Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lleonidass

Cała prawda o dziewczynach z randek internetowych, czatu i ogolnie netu

Polecane posty

bardzo dobrym,,po cichu obserwujesz zachowania zwierzątek..niczym prawdziwa łowczyni..:).Wiem,że to już było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
hihi jestem skorpionem najlepszy przyjaciel i najgorszy wrog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Poleczko, gdyż ten temat cokolwiek zmienił się odkąd nań wszedłem. Myślę że pora go kolektywnie pogrzebać, co najwyżej raz dziennie sprawdzając stan nieboszczyka. Tylko ten mail do Chwiluni..wyciągniez od Niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwiluniu- masz ochotę na powierzenie swego adresu na adres któregoś z nas- jeszcze tu pozostałych? Bo ten Titanic się pograża....mój - pamiętasz- ronin 2121@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
wiem, ze trzeba przezwyciezac ale niektore cechy sie zgadzaja:) chwilunia moze napiszesz do ronina? jego mail juz jest na topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
mozemy zmienic temat :) ale na jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ale jak go zmienić- już parę razy proponowałem lecz bez echa- dziewczyny , wszak to wasze forum, jestem tu tylko przygodnym gosciem, choć przyznam się że wolę rozmawiać z kobietami. Z facetami zaś - zdecydowanie - pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
moze jeszcze pojawia sie jakies nowe osoby :) narazie malo nas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skorpionach fascynuje mnie ich nieprzewidywalność, wręcz zmienność, fakt że myślą głównie egocentrycznie.a tak na marginesie..czy sprawdzałyście swój eneagram? Kilka lat temu było t o rozpowszechnione na Zachodzie i w US ale teraz i u nas robi się na to moda. Ale przyznam że to się potwierdza. Po prostu to nie astrologiczne hokus pokus lecz spostrzeżenia oparte na psychologicznej analizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
nie sprawdzalam swojego eneagramu gdzie takie cos mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilnio , po prostu wyślij na mój adres - ronin 2121@o2.pl.Jeśli pozwolisz, udostępnię Poleczce. Tu na forum nie ma sensu zamieszczać, gdyż otrzymasz furę spam u oraz maili od obłąkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
ja juz zapisalam sobie mail chwiluni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki portal "jakja"i tam- trzeba przyznać dość fachowo to zorganizowali. Wiem, bom porównywał z biblia eneogramistów - dziełem niejakiej H.Palmer- kiedys to wyśmiałem, ale się potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
placi sie za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
moze sie zapisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać puszkowe piwo pada nie tylko na pamięć ale i na wzrok. dzięki za podpowiedź, Chwiluniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
dobranoc chwilunio milych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos w tym jest ....
Zgadzam sie z autorem w necie ciezko kogos znalesc. Ja powiem na swoim przykladzie.W zwiazku z brakiem czasu oraz mozliwoscia poznania nowych facetow w sposob naturalny w pracy czesto czatowalam a ze jestem wolna to sie umawialam. Srednio codziennie poznawalam na czacie bardzo ciekawa osobe potem z taka osoba klikalam pare dni a potem sie umawialam.No i coz przed samym spotkaniem po paru dniach klikania byla oczywiscie propozycja zamienieniem sie fotek,nie ptali wczesniej ale przed samym spotkaniem informowalam ze nie naleze do osob szczuplych czytaj grubych.I hmmm kazde spotkanie bylo wyjatkowe po ktorym Ci faceci serio dzwonili i chcieli sie umawiac mimo tego ze jestem gruba.W wiekszosci przypadkow najwyzej spotykalam sie max 3 razy bo jak dl amnie to nie bylo to hmmm spotkalam: - facetow chyba z 5 ktorzy wyslali mi swoje zdjecie z przed 5 lat(tz byli grubi i to nie fair bo mnie oklamali wysylajac stare zdjecie i z ato nie chcialam sie spotykac) -paru facetow z jakimis zburzeniami alkoholowo nerwowymi - ci odpadli na samym wstepie. -paru gosci ktorzy jarali trawe I to wszystko kanal ale poznalam tez -paru fajnych madrych facetow i do tego mega przystojnych z ktorymi do dnia dzisiejszego utrzymuje kontakt na stopie kolezenskiej - naprawde sa fajni -jednego slawnego muzyka (zawsze chodzilam na jego koncerty)i coz poznalam go przez czata jak anonimowa osobe - masakra do dzisiaj sie czeesto spotykamy -oraz mojeo obecnego narzeczonego Uwierzcie mi nie bylo latwo bo do tego jestem dyslektykiem, ale generlnie uwazam ze spotkanie z czlowiekiem poznanym na necie to super sprawa - ciezko znalesc druga połówke zreszt atak jak w zyciu ale serio poznaje sie fajnych ludzi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×