Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lleonidass

Cała prawda o dziewczynach z randek internetowych, czatu i ogolnie netu

Polecane posty

Gość poleczka89
chwilunia wciaga Cie rozmowa z ludzmi za pomoca internetu wiec internet tez Ci w jakis sposob fascynuje gdyby go nie bylo nie bylo by tej rozmowy:) jednych wciagaja rozmowy, innych gry a jeszcze innych ogladanie fotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleczka wiesz jak to jest takie anonimowe rozmowy wciagaja na chwile dluzsza lub krotsza... w sumie przestalam czytac ksiazki, za to pisze w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na mysli tlumaczenia stron? nie bardzo rozumiem... jesli o to chodzi to wole lamac swoj mozg na nietlumaczonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
ronin krotka masz pamiec a biedna chwilunia czeka zniecierpliwiona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie... miales trafnie mnie opisac, zwazyszy na ton Twojej wczorajszej wypowiedzi- bulka z maslem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem..czy mogę przybrać sobie asystentkę w osobie Poleczki? wystąpimy niczem SherlockH. i Miss W.( czy ktoś pamięta jak było Watsonowi na imię? Przecież nie Doktor..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze moi drodzy- mam w pracy kolege, ktory bardzo mi sie podoba... a ja jemu nie... i kazde z nim spotkanie na plaszczyznie zawodowej to porazka- cisnienie mi podnosi, negatywnie rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
nie wiem czy nadaje sie na asystentke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
a co mam robic? kawe czy herbate przygotowac? ;)podobno dobra robie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokka32
a ja tam miałem szczęście poznać fajną babkę przez net, ale może dlatego, że sie nie zalogowałem na jakimś tam portalu "krzak" czy innych fotkach-kotkach tylko od razu na poważnym serwisie matrymonialnym - mydwoje.pl. no i określiłem dokładnie kryteria, tzn. jakiej kobiety poszukuję, jak ma wyglądać, jaką ma mieć religię, hobby itp. no i dopasowało mi Kaśke lat 27, z którą byłem na 3 randkach w realu i mam nadzieję, że będzie z tego coś więcej. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że się nadajesz..Przywdziej stosowny strój ( szpileczki , biała mini, fartuszek) i lecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kawke to ciut pozno, ale jakas herbatka... czemu nie... ostatnio wieczorami zapijam sie woda mineralna, bo mi sie plakac chce jak patrze na ciuchy, w ktore sie nie mieszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
chwilunia licze na jakas zaplate chyba ronin mnie nie wykorzysta w tak niecny sposob ;) Ronin zaczynaj juz psychoanalize chwilunii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yokka32 to uwazaj sie za farciarza, ja takowego szczescia nie mialam... a biuro matrymonialne zagramaniczne przypisalo mi murzyna... nie jestem rasistka... ale to zbyt duza przepasc... kulturowa, pozdrawiam, kciuki trzymam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
tez moge to zrobic ale nie wiem dokladnie co bo moj szef milczy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
pewnie tworzy Twoj profil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
chwilunia moze stworzymy profil ronina??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×