Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Len-ka

...fryzura na wesele...

Polecane posty

co prawda nie mam jeszcze sukienki ale zaczelam juz sie zastanawiac nad fryzura mam 21 lat, wzrostu 162, jestem szczupla, twarz raczej owalna, wlosy ciemny braz, krecone chcialam sie Was zapytac co sadzicie o tych fryzurach: 1. http://ikf.com.pl/fryzury-krecone/fryzura39409.htm 2. http://ikf.com.pl/fryzury-krecone/fryzura45776.htm 3. http://ikf.com.pl/fryzury-wieczorowe/fryzura23013.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twTYG
wzystkie są bardzo ładne :) ale myślę że jak na całonocną zabawę, związane włosy będą najbardziej praktyczne, czyli zdecydowłabym się na drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram, fale 'na fali' ;) ale trochę oswojone jakimś upięciem bedą lepiej służyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wlasnie tez sie 1 podoba najbardziej mysle ze najwazniejsze w tej fryzurze sa scieniowane wloski, juz sie dzisiaj wlasnie umowilam na strzyzenie :) jesli chodzi o loki to mysle ze grube walki i nieco ciensze od spodu ale moge sie mylic moze ktos wie dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej**
kochani :D taka fryzura co znajduje sie na 1 fotce , to jest super obciecie włosy od dołu dłuzsze a u góry krótrze a sa krecone na jednakowe wałki wszystkie i potem na zel mocny wziete uprze4dnio potapirowane .. :) Góra wyprostowana od ciezarów włosów a dłół sam sie ułozy wspaniale ! Znam sie na tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej**
ta trzecia to też jest lekkie i nie napracował sie ktoś .. za mało loki rozciagniete i za równe ! Boki i tył włosówprzypiety wsówkami a nastempnie przykryte warstwą włosów górnych To mało zadbana fryzurka ! Loczki powinny być bardziej nie poukładane ! taki mały bałagan i wychodzi cuuudownie ! Szkoda było dobrego zelu fryzjerce i wyszło jak wyszło !:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze orientujesz sie jakij grubosci powinny to byc walki, ja mam takie grube 57mm srednicy i nieco ciensze 45 mm, ale jeszcze nic nie probowalam bo na poniedzialek jestem dopiero do fryzjera umowiona i jeszcze jedno pytanie: trzeba najpierw nakrecic na walki a dopiero potem nalozyc zel? ja mam wlosy z natury krecone i puszyste i sie zastanawiam czy ten zel nalozony po walkach nie przywroci mi naturalnego skretu wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ///////////
kategorycznie druga- ekstra!!!!!!!!! pamietaj, ze loki na wlosach moga nie przetrzymac calej imprezy- tak sie czesto a prawie zawsze dzieje. tanczysz, sa obciazone swoim ciezarem. ogolnie ciezko jest je utrwalic na tyle, by cala noc wytrzymaly. druga sliczna, czarujaca i powabna. jesli bede miala okazje, taka sobie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam z natury krecone wiec na pewno mi sie nie rozprostuja, bardziej boje sie ze moglyby sie spuszyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×