Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lleonidass

Cała prawda o dziewczynach z randek internetowych, czatu i ogolnie netu

Polecane posty

Gość lleonidass

90% dziewczyn ma jakies "usterki" Albo jest to nadwaga - bardzo czesto, albo wrecz otylosc. Dziewczyny nie sa zbyt chetnie opisywaniu sie a co dopiero wysylaniu zdjecia. Jak sie czlowiek pyta jak wyglada to zazwyczaj dziewczyna podaje wzrost kolor wlosow itd pomija wage - ciekawe dlaczego ? :classic_cool: A jak wysylaja zdjecia to bardzo czesto jets ono tak zrobione ze nie widac jak taka dziewczyna wyglada i pozniej na spotkaniu czlowiek sie dziwi bo przyszedl kaszalot:-o Czesc z nich ma problemy emocjonalne. Nie potrafia zachowac sie wlasciwie. Probuja manipulowac facetami, wlozyc ich pod pantofel a jak sie cos nie udaje to foch:-o Czesc szuka "ksiecia z bajki" a sama nie przypomina nawet Jozina z Bazin:classic_cool: Wyłowic perelke z netu graniczy z cudem. Mowiac perelke mam na mysli bardzo atrakcyjna dziewczyne z bogatym wnetrzem i ciekawa osobowoscia. Dlatego odradzam facetom szukania w ten sposob. Informacje zbieralem od znajomych i samemu takze kiedys siedzialem na necie z ciekawosci jakie dziewczyny mozna tam znalesc. Sam mam narzeczona i ona mi w tym pomagala. Dlatego teraz zamieszczam tu wyniki moich dosc dlugich obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasicaaaaa
a faceci to niby idealni sa ? wez mnie nie rozsmieszaj frajerze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedziałeś z narzeczoną w neci
przeprowadzałeś wnikliwe badania i umawiałeś się na spotkania po to tylko, żeby napisać na ten temat parę zdań na tym forum? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie lepsi albo erotomania szukajacy przygodnego sexu albo kompletne ciapy pod 30, mieszkajace z mamusia, pracujace na jakichs wózkach widłowych czy innym badziewiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkkkkkk facet
co do nadwgai i otyłości = racja w 100% !!!! ja może z 10 razy sie umówiłem, dwie były otyłe, 6 miało nadwagę, jedna była normalna, a jedna szczupła ja tam grubasek nie lubie, dlatego nawet wstydzilem sie z nimi isc przez miasto jak cos to umawiac sie tam gdzie ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet to co ty tu jeszcze robisz? Marnujesz się tutaj. Swoje usługi powinieneś rekomendować jakimś centrom badania opinii społecznej czy cuś. :classic_cool::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpfdod
Krysia Tuchałowa - co z tego, ze pracuja "na" wozkach widlowych, skoro pewnie zarabiaja wiecej od ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpfdod
a co do grubasek, to wystarczy pomyslec! Skoro wysyla zdjecia, na ktorym nie widac figury, to znaczy, ze chce ukryc swoja nadwage. Szczupla laska nie miala by oporow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkkkkkk facet
co masz do facetow jezdzacych wozkami w uk prawie kazdy takimi jezdzi na kase pewnie bys poleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafaffafaf
rozbawił mnie ten temat bo sama ma konto na portalu randkowym i faceci to tez często żadne cuda , ani wykształcenia ani nie ma o czym porozmawiac piszą z błędami, ale wielu też jest normalnych fajnych ludzi , a dziewczyny też są normalne kilka moich kolezanke ma profile i sa to atrakcyjne dziewczyny a nie kaszaloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka2197
Oj zdziwił byś się lleonidass,a Ty sądzisz,że po takim jednym spotkaniu możesz wywnioskować czy dziewczyna ma bogate wnętrze?owszem możesz ocenić ich atrakcyjność,ale cała reszta sądzę,że graniczy z cudem.Weź się zastanów!A tak w ogóle to sam zastanów się nad tym czy jesteś Ty taki idealny i czy ktoś podobnie jak Ty tutaj może wypowiedzieć się na Twój temat.haha!żal;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facec z netu biją kobiety
we wszystkim zboczeńcy, erotomani, zapasione fafluny, życiowi nieudacznicy, synusiowie mamuni, rozwodnicy szukający lokum, bezrobotni szukający utrzymania, starzy kawalerowie szukający od lat idealu, niedojrzali emocjonalnie chlopcy w wieku 30 lat.... a do tego nie potrafią sklecić po polsku jednego poprawnego zdania, sknery zapraszają kobiete a nie stać ich nawet na kawe, brudasy na randke przychodzą jakby dopiero co odeszli od maszyny do mlócenia zboża ..... dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasicaaaaa
no i co ze zarabiaja wiecej jak krysia - tak powinno wlasnie byc facet jest od zarabiania pieniedzy na dom a kobieta ten dom prowadzi i moze sobie pracowac, ale jednak wiekszosc pieniedzy musi przynosic facet - jak tego nie robi jest nieudacznikiem i nie warto byc z takim walkoniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lleonidass
A czy ja napisałem że wszystkie dziewczyny to kaszaloty ? :-o Weź sie zastanów co piszesz :-o Napisałem że większośc ma problemy z figura a nie że wszystkie :-o Polecam naukę czytania ze zrozumieniem:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafaffafaf
no własnie dużo jest zboków kompletnych co wali sobie konia przy kompie, duzo jest takich ok 30 co myślą ze są Bogami mają wymagania zkosmosu zarozumialce, dużo jest kłamczuchów i zonatych i dzieciatych szukających przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafaffafaf
a jak ktoś sie rzuca na profil gzdie jest zdjęcie jakieś modelki ściągnięte znetu to można sie domyslic ze to sciema i tam jest jaks grubaska z a tym a lbo jak nie ma fotki to jest cos do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpfdod
kasicaaaaa - czyli rozumiem, ze godzisz sie na "stary" podzial obowiazkow? Siedzisz przy garach, gotujesz, zmywasz, sprzatasz, pierzesz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddddddd
Dupa prawda, ja jestem ładna, zgrabna, mam 173cm, waże 57 kg. ładna twarz, zadbana, studentka.. i te siedzę na necie i zdarza mi się zagadywac do ludzi na gadu i wogóle. Byłam w związku teraz jestem sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafaffafaf
a jak ktoś sie rzuca na profil gzdie jest zdjęcie jakieś modelki ściągnięte znetu to można sie domyslic ze to sciema i tam jest jaks grubaska z a tym a lbo jak nie ma fotki to jest cos do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyda rodzynka.
takie grube rodzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhe
eehehehhehehe, się uśmiałam! To przecież faceci na necie są totalnymi pasztetami :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jasne wszystkie dziewczyny z portali są beznadziejne za to faceci tam przesiadujący to ósme cuda świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rew3r545t
jedna babka kilka razy mnie pytała czy podoba mi się ta Liszowska z tv jak ją spotkałem live to już wiedziałem dlaczego tak się pytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czat-manka
Czasem zaglądam na czaty wszelakiego rodzaju i to od 3 lat. Różnych ludzi spotykam. Poznałam min. dyrektora szkoły, trenera drużyny piłkarskiej, nauczycieli wszelakiej maści, dwa razy trafił się facet z doktoratem, kierownicy, faceci na stanowiskach i z kasą. Z niektórymi utrzymuję kontakt do dziś. A poza tym to całe tabuny zwyczajnych ludzi. Nieraz przedstawiałam się jako facet i niestety muszę się zgodzić z pierwszym postem. Kobiety zdecydowanie z defektem urody, zaburzeniami emocjonalnymi, mające problemy same ze sobą, niepewne siebie i własnych umiejętności, czekające na swojego księcia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×