Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otes

ile cm w udach to duzo?? ile wy macie?? z nog najciezej sie pozbyc/

Polecane posty

Gość otes

ja mam 54 i mysle ze to bardzo duzo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikumiku
a ja mam 56 cm i myślę ze to OK...facetom sie moje nogi podobają, wiele razy miałam okazję się o tym przekonać...nogi to nie tylko centymetry, to skóra przede wszystkim, gładka i zadbana jak pupa niemowlaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otes
no skora jnie jestem zla:)) tylka dswoejgo nei lubie...ale ile masz wzrostu bo ja 167 to tez duzo robi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikumiku
tyle samo co Ty...dokładnie:)Lubie buty na baaaaardzo wysokich obcasasch, to też je ładnie wydłuża i wyszczupla chociaz szczerze mowiąc mam to w dupie, mam piękne nogi i jestem z nich dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otes
to mi sie podoba;) ja no nie za bardzo je lubie zle wygladaja w jeansach;/ a wysokie obcasy lubie ale no nie wiem czemu meczy mnie 10 min w nich chodzenia:P musze jakies wygodne soebei kupic i moge smigac ale to prawda obcsy to cudo dla nog:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinga
a w jakim miejscu mierzycie swoje uda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suhf
Ja w najszerszym miejscu uda mam 46 cm:( Bardzo chcialabym miec grubsze:( Obcasy nosze bardzo rzadko, bo czuje sie w nich jak patyczak. Wole miec plaskie buty, bo optycznie skracaja i pogrubiaja mi noge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
hahaha dzieczyny z ciekawosci zmierzylam 51 cm w najgrubszym miejscu wzrost 170 i co to duzo czy malo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
suhf -jak wzrost??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suhf
163cm , 45kg , 20 lat. Wiem, ze to mala waga, ale jakos pomimo staran nie moge przytyc;/ Czuje sie jak dziecko z moja sylwetka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
heheh ja sie nie bardzo na tym znam czy to duzo czy malo o te uda chodzi zobaczymy co autorka albo inne dziewczyny powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
w moim przypadku to nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suhf
Nie mam aparatu cyfrowego:D A z komorki fotki sa kiepskiej jakosci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suhf
Sorry, teraz widze, ze pytanie chyba nie bylo do mnie. Bo ja, tak jak juz wczesniej pisalam, jestem bardzo szczupla, az za szczupla moim zdaniem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinga
46 cm jak na wzrost 163 nie jest przeciez zle... ja przy wzroscie 173cm mam 58cm to pomysl jaka zgroza... ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiw
przeciez 56cm przy takim wzroscie to musza byc grube balerony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
a ja mam 170 no i 51 cm wiec chyba w sam raz co dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suhf
Moim zdaniem 58cm przy wzroscie 170 to nie jest wcale tak duzo. Moim zdaniem ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suhf
indii - moim zdaniem idealnie, jakby bylo troche wiecej tez nie byloby zle:) A uwazasz, ze 46 przy wzroscie 163 to bardzo malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala444
A ja mam54cm przy wzroscie 172cm? Jak uwazacie to duzo czy malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indii
nie jest tak zle sama mam taka malutka chudziutka przyjaciolke i wiem ze to jej urok zawsze wyglada mlodo i choc teraz czasem sie martwi z biegiem lat to tylko powod do radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niźle, ja mam 44-45cm w najgrubszym miejscu przy 161cm wzrostu a mam schiz, że są grrrube... parę miesięcy temu miałam zaledwie 37cm ale na szczęście udało mi się troszkę masy przybrać... czy przy moim wzroście 83cm w biodrach i 64cm w pasie plus te uda 44cm to naprawdę mało? bo pozostał mi (ciężkie przejścia z odżywianiem sie za mną) schiz we łbie, że jestem masakrycznie gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suhf
Akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suhf
Shila oszalalas? Ja tez mam 83 w biodrach, 63 w pasie, w udzie 46 , waze 45 kg i ciagle czuje sie masakrycznie chuda. Na sile staram sie przytyc, ale nie wychodzi. Bez wzgledu na to ile jem waga wciaz stoi w miejscu. Z pewnoscia nie masz za duzych wymiarow, raczej za male.. No talia ok , ale w biodrach 83 to bardzo malo. Wiem, bo sama tyle mam i widze jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaab
mam 48 w udach.. 168cm, 55kg..21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, był czas jak miałam w najszerszym miejscu bioderek zaledwie 77-78 cm, wiem że to masakra, kościotrup ale we łbie poprzestawiane na maxa, więc teraz jak mam te parę cm i kg więcej(nawet nie wiem ile ważę, ostatnio było 47kg ale nie chce się ważyć...) to wydaje się sobie obrośnięta smalcem... echhh... choroba...niestety... czyli nie mam co sie schizować tylko mogę swobodnie jeszcze cosik nabrać tu i tam... (tylko że najgorzej psyche do tego przekonać)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suhf
indii - z ta mlodoscia to prawda, ja mam 20 lat, a wszyscy daja mi gora 16:| Wszedzie musze dowod osobisty pokazywac:| Dla mnie to jest okropny kompleks, bo czuje sie jak dziecko;/ Taka malutka to chyba nie jestem, wzrost raczej sredni, ale chudziutka niestety tak;/ Jak bede miala 40 lat to fajnie, jak beda mi dawac 30:P Ale jak mam 20 i daja 16 to juz nie jest tak fajnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suhf
Shilla no pewnie, ze smialo mozez sie zajadac. Ja tu walcze z tym, zeby przytyc, obojetnie ile jem to waga wciaz ta sama. Ty ciesz sie, ze masz taka mozliwosc i przytyj troszke, tak do 50 kg. Moja wymarzona waga to 50 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 165 wzrozt
i 60cm w uach - uwazam ze sporo, ale bmi w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×