Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lleonidass

Cała prawda o dziewczynach z randek internetowych, czatu i ogolnie netu

Polecane posty

:-) i przebrnelam przez strony wlasnej nieobecnosci... weidze r..., ze dzis wrozymy z fusow... opinia na moj temat? w sumie to bardzo ciekawe jak postrzegaja nas inni przez pryzmat slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do calej prawdy w temacie na temat- na jednym z portali randkowych we wlasnym profilu wpisalam by panowie podarowali sobie teksty w stylu... i tu byl cytat z dwoch idiotycznych wiadomosci jakie otrzymalam... i dzis napisal do mnie zbulwersowany 50latek, ze to co napisalam zle o mnie swiadczy i ze wyciagam jakies brudy, i ze bym sie zastanowila nad soba... i wlasnie sie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Chwiluniu..jako niemal matka chrzestna postu doglądasz go nawet o takiej porze..wiem, wiem, dzisaj so - so.ale jutro napinamy muskuły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki zupełnie nie oswojone .,ale starają się oswoić na siłę. ja im to perswaduję.Także siłowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow nie ustosunkowles sie do tego co napisalam :-( a szczerze mowiac obserwacja czesto jest bardziej frapujaca niz uczestnictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę zasnąć..Chwilunio Twój brak chyba fdał się odczuć ..a kjak wygladasz w moich myslach..jutro -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha i tak nie zgadniesz- nie ma takiej opcji :-) zycze udanej nocy- dzis tylko w przelocie- adaptacja w pracy po urlopie :-( do klikania dzis(?) wieczorem, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, myslę ze dziś wszyscy mamy taki sobie dzień..do wieczora, choc sądzę że akurat Twój profil mi wypadnie bezbłędnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym smiesznego
kiedy zdazylas tyle topikow "przeskoczyc"?! ponad 20tys. o ile wzrok mnie nie zwiodl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już było
łapka dla wszystkich i miłego dnia a Ty Ronin, pracuj pilnie, zamiast cichcem nabijać szefowi dodatkowe impulsy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATJB...witam z opóźnieniem i pozdrawiam- wpadłem celem sporządzenia portretów psychologicznych niektórych koleżanek- na wyraźne zamówienie:). A tak właściwie ...to ja nie mam żadnego szefa.. Wieczorem niechybnie przybędę ..czy jakoś tak..że sparafrazuję kamerdynera Ola * * postac pojawiająca się często w komiksach wg psychodeliczno- romantycznych powieści tworzonych przez WKFC czy jak mu tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
pozdrawiam :) ciekawe czy dzis bedzie wiecej osob?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He..niczym stary belfer otwieram dziennik; chwilunia-nieobecna poleczka- takoż ATJB- szkoda gadać Extra- no , ta to już przepadła..z kretesem, trudno się dziwić, trza się do ślubu gotować:( Atrakcyjna- chyba już wylana z topiku.. więc i ja się zmywam i co ja do cholery robię trzeci wieczór na damskim forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
ronin wymysl jakis temat moze znajda sie chetni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło (bardzo) Cię widzieć Poleczko, ale wszak..to ty miałaś na dziś cos wymyśleć..Bez zmiany topiku topiku będzie ciężko. Chwiuinia olała całkowicie, Atrakcyjnej тоже нет... eeech..Faceci z netu to dziwki - co ty na to ? Niczym u Wojewódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedzialku jestem w pracy, wiec nie slecze ciagle na kompie... a Ty r... obiecales, obiecales!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
moze jeszcze ktos sie znajdzie. Co ja na to ze faceci z netu to dziwki? wszystko zalezy od przypadku, jedni naleza do tego gatunku inni nie , w internecie jest tak jak w realnym swiecie i mozna spotkac tam roznych ludzi.... ale faceci chyba bardziej wola sie obnazac niz kobiety czesciej wysylaja swoje nagie zdjecia ;) moze mi sie wydaje bo nie dostalam jeszcze zadnego zdjecia nagiej laski ;P Ronin myslalam nad tematem mozna popisac o fascynacji internetem ;) ale nie wiem czy jest sens jak jestesmy tu chyba sami :) pozdrawiam, moze jeszcze topic nie umrze dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
czesc chwilunia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleczka89... dziwni faceci... ja sie lekko zdziwilam, gdy zobaczylam na portalu randkowym, ze juz dwie kobiety ogladaly moj profil- a ja stanowczo wole facetow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do fascynacji internetem... mam to szczescie, ze mnie nie wciaga... zajmujaca jest tylko rozmowa z ludzmi... nie bawia mnie gry ani jakies pierdolki... no moze jeszcze zdjecia lubie ogladac na nk- wszyscy tam zadowoleni, usmiechnieci i to jest super, nawet jesli rozmija sie z rzecywistoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
chwilunia moze w oko im wpadlas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps internet kocham za to, ze w mgnieniu oka znajduje wyjasnienia rzeczy, ktorych nie pojmuje, to jest niesamowite... acha lubie jeszcze odnajdywac teksty ulubionych piosenek w jezyku angielskim- swietna sprawa, szkoda tylko, ze z angielskim u mniebaaardzo kiepskawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilunia- nieobecność z góry usprawiedliwiona, dziewczyny wymyślcie coś prowokacyjnego..wszak macie wyobraźnię- i doświadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×