Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lleonidass

Cała prawda o dziewczynach z randek internetowych, czatu i ogolnie netu

Polecane posty

Gość al bandi_
faceci nie lubią grubych dziewczyn tak jak babki nie lubią niskich facetów faceci nie urosną, ale wy możecie zrzucić te zbędne kilogramy czy tak wiele od was wymagamy? przecietn akobitka mierzy 165cm, czy waga 51 aż tak trudna do osiągnięcia dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Nie podszywaj sie please. Znow zlosliwosci. Jestes facetem??? Nie mowie o mulzumanach z klubu shesha gdzie polowa warszawianek puszcza sie z arabska czescia swiata. Mowie o europejczykach. Hmm... wiedzialam ze uraze meska dume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronin2121
ale ..wycofuję się..wszak to nie ten temat..a de gustibus..więc przepraszamCię, Atrakcyjna za wtręt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al bandi_
prawdziwa Polka nie odda się pakistańczykowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilunia
plec piekna inaczej... latwe to raczej nie jest- by dobrze wygladac biegam juz drugi miesiac co drugi dzien na fitness... choc klamie- robie to, poniewaz po- czuje sie fantastycznie- uchodza napiecia, zlosc... poprawia sie moje samopoczucie... niestety brzucha jak 20stka juz miec nie bede chocbym na rzesach stanela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
ja czasami pisze ze waze 100kg i mierze 165cm nikt mi w to jeszcze nie uwierzyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronin2121
..Atrakcyjna..izwinitie...a tak w ogóle to żadna podpucha- jestem facetem, czyżby mój punkt widzenia był zbyt kobiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rura ..
chwilunia - ale widzisz, ty sie przynajmniejsz starasz a ile jest takich, które tylko siedza przed tv wcinajączipsy lub orzeszki oglądając mode na sukces lub m jak milosc zamiast ruszyc swoje zady z domu na silownie, basen, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronin2121
na co dzień pracuję jako nastawniczy na dworcu w koluszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Dla Was naprawde ktos spoza Polski to tylko Iranczyk, Pakistanczyk itd? Az tak niedoceniacie kobiet i sadzicie ze Polka w ramach desperacji moze poznac tylko Araba poniewaz ma dosyc polskiej, meskiej mentalnosci, egoizmu, checi zaciagania tylko do lozka. Prosze o wiecej wyobrazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronin2121
Poleczko, ja też czasem przedstawiam się po kilkunastu zdaniach jako brzuchaty łysoń 160 cm + kapelusz..ale wtedy dziewczyny traktują to jako wyzwanie, zakładając że facet na taką szczerość by sobe nie pozwolił..więc jak potem opisuję się jak wyglądam naprawdę to już w to nie wątpią, zresztą pozostają lekko zafrapowane tym co wcześniej przeczytały...eeech, narcyz ze mnie , a wszak to wiosenny kwiatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilunia
hahahaha i mam wiecej w biodrach niz 90! zostane zlinczowana, ze ze mnie potwor hahaha! a to nieprwada :-) ech, nieistotne; ronin... nizszy odpada- gleboko zakorzeniony wizerunek faceta wyzszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
chwilunia ja waze 55kg i tez juz sie nie mieszcze w normach ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronin2121
nie wiem kim jest ten podszywacz z dworca w Koluszkach 9 interesujące miejsce) lecz moja praca jest znacznie ciekawsza- kontrole biletów w MPK maja w sobie magiczny dreszcz emocji..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilunia
ona_atrakcyjna nic nie mam do innych narodowosci; osobiscie zbyt duze to dla mnie wyzwanie uczyc sie az tak drugiego czlowieka- z Polakami mam problem; jesli ktos jest w stanie zaakceptowac inna mentalnosc, kulture to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilunia
poleczka89- my kobiety wiemy, ze co jak co ale waga jest u kobiet malo miarodajna i czesto nijak ma sie do wygladu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronin2121
Twoje prawo, Chwiluniu..jak powiedziałem, de gustibus.. A teraz idę oglądać American Gangster I WSZELKIIE DALSZE WPISY POD MYM NICKIEM TO PODSZYWKI! Pozdrowanienia dla obecnych tu Pań i Panów, w szczególności dla Pań Chwiluni oraz Atrakcyjnej:). Dobrej zabawy i owocnej wymiany pogladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
milego ogladania ronin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronin20081
problemem randek internetowych jest to, że ludzie za duzo ze sobą klikają spotykają się i pozniej nie ma o czym gadac, bo wszystko o sobie juz wiedzą no i zostaje sex, a który facet, pomimo, że weźmie, zechce sie z taką zwiazac na stałe? żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilunia
moi mili ja rowniez sie zegnam, dodaje ten topik do ulubionych- jeden z niewielu, gdzie nikt nie skacze sobie do oczu; pozdrawiam serdecznie i do "zobaczenia"... moze jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
dlatego lepiej sie spotkac po kilku dluzszych pisaniach niz pisac miesiac albo 2 przed spotkaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
milego wieczorq chwilunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilunia
już wróciła, nie mam kablówki do cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
chwilunia wszyscy faceci uciekli jak napisalas ponad 90cm a ja 55 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos sie tu za mnie podal... ale juz nie bedzie mogl :-) poleczka89 nos do gory to nie przez nas, zobacz jak ladnie nam sie topik rozrosl... a wskazowki zegara nieublagalnie biegna naprzod... czas skonczyc klikanie; podrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
moze wieczorem popiszemy ;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tenat nie padl- dajcie tylko pracujacym wrocic do domu i cos zjesc... stanowczo pozny wieczor sprzyja \"gadaniu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×