Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artyd

z iloma spalyscie i ile macie lat??????????????

Polecane posty

Gość 23 latka jeden facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata
no tez tak mysle ze warto sie wyszalec choc prawde mowiac ja troche tego załuje ze tylu mialam oczycwisie nikt nie wie ze tylu miałam oprocz samej siebie i nie robilam z nnimi tego po wpływem alkoholu, umawialam sie na dykretne jednorazowe spotkania bo byłam z deczka glupia i mnie jaral sex z nieznajomym, 22 lata mialm ich z 20 albo 22, tak z 8 yto był tylko sex oralny i peting, a tak na dłuzej miałam tylko 2 facetow, z jednym pare mieseiecy z drugim cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44latkaaa
26 plus kilku na sam sex oralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maina.
Z jednym i mam 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bionastka
Jak czytam te opisy, to zaczynam myśleć o sobie jak o kurwie, bo większość z was miała poniżej 10 facetów, mimo, że ma ... do 30 lat. Ja miałam 32 facetów, z którymi uprawiałam seks, a mam 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bionastka
nie to prawda. Chyba, że chodzi tylko o partnerów z którymi była w dłuższym związku... to powinnam powiedzieć 3 facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie: 'z iloma spalyscie i ile macie lat??????????????" nie chodzi o związki tylko o sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 Cent
bionastka Jak czytam te opisy, to zaczynam myśleć o sobie jak o k**wie, bo większość z was miała poniżej 10 facetów, mimo, że ma ... do 30 lat. Ja miałam 32 facetów, z którymi uprawiałam seks, a mam 22 lata. chioćbym nie wiem jak był tolerancyjny , ale to już JEST KURESTWO. Wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robietonalibacjach
32 to zajebiaszczo dużo... ...ale wierzę, że to możliwe. Mieszkam z kumpelą w akademiku i ona ma co tydzień (no czasem co miesiąc) nowego faceta. Ja się nawet nie czaję, jak mają na imię jej "nowi". Więc jak miałabym jej policzyć... to za naszej znajomości znalazło by się z 30. A jej statystykę może podwyższyć jakaś libacja... raz opowiedziała mi, że na jakiejś imprezce wyszła gdzieś z 3 facetami i oni potem ją stukali (3 chłopaków, których pierwszy i jedyny raz na oczy widziała). to jest dopiero szmaciszcze! Ale tak poza tym to zajebista z niej kumpela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja.....
ja mam 21 lat i spalam z 3 ...z jednym to byl przypadek... z drugim znajomosc trwala 7 msc...a teraz jestem z facetem ponad rok:):) a i sracilam dziewictwo w wieku 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bionastka
ale to na prawdę nie jest tak często jak się wam wydaje. Uprawiam seks od 17 roku życia. Więc robię to już 5 lat. wychodzi nieco ponad 6 facetów na rok... (średnio) - co daje jeden facet na dwa miesiące. Więc jak to ze mną jest... Miałam 3 facetów na dłuższy związek. Ale nieraz byłam samotna... i wtedy gdy mi barkowało seksu, to wyrywałam kogoś na imprezie... choć wiedziałam, że nic z tego nie będzie. Kilka razy od razu po zapoznaniu się uprawiałam seks... ale w większości to facet najpierw musiał z tydzień lub 2 tygodnie się postarać, jakieś randki, prezenty.... No to sobie pomyślcie... że miałby to być choćby jeden facet na miesiąc w czasie, gdy nie byłam z nikim na serio... to mogłabym ten wynik o wiele bardziej podciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winny się tłumaczy. Masz pewnie wyrzuty sumienia, że z tyloma spałaś. Oczywiście, że to k.....wo spać z tyloma. Nie zastanawiałaś się co o Tobie ludzie pomyślą? Że każdemu dajesz. Nie boisz się chorób? Ciąży z gościem którego nie pamiętasz? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajca jak ziemniory
Ja jestem zdegustowana tym co prezentują takie kobiety jak bionastka. To przez nie faceci mają nas za dziwki. Ale ci sami faceci nieraz mają równie dobre statystyki... np. mój obecny mąż, niegdyś sławny na całą wioskę i jej okolice jebaka... Ciągnęła się za nim fama największego przystojniaka, i przez nią dziewczęta lgnęły do niego. Choć go nie kochały to mu się oddawały, by potem popisać się swoim koleżankom, że on je miał. I tak z każdą następną jego akcje w okolicy rosły. Stał się tak sławny, że niektóre mężatki zdradzały z nim mężów, by go wypróbować. A on jurny i młody to wykorzystywał. Sama do takich kobiet należałam i chyba tlko dlatego z nim jestem, że po naszej "randce" się we mnie zakochał i zaczął się o mnie starać. No i przestał myśleć o innych szybkich akcjach. Jak tylko się opanował... zainteresowanie jego postacią wygasło. Ale wracając do tematu... kiedyś przyznał mi się, że zaliczył ponad 70 kobiet do wieku 23 lat kiedy to się pobraliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajca jak ziemniory
...teraz jak to czytam... to pomyślałam, że wprowadziłam pewien błąd. Mianowicie on mi powiedział, że do czasu jak się pobraliśmy przeleciał ponad 70 kobiet. Ale zanim się pobraliśmy to był ze mną 2 lata i jestem pewna (albo mam nadzieję), że był mi wierny. Więc powinnam napisać, że do 21 lat zaliczył je wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 Cent
no powiem Ci szczerze że z takim przebiegiem i powodzeniem, to ciezko jest oprzec sie pokusom, chyba ze tak kocha iż stał sie totalnie niedostepny dla kobiet - co one same jeszcze bardzeij uważają za keskowne , bo wy kobiety uwielbiacie podbierac zajętych facetow, macie taka swego rodzaju satysfakcje jeśli uda wam sie poderwac innej kobiecie jej faceta. Co do tej z duuuzym przebiegiem przedmowczyni, to tego typu tlumaczenia są gorzej niż żałosne - sama sie upokarzasz obliczajac na forum średnią 1 facet co dwa miesiące. A moze Ty jestes nimfomanka i bez kutasa w piźzdzie po prostu nie przeżyjesz, a bez chleba owszem. Z kurwy damy nie zrobisz i nie sądze żeby jakikolwiek z Tobą wytrzymał, bo najwzyczajniej bedzie mial takie rogi ze do drzwi sie nie zmieści... godne potępienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugh11111111
jak was tutaj czytam na forum to nic tylko spasc ze smiechu z krzesła nie wiadomo czy sie smaich czy płakac widzac ilu tutaj mamy debiów 50cent myslisz ze jetses fajny a prawda przesdstawia sie zupełnie inaczejh wnioskujac z twoich grubiasnkich i głupich wypowiedzi,co z tego ze bionastka spała z 36 facetami, potraktowałes ja tak jakby przy okzaji obdarowała tych 36 facetow adidkiem(czyt aids), a pewnie ona zrobiła nie tyklko to bezpiecznie o ile rozniwez dyskretnie, jej tłumaczenia sa godne uwagi bo dajmy dla przykladu kobiete ktiora sypia regularnie z tym samym przez 5 lat srednio 3 razy w tyg daje to 720 numerkow, a ona liczac przez 5 lat co 2 miesiace 21 facetow miała ich tylko 60 az 660 mniej niz pierwsza, i przemadrzały 50cencie odpowiedz teraz na pytanie ktora ma wiekszy przebieg?????? sam wypowiadasz ze trzeba sie wyszalec a potem zaprzeczasz sowim przekonaniiom winiac dziewczyne niczym jakby najwieksza zbrodnie zrobiła, przezciez ine jest na tyle głupia zeby robiła z tehgo wieli szum!!!!a tak wogole sex to przyjemnosc i zdrowie i ma do niego pełne prawo zarownop kobieta ktora ma 3 czy ta ktora ma 30, ocziwiscie nie nalezy zachowac pewwien rozsadekl i granice ale mysle ze ona ich ine przekroczyła, tak ze bionastka nie przejmuj sie takimi jak 50 cent, oni pewnie lecza tutaj na forum swoje kompleksy lej na nich ciepłym moczem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugh11111111
ale jaja jak ziemniory sam nick wiele swiadczy o twojej inteligencji, ja jestem zdegustowana takimi osobami jak ty!!!chwalisz sie sowim mezulkiem niedoszłym kasanowa choc ,ysle ze go juz dawno pobił tyle ze ty z klapkami na oczach naiwna i pewna uczuc sowjego mezusia nie chcesz nawet przyjac do sowjej łepetynki ze on mogł wcale nie zrezygnowac z doznawaniu roznorodnosci przygod i robi swoje dalej jesli tak szalał w młodosci, stwiasz gop ponad niebiosy jakby on jakims bogiem miał byc, no nie wiem nasz szacowny prezydent kaczynski powinien mu przyznac złote berło godnosci i meskosci z tytulu ze w wieku 21 lat zaliczył 70 panienek a z drugien strony dziewczynie nie szczedzisz ublizen, ktora spala z 32 facetami, jego masz za wielkiego ogiera a jha za szmate, czy nie zyjemy w rownouprawnieniu?????zreszta wszyscy wiedzielili o jego podbiojach, to cala wies miala go za ogiera no i......kurwiarza zeby była sprawiedliwosc, ja zanim bym sie z takim facetem przspała kazała mu zrobic test na hiv!!!! pozdraiwam pozostałych ps mozecie sobie tera o mn ie pisac ile wlezie ja wyraziłam otwarcie tylko sowje zdanie, i możecie tez podszywac się pod nick ugh leczcie przez to swoje kompleksy !!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugh11111111
sprostowanie przez 5 lat co 2 miesiace 1 faceta czyli daje biosnastce 60 numerkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugh11111111
jeszcze jendo sprostowanie odnoscnie moich wypowiedzi : oczywicie nalezy zachowac zdrowy rozsadek i granice a słowo tera na teraz!!!! z mi sie nie wcisneło a tak wogole mam troche problemy z koncentracja inie sprawdziłam wczesniej swojego komentarza i stad te moje sprostowania jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DODORI
37 LAT -4 PARTNERÓW W TYM JEDEN GWAŁT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
ku...stwo to sex za pieniądze chyba, jeżeli dzewczyna uprawiała sex dla swojej przyjemności to co wy od niej chcecie?? jak facet by tak napisał to powiedzielibyście "stary ale masz branie u lasek" a jak to dziewczyna to od razu kur...stwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gidert
Dodori przejć na swoją stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata 5ciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×