Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość artyd

z iloma spalyscie i ile macie lat??????????????

Polecane posty

Gość matulenkamama
hehe w ime wielkiej milosci czlowiek jest w stanie wybaczyc wszystko a dlaczego jestes prawiczkiem nie spotkales tej jedynej czy chodzi o wzgledy religijne ?? czy jeszcze jakies inne powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnniulka 17
Boze ja mialam tylu ze juz nie pamietam- co impreza to jakis nowy. Zazwyczaj lodzik, czasami w cipke. Anal rzadziej. Ale wciaz czekam tego jedynego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
byc moze to dziwne sama mailam 6 facetow ale do kazdego cos czulam i jak czytam takie posty to mi nie dobrze nigdy nie mialam akcji tylu,, lodzik,, dla mnie to obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnniulka 17
To ni9e czytaj dziwko! Lubie to co robie a ty mnie suko nie obrazaj ok?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .prawiczek i kropka 1987
Za to pare razy przyjolem w swojego annusa micz pana mieczyslawa- szofera mojego szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
hmmmmmmmmmmm przyznam ze ciekawy z ciebie przypadek zaskoczyles mnie tym ze jestes ateista bo myslalam ze chodzi tu o sprawy religijne jestem w stanie zrozumiec o co chodzi z ta czystoscia dziewicy sama chcial bym nia byc (takie mysli czasem) ale raczej ze wzgledow religijnych heheheh trudnomi zrozumiec to ze facet nie potrafi przejsc ze tak to opisze do kolejnego etapu moze dlatego ze nie spotkalam sie z takim czlowiekiem choc moze kiedys przez chwile znalam takiego jednak po dlugim czasem konczylo sie to sexem heheh wiec moze mam troche diabla za skora i biedaka sprowadzilam na zla droge mysle ze twoja postawa moze byc dla kobiety bardzo atrakcyjna jednak jak sadze sporo kobiet - dziewic moze by nimi wlasnie ze wspomnianych przezemnie wzgledow religij ych co w polaczeniu z twoim ateizmem moze byc trudne choc oczywiscie nie jest to regula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
tak tak rozumiem o co ci chodzi byc moze ja teraz czula bym sie dziwnie przy prawiczku jakos tak nieswo heheh wiec byc mozze to dziala w dwie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcynea86
22 lata, sypiam tylko z jednym. Oboje byliśmy dla siebie pierwsi. Też źle nie oceniam ludzi, którzy mieli więcej partnerów, o ile była w tym miłość. Seks w kiblu na dyskotece z przygodną osobą, takich ludzi nie szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ośemnaście pań podało obie żądane wartości liczbowe. Średnio macie 23 lata i 2 partnerów seksualnych w dotychczasowym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clim
czyli srednia krajowa :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicasia18
Jejku dziwna ta srednia- ja przez wakacje mialam 2o roznych awczesniej to cala chmara byla tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clim
my rozmawiamy o normalnych kobietach a nie o szmatach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clim
raczej nie duzo sadzac po poprzedniej wypowiedzi naszej kolezanki z forum, ktora stwierdzila ze tylko w same wakacje miala 20 partnerow :) pahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clim
łooo to by byla dla niej katastrofa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to
17 lat 12 facetów... na koloniach i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaka mala
28 lat i moj jeden jedyny ukochany i mam nadzieje ze juz na zawsze tak zostanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
ja mam 29 lat i mialam 5 facetow,oczywiscie tym piatym teraz jest moj narzeczony. On mial partnerek znacznie wiecej...nawet nie pamieta bo jako nastolatek zakladal sie z kolegami kto wiecej na dyskotece przeleci panienek,a ze przystojny to bral. Nie jestem zazdrosna o jego przeszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
he moj tez sobie nie oszczedzal do tej pory nie wiem ile mial kobiet ale teraz to juz nie wazne jestes razem i to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcynea86
no, ja myślałam, ze mój luby spał z 1-2 dziewczynami przede mną - i właściwie mi to nie przeszkadzało. Ale po paru latach bycia razem przyznał mi sie, że byłam jego pierwszą też - i...zrobiło mi się jakoś ciepło na sercu. nie rozumiem tylko dlaczego od razu tego nie powiedział. mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z żadnym 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jednaaaaaaaaaaaa
26 lat, obecnie jestem z 11-tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat 17
5 facetow i nie jestem z siebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka1
jak czytam niektóre wypowiedzi to widzę,że sporo kurewek jest na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja 23 lata
i 2 :) czyli jestem srednia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
prawiczek kilka takich bylo wiec smialo zagadaj a moze.... sie uda hehe czyli rozumiem ze ja z moim wynikiem szesciu na wiek 26 jestem z kurewek czy srednio prowadzacych sie ?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matulenkamama
dodam jeszce ze od 3 lat mam meza wiec mialam 5 facetow do 21 no prawie 22 roku zycia teraz juz grzecznie jeden jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×