Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość fajna ja
burzowy specalnie dla Ciebie zeby Ci sie lepiej spalo i czasem o mnie pomyslalo :P :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony...
dziekuje Czwóreczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
dobranoc czwóreczka,zasmucony i burzowy...oraz wszysycy inni ktorzy tutaj sa :) buziolki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony...
niebiesko-szaro..-zielone to fajnie dobranoc Fajna ja Słoneczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo zasmucony-odpowiadam, moje ocz nabieraja innego koloru w roznym oswietleniu, makijazu i kolorze wlosow nie wspomne:) Bo kobieta zmienna jest;) Złoty,dzieki🌼 Gdzie jestescie wszyscy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
witajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
jak tam plany na weekend? ja niedawno wrocilam do domku i szczerze przyznam nie chce mi sie dzis nigdzie isc :P za to jutro umowilam sie ze znajomymi na wodke :P troche sie obawiam tego bo juz tak dawno nie pilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
nie ma nikogo :/ heh no trudno..ide moze jakis film obejrzec,albo po prostu poleze :P moze zajrze jeszcze pozniej..pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O hej fajna:) Ja wlasnie przed chwilka skonczylam ogladac film:) i moze nastepny wlacze...komedie oczywiscie:) Dzisiaj pewnie wszyscy wybrali sie na imprezy, randki...itd.i pusto A singielki siedza w domciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam dużo roboty malujemy z ojcem mieszkanie mojej babci. Jestem zła bo miałam inne plany a tu malowanie sprzatanie i cholera nie wiem co jeszcze. Ale jak już będzie po wszystkim to się schleję zeby odreagować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja w domku, ale strasznie zmęczony powoli zasypiam:) chętnie wybrałbym się z Wami gdziekolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh..ja tez ciut padnieta jestem;) Ale mam teraz maly wyjazd,a co tam, nawet w nocy mozna zwiedzic swiat hihi Burzowy,przyjezdzaj do mnie,wypijesz sliwowice:p hehe A gdzie reszta? Tusi-🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka ten kwiatek dla mnie?Jak tak to dziękuje:) Powiem Wam coś kupiłam dzisiaj boa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podglądam, bo się mi pisać nie chce:P ----- musze kupić suszarke:Dale nie wiem jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Tusi,masz kwiatka ode mnie:) I widze ze tutaj juz pustki:) w takim razie ja tez uciekam do spanka buziolki paaa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa sa sa
fajne kobiety cały czas na kafe siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
hej wszystkim.. ja tylko na chwilke wpadlam :P lece do wanny i szykuje sie do wyjscia(na wodke ide :P ) zycze wszytskim milego weekendu i udanej zabawy jesli ktos sie gdzies wybiera :) pozdrawiam :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę to trudno znaleźć wesola wyluzowaną kobietę najlepiej dziewicę aby na żonę się nadawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez facet-hmm....dosc konserwatywne podejscie. Czyli nie-dziewice juz nie sa fajne i odpowiednie na zony i matki. Burzowy,dla mnie tez calus? jak tak to lapie;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka32
Tutaj są, niekiedy siedzą przed komputerem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×