten polecany gabinet. Ja uwazam ze to najlepszy lekarz na którego trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze co 6 miesiecy : badanie na foteu, recepta na anty i raz w roku cyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba wlasnie dobrze jesli juz na pierwszej wizycie lekarz podejdzie tak kompleksowo do pacjentki i zrobi tyle badań. Ja uwazam ze tak powinno byc zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zalezności od korzystania z cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń tutaj http://neomed.pl/ To jest własnie ten polecany gabinet. Ja uwazam ze to najlepszy lekarz na którego trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę co dwa tygodnie, ale potrzebuję recepty. W SKJ jest bardzo miły pan doktor bartosz Caruk, do którego sama chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę mnie wiecej raz na rok jak nic się nie dzieje, ale jak tylko jest jakaś infekcja czy coś pobolewa to od razu oczywiście pędem lecę. Mam dobrego gina, pan doktor Gwara z Tychów http://www.ginekolog-usg.tychy.pl/ Życzę każdej tak fajnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstara
Ja chce poczekac do menopauzy az pojde do ginekologa,poprostu upewnic sie,czy napewno to kuz to,niedawno ukonczylam40,kilka lat temu ostawilam tabl anty,zadnych zabezpieczen z mezem nie stosujemy,ja nie mam zadnych problemow,okres jak w zegarku,wiec nie pojde poki co do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To partner powinien pilnować by była zachowana sterylność. Gdy ginekolog po założeniu rękawiczek coś dotyka w gabinecie albo odbiera telefon partner prosi o zmianę rękawiczek na czyste bo gabinety lekarskie i szpitale to siedliska zarazy. Ostatnio słyszałam o zarażeniach 100000 kobiet wirusem i myśli się o ich całkowitej kastracji usuwanie jajników i macicy! A ja się pytam gdzie zaraziło się tak masowo tyle kobiet chyba podczas niesterylnych profilaktycznych badań i zabiegów? Mamy prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów gdy ginekolog wyprasza to jest zboczencem jak ten.."Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na trzy lata i mamy prawo być zawsze z chłopakiem czy mężem przy calym badaniu gdy wyprasza to zboczeniec i dochodzimy. Bo tak może się skończyć zabieg czy badanie " Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza " kolejny ginekolog g****ił w Zabrzu pacjentki te co były same na badaniu! Najlepiej do kobiety i z osobą bliską która pilnuje sterylności by nic nie dotykał w gabinecie a potem badał i zarażał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×