Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artyd

z iloma spalyscie i ile macie lat??????????????

Polecane posty

Gość nfgdgdgdd
A ja pięc kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat 30 a facetów
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
oj prawiczku ale mi sie milo zrobilo no no ..... tak tez sadze ze po tym czyli po liczbach czlowieka sie nie ocenia za kazdym moim facetem stoi jakas historia uczucie -wspomnienie do tej pory mile nigdy z nikim nie rozstalam sie w gniewie zlosci poprostu tak juz milalam ze jak sie zakochalam a kochliwa bylam hehehh chcialam mu oddac wszystko - wszystko co mam - czyli siebie wiec i ty prawiczku moj mily heheheh pomysl o kobiecie w taki sposob to z kim spala nie jest takie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat 26
facetow 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
to sie staraj czasem z tymi dziewicami albo cnotkami bywa roznie jak mowia cicha woda brzegi rwie czasem lepiej jak kobieta potrafi otwarcie pogadac- opowiedziec o tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytgergthibli
wiez napisze ci moja osobista opinie wiec jak sadze jesli chodzio mnie mysle ze zaimponowalo by mi to i pisze calkiem powaznie i mysle ze wiele kobiet ma podobne odczucie kwestia tylko teraz podejscia twojego gdybys wykazal zrozumienie z powodo moich ,,przygod ,, bylo by dobrze czula bym sie wyjatkowo jednak gdyby z twojej strony zrozumienia brakowalo a kobieta czuje takie rzeczy mogla bym sie zle z tym czuc traktujac swoje ,,przygody,, negatywnie i jak by obwiniajac sie ze nie poczekalam na ciebie wiec jak sadze decydujace jest totaj TWOJE podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
rytgergthibli- czyli matulenkamama pokrecily mi sie pseudonimki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
wtedy jak juz napisalam( nono prawiczku bardzo ladnie sie wyslawiasz hihihi) czula bym sie wyjatkowa kobieta na ktora wlasnie czekales majac na uwadze to ze robiles tego z rzadna inna a ze mna zdecytowales sie na taki krok bylam bym szczesliwa i ODDana KOBIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka26
ja mam 26 lat, i odkąd (jakieś 3 lata temu) rozstałam sie zmoim nazeczonym który był moim pierwszym w łóżku to seks traktuje teraz jak zabawe i facetów miałam 16, od jakiegoś poł roku z jednym cały czas regularnie ale nie ograniczam sie i jak sie coś może trafić to to biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulele111111111111
z 10 lat 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
no widzisz do jakich wnioskow MADRYCH dochodzisz a na poczatkowym etapie rozmowy wygladalo na to ze jest to dla ciebie nie do przyjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
to do prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka26
a ja miałam super faceta, tak myślałam, od wieku lat 17, przez 6 lat, moj pierwszy, wszystko było super i wogole, i jeden wieczór, okazuje sie ze on od roku kogos ma i juz mnie nie chce i koniec, potem rozpacz a po ochłonięciu powiedzialam sobie "dosyc mazania sie kaśka" i wtedy rzuciłam sie w wir zabawy. tak to wyszło i niczego już nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dobrze ze nie kazda
dziewczyna jest taka glupia jak Kaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka26
dlaczego niby głupia??? że od życia dostałąm kopa a teraz chce z niego poprostu korzystać??? oceniasz mnie nie fair!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dobrze ze nie kazda
no, tak, tylko ty zostalas porzucona :D dla ciebie korzystac z zycia, to rozkladac nogi przed kazdym? W takim razie, "jak dobrze ze nie kazda dziewczyna jest taka glupia i puszczalska jak Kaska "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka26
sorry ale nie rozkładam nóg przed każdym! nie pojde do wyrka z byle oblechem i brudasem! jak bym tak miała to bym miała zaliczonych 40 chyba bo śliniło sie do mnie wieeelu. facet musi mieć to coś, błysk bym chciała sie z nim zabawić. sorry nie sypiam z każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
czasem ludzie tak reaguja choc ja osobiscie tego nie popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
myssle ze kascie nie chodzi tylko o ,,rozkladanie nog,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 27 LLL
27 lat Dwie i więcej nie bedzie O jedną za dużo Znaczy ta co jest teraz będzie nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaa
facet 27 LLL - gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az mi nie dobrze jak...
....mysle ....ale niestety 7 tylko 2 nie żałuje ostatniego faceta i obecnego mam 23 lata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
a mnie sie taki madry nie wydaje bo pisze ze o jedna za duzo a przeciez skoro sie z nia przespales wiec byla dla ciebie kimn waznym jak sadze wiec dlaczego tego nie zaakceptujesz jako wspomnienie dawnych czasow no chyba ze to byl ktos przypadkowy to tym bardziej nie wydajesz mi sie taki madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
heheh no to mnie prawiczku podszedles heheh no tak byc moze tak jest jesli jest to sytuacja tego typu to robie wyjatek i zwracam ,,madrosc ,, hihi ale tylko w tym przypadku czlowiek ma to do siebie ze ma krotka pamiec i na rzecz nowego uczucia zapomina jak silne bylo to wszczesniejsze ok jest to naturalne ze nie pamieta sie tej mocy czy sily starej milosci alenalezy sie jej szacunek jesli nawet nie szanujesz juz tej osoby bo np. zzdradzila cie itp. to szanuj uczucie ktorym ty ja darzyles a wtedy niczego nie nie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
kazdy moj byly byl wyjatkowy dlatego bylam z nim tak blisko i o tym pamietam kazdy na swoj sposob ale kazdy byl kims wiem ze oni tez mysla tak o mnie - no tak sadze - mam nadzieje heheh nie nie jak ich znam to tak jest i dzieki temu niczego nie zaluje do teraz jak czasem spotkam ktoregos jest zawsze mila rozmowa uscisk na przywitanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 27 LLL
Owszem żałuję Nie była to rpzypadkowa osoba Jednak żałuję że to miało miejsce. Wolałbym mieć jedną jedyną partnerkę w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
podejscie moze masz piekne do milosci oczywiscie kazdy czlowiek jest inny kazdy czuje inaczej ma prawo do wlasnych emocji wiec i prawo to tego by zalowac jednak ja jestem inna nie lubie gdy ktos zapomina o starej milosci i zaluje a czy twwoja obecna parnerka ma do ciebie zal za tamta kobiete czy to wyczuwasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az mi nie dobrze jak...
jestem szczesliwa i mam nadzieje ze to moj ostatni facet ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50 Cent
prawiczek i kropka 1987 - młodość, naiwnosc...jesli myslisz ze pierwsza bedzie ostatnia. tak samo kobiety. Dobrze miec doswiadczenia, wtedy bardzeij się wie czego sie chce (bynajmniej w łóżku). Ale ni idzmy zbyt daleko , z rozepchana piczą nie chcuiałbym być, natomiast każdy ma pokusy i na każdego przyjdzie czas stabilizacji i monogamii (choc nie kazdy do tego zdolny). Ja tam majac 28 lat mialem ponad 20 parterek i niczego nie żałuję. Teraz mam piekna dziewczyne i jestem gotów z Nią zostać....cala reszta to tylko cycki idupa...Ona ma wartosci. Jak ktos znajdzie partnera (-kę) ze wszystkim co ceni i czego szuka to jest ok, ale najpierw dobrze sie wyszalec, dosiwadczyc bo potem bedzie jak wczesniej laska pisala - byla kilka lat z pierwszym i sie rozstali wiec zaczela sie bawic kutasami....pewnie jeszcze mu wyrzucila że zmarnowala najlepsze lata zycia na niego.... baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×