Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cello

jaki żakiet - niewysoka wiolonczela

Polecane posty

Gość cello

witam od kiedy pamiętam, szukam dla siebie żakietu niestety, nie dość że jestem bardzo niska to jeszcze mam dosyć problematyczną figurę - jestem wiolonczelą :/ jaki krój żakietu powinnam nosić i gdzie moge znaleźć? (nie ukrywam, iż koniecznie musze iść d sklepu i przymierzyć żakiet przed zakupem, zatem zakupy na allegro odpadają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żakiety tylko i wyłącznie zapinane na jeden guzik, dobrze dopasowane (co nie znaczy obcisłe!!), z głębokim dekoltem w kształcie litery V, sięgające bioder i z niewielkimi klapami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cello
dziękuje za odpowiedź :) upewniłam się, że szukałam w dobrych fasonach, niestety nie udało mi się znaleźć dotychczas żadnego spełniającego tych kryteriów jak już wspomniałam jestem bardzo niska i do tego nosze miseczkę E wszystkie żakiety rozchodzą mi się na linii biustu a w talii są zdecydowanie zbyt szerokie prócz tego ze względu na niewysoki wzrost są zbyt długie czy w Polsce znalazłabym odpowiedni żakiet a jeśli tak, to gdzie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka lolitka
a dla kręgla? i jakie spodnie proponujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam takie w Zarze i H&M, na jeden guzik (bodajże) właśnie z dekoltem V. Ale wiem po moich koleżankach, że trudno znaleźć cos na Waszą figurę :( Dla kręgla dopasowane z duzymi klapami, przylegające, z szerokimi dekoltami. Dla Ciebie są spodnie z prostą nogawką lub ciut za długie rurki. Proponuję też lekko poszerzane, dzwony i szwedy - gwarantuję, że będziesz w nich dobrze wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×