Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

🖐️ R________ uważam że troche przeginasz wprowadzasz niezdrową sytuację, pojawiłeś się niewiadomo skąd i tylko jakieś głupie uwagi z Twojej strony. Nie potrafisz napisac czegoś miłego to prosze nie udzielaj sie. Jesteś zgredem nie potrafiącym okazać empatii, a tacy ludzie naprawdę są u mnie przegrani. To co pisałam o siwych włosach i o starzeniu to moja sprawa i nic Ci do tego. Nie musisz czytac moich wpisów, bo nie kieruje ich do Ciebie!!!!!!!!! Wiedz jedno dla kobiety w pewnym wieku... wygląd jest bardzo ważny oczywiscie nie tylko ale przeciez poznając kogoś pierwsze co to patzrymy na daną osobę a dopiero potem postzregamy inne cechy. Dlaczego wy faceci dbacie o wygląd ...mam na myśli siłownia, solar...po to żeby spodobac sie kobiecie. Tak więc kobiety i mężczyżni pod tym względem są do siebie podobni. No ale Ty zgredzie tego nigdy nie pojmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r- jeszcze jedno widze ze nie potrafisz zrozumiec kobiet dla kobiety nawet te dwa siwe wlosy nie sa az taka tragedia ale jak naloza sie rozne sprawy typu martwienei sie o egzamin, jakas ogolna apatia spowodowana nie wiem.. pogoda, to te dwa siwe wlosy przwazajaa nieraz szale ale masz racje- idz jeczec ze facys faceci uganiajacy sie za okraglym kawalkiem skory dali sie zrobic w bambuko (sorki zlosliwa:) ten przytyk nie do Ciebie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) lool co tu sie porobilo..jakies spiecia ostre widze..jeden dzien mnie w sumie nie bylo i tyle zmian...:/ niedobrze :/ sloneczka moje nie kloccie sie prosze,zyjmy w zgodzie..burzowwy juz wogole tu chyba nie zaglada,a to przeciez jego topic.. dajcie sobie lapke na zgode..co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looo widze ze wszyscy oecni :P heh.. lecem tez... dobranoc wszystkim.. :* brzydulka,jak milo Cie widziec..szkoda ze tak malutko.. :( :* calusek dla cory :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam na chwilke :P czwóreczka i R__ zalozylam ten topic noooo :P szukajcie az znajdziecie :P buziii :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,ja rozumiem ze kazdy ma prawo sie uzewnetrznic,ale to,ze mnie ktos opieprza,ze napisalam o czysm co w moim mniemaniu jest istotne to przegiecie! A wiec R... nie musisz czytac moich wypowiedzi jesli tak bardzo dzialaja Ci na nerwy. To na tyle. Fajna,Slonko,znalazlam temacik. Witam,prawie,wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi - przepraszam ze na Ciebie tak naskoczylem. pomylilem Cie z kims innym. taki juz jestem ze irytuje mnie mocno takie rozkobiecanie sie. sa wieksze tragedie niz dwa czy dwadziescia dwa siwe wlosy+psm+egzamin. jestem singlem z wyboru. nie dlatego ze mnie nikt nie chce. tylko dlatego , ze ja nie chce wysluchiwac na zywo takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi "R________ uważam że troche przeginasz wprowadzasz niezdrową sytuację, pojawiłeś się niewiadomo skąd i tylko jakieś głupie uwagi z Twojej strony. Nie potrafisz napisac czegoś miłego to prosze nie udzielaj sie. Jesteś zgredem nie potrafiącym okazać empatii, a tacy ludzie naprawdę są u mnie przegrani. To co pisałam o siwych włosach i o starzeniu to moja sprawa i nic Ci do tego. Nie musisz czytac moich wpisów, bo nie kieruje ich do Ciebie!!!!!!!!! Wiedz jedno dla kobiety w pewnym wieku... wygląd jest bardzo ważny oczywiscie nie tylko ale przeciez poznając kogoś pierwsze co to patzrymy na daną osobę a dopiero potem postzregamy inne cechy." nie jestem tu by pisac Ci mile rzeczy. jesli Ci sie nie podoba moje zdanie na pewne sprawy, nie czytaj. "Dlaczego wy faceci dbacie o wygląd ...mam na myśli siłownia, solar...po to żeby spodobac sie kobiecie. Tak więc kobiety i mężczyżni pod tym względem są do siebie podobni. No ale Ty zgredzie tego nigdy nie pojmiesz." Ty tak uwazasz, czy jakis kolega Ci tak powiedzial? mylisz sie. na silownie chodze, aby lepiej sie czuc. poprawic swoja sprawnosc fizyczna, oraz zdrowie, kondycje itd. nie ma to nic wspolnego z podobaniem sie kobietom. przynajmniej u mnie. jesli koles chodzi tylko po to aby przypodobac sie paniom, to dla mnie jest pozerem. zgredzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona r- jeszcze jedno widze ze nie potrafisz zrozumiec kobiet dla kobiety nawet te dwa siwe wlosy nie sa az taka tragedia ale jak naloza sie rozne sprawy typu martwienei sie o egzamin, jakas ogolna apatia spowodowana nie wiem.. pogoda, to te dwa siwe wlosy przwazajaa nieraz szale ale masz racje- idz jeczec ze facys faceci uganiajacy sie za okraglym kawalkiem skory dali sie zrobic w bambuko. masz racje - nie potrafie. ciagle sie ucze, a podobno na nauke nigdy nie jest za pozno.;) widze ze Ty tez nie potrafisz zrozumiec facetow. "Piłka nożna nie jest sprawą życia i śmierci, to coś znacznie poważniejszego". Bill Shankly --------------------------------------------------------------------------- Czwóreczka R- hmm..pocałuj mnie w d.u.p.ę kuszaca propozycja, warta rozpatrzenia. ;) Czwóreczka Ok,ja rozumiem ze kazdy ma prawo sie uzewnetrznic,ale to,ze mnie ktos opieprza,ze napisalam o czysm co w moim mniemaniu jest istotne to przegiecie! A wiec R... nie musisz czytac moich wypowiedzi jesli tak bardzo dzialaja Ci na nerwy. To na tyle. nie rozumiem o co Tobie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R_________ nie poznaję Cię...:P, ale to nieznaczy że wszystko jest ok. Niestety, jestem ,,dobrą obserwatorką\'\' i często zdarza mi się trafiać na kolesi którzy chcąc zaszpanowac przed laską naprężają te swoje,, mięśnie \'\'. Tak więc nie muszę rozmawiac na tematy z kumplami. Chodź dalej na siłownię , tylko pamiętaj nie napinaj tak swoich mięśni, bo wiesz ...tusi obserwuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi - oczywiscie ze nie znaczy, ze wszystko ok. jakbys zaczela mi sie tak rozkobiecac "na zywo", to..to.. poszedlbym na silownie. ;) kobiecie mam wiecej do zaoferowania niz moje tylko miesnie. za kilkadziesiat lat, one beda wisiec juz, reszta pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pms juz minął i juz się nie rozkobiecam:P. Doceniam to że masz wiecej do zaoferowania:). Ja tez nie jestem taka zła...jak może czasami tu cos palnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona bardzo zona mhm brak zrozumienia np oby ci te meisnie szybko nie opadly. spokojna Twoja mala. mi nic szybko nie opada. kobiety tez powinny cwiczyc, zeby im sie pepek, miedzy piersiami za szybko ni e znalazl. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi pms juz minął i juz się nie rozkobiecam . Doceniam to że masz wiecej do zaoferowania . Ja tez nie jestem taka zła...jak może czasami tu cos palnę tak trzymaj. ;) tylko dlaczego piatkowy wieczor spedzasz przed kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo pytanie mogę zadac Tobie:PTak poprostu wyszło, na jutro mam pewne plany:) Co do ćwiczeń...to np. dzisiaj byłam na aerobicu, cwiczę 2 razy w tygodniu, wiec nie grozi pępek między piersiami. No ewentualnie z pupa może byc coś nie tak, ale cały czas nad nią pracuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×