Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artyd

z iloma spalyscie i ile macie lat??????????????

Polecane posty

Gość malinka8888
21 lat 5 facetów 3 poważne związki i 2 razy z natłoku emocji i potrzeby chwili z dobrymi kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LepszaJa
25 lat-7 facetów,1kumplel, 1stały partner(5lat), 2 pomyłki, 2 przelotne związki, 2 mega pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amigoigo
z 9 lat mam 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LepszaJa
sprostowanie:25lat 7 facetów 1 kumpel( zakochany we mnie) 1 stały partner 2 przelotne związki wakacyjne 2 mega pomyli ( jeden z nich zakochany we mnie,w drugim ja) 1 przygoda na moich 22 urodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 i mam 25
a moja kumplea ma 23 i kolo 20 wybzykala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8888
Co do seksu z kolegami to moim zdaniem jest lepszy i bezpieczniejszy niz z obcymi facetami, bo przygodne znajomosci wiążą się z ryzykiem zarażenia różnymi chorobami ale mniejsza o to. Nie wiem jaki związek mają te życzenia mężów babiarzy z ilością partnerów. Będąc w każdym ze związków byłam wierna więc nie mam sobie nic do zarzucenia. Nie szczyce się tą liczbą ale nie uważam rónież że to ogrom. Zresztą chyba dywagacje na ten temat nie mają sensu bo kładziecie wszystkich pod jedną kreskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge napisac o jednym
3 mam 45lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8888
Bardziej niż unikat powiedziałabym że szczęściara :) Myślę, że większośc kobiet wolałoby trafic na tego jednynego i z nim jednym oddac się miłości fizycznej ale niestety często jest tak, że wydaje nam się, że to ten jedyny a tu nic z tego. Jeśli ktos ma silną wolę i potrafi zaczekac do ślubu to podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina8888 , nie czekałam do slub :) tak się szczesliwie zdarzyło ze w tym się zakochałam i tak już zostało. Wydaje mi się że dziewuchy myślą że seksem wszystko załatwią , że facet jeśli mu się oddaja pokocha je, błedne myślenie. Warto poczekać i nie robić z siebie "zwierzaka do publicznego bzykania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8888
No to na prawdę masz szczęście. Różnie myślą dziewczyny, taki zwierzak do bzykania to już trochę zjechana psycha. Nie miałam takiej sytuacji w życiu jeszcze, żeby czuc taką potrzebe oddania się w zamian za uczucie. W moim przypadku dwie decyzje były troche pochopne ale niestety czasami tak jest....siła działania chwili decyduje o wielu rzeczach. Z 3 facetami byłam na poważnie i za każdym razem były poważne plany a że nie wyszło to już inna bajka. Jak czytam to negowanie ilości partnerów to zastanawiam się czy tak na prawdę kiepsko wypadam na tle ogólnych, jak juz pisałam dumna nie jestem ale też nie uważam, żeby była to tragedia jakaś. Ważne jest to co jest teraz czyli mój 3 poważny związek i chęc utrzymania go do końca razem z byciem w pełni fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssijcie
20 (prawie dwadziescia) ok.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość store princessss
Ja mam 23 lata, i 15 facetow na koncie, ale to bylo do 21 roku zycia. Od twoch lat zadnego faceta. Udaje teraz cnotliwa i dziewice i tak sie czuje , bo juz zapomnialam co to sex. Ale wiem ze po latach suchych nadejde lata tluste i na odwrot. Trzeba czasem odpoczac od sexu, i przyjrzec sie swemu zyciu z innej pesrspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Jeju,jak czytam niektóe wypowiedzi to jestem w szoku :p 23 lata - 2 facetów w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>malina8888 Seks jest ważna sprawą, wiem że czasami zauroczenie , wątpiliwa miłośc robia swoje i dzeje jak się dzieje. Nie mówie ze duża ilośc partnerów to dobrze czy źle bo nie mi to osądzać , wazne jak jak ktoś się z tym czuje. Ja miałam jednaego i nie czuję niedosytu. Dla mnie zawsze było ważne żeby nie było byle gdzie, z byle kim i byle jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina97896
20 lat i zero, czekam na swojego księcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaXD
24 lata 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina97896
Nie żebym się chwaliła ale wiem, że prawidłowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek: Wybacz, ale moim zdanie te Twoje zasciankowe teorie wynikaja z nieudolnosci w znalezieniu dziewczyny, która chcialaby sie z Toba przespac. Kobieta, która miala wiecej niz jednego to nie odrazu kurwa, a dziewice nie zawsze sa tak niewinne jak ci sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeee
Wstyd sie przyznawać ale 10 ciu... Nie moja wina życie jest okrutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mess
jakiz tam wstyd :P trzeba korzyztac z zycia!! ja bylam dziewica do 20 stego roku zycia i przez 6 lat (mam teraz 26 lat) mialam juz 11 facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filiaaa
4 mam 19 lat pierwszy raz 17lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacha ze szok xD
z 3 mam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagggaaa
1 partner - 22 lata:) powiem szczerze - nie kazdy musi sie nie wiadomo jak ograniczac i czasy czasami ale jak dzioewczyna da w ciagu swojego zycia dupy wiecej niz 10ciu to jak dla mnie dziewczyna bez szacunku dla samej siebie - latwiej jej rozkraczac nogi niz pokazac ze cos w sobie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×