Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

sorki burzowy źle Cię wczoraj zrozumiałam, jakaś taka zakręcona jestem. Na aerobic chodzę trzy razy w tygodniu wt, pt, so. A co chcesz mi towarzyszyć??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ domyślam się czemu zakręcona:P a widziałaś tam jakichś facetów na aerobicu? myślę, ze nie nadajemy sie do tego:) deko--) nie łap mnie za słówka:) teraz, przedtem, potem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam zobaczyć jak tam postępy w poszukiwaniu FAJNEJ kobiety ;) A Wy kobietki dalej tu piszecie zamiast na maila Pana Burzowego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta siłownią to można pomyśleć, bo trochę przydałoby się, a nie ma motywacji:) hmm..rowera aktualnie nie mam, ale na wycieczkę chętnie bym się wybrał:) o basenie nawet nie mówię, bo też super:) wszędzie fajnie, ale nie samemu..:( czesc kate21:) skoro fajna to napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogłam narzekać na dzisiejszy dzień. Wysiłek fizyczny a potem ognisko ze znajomymi kiełbaski i te sprawy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzowy co do siłowni to wierz mi motywacja zawsze jest...jestem nią ja ;) Tak więc pomyśl nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak szybko sie ognisko skonczylo??????????;) o tej porze powinno sie dopiero zaczynac:D ja za tydzien ide na ognisko pracownicze czyli impreze pod kryptonimem \"GRZYBOBRANIE\":d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześnie zaczęlismy, a jutro co niektórzy ida do pracy. Nie to co ja będę spać do...nie wiem jak wstanę to zajrzę na kafe aby się przywitać;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setnia ta impreza powinna nazywać sie ,,chłopobranie'' , alkohol te sprawy i wiesz jak to moze się zakończyć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, nie zazdroszczę jazdy w tym dzisiejszym piekarniku:/ tusi, kiełbaski i te sprawy?? hmm..ciekawe:P no, a z tą motywacją to mnie zaskoczyłaś:) pomyślę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy najgorsze jest to ze sporo czasu zmarnoalam a i tak nie dojechalam do celu \\ Tus o sojej imprezie \"chlopobranie\" mowisz???? bo ja po tym swoim ognisku ie spodziewam sie rewelacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to gdzie się wybrałaś? cóż to za określenie \"chłopobranie\"?? tzn. że teraz babki nalatują na facetów?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja właśnie wróciłem z meczu do domu! szkoda ze już koniec weekendu:/ a gdzie inne fajne się podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zkoda ze ja Cie Burzowy nudze:( ale jakos o przeboleje:P srzeliles akiegos gola?:) jaki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia--) nie nudzisz! nie mów tak:o strzeliłem, ale przegralismy 😠 tusi--) trochę tęskniliśmy, ale nie pochlebiaj sobie:) jak Ci minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Ty połykasz literki:) dziękuje:) mam nadzieje, ze żartowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×