Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Wieice , a ja sie boje czy okaleczona psychicznie matka moze spelnic swoja role :( Boje sie , że nie bede dobra matka mimo, że kocham ta swoja Kruszynke od samego poczatku. Pewnie bedzie do Niego podobna bo przewaznie corki do ojcow sa podobne. Bedzie mi Go przypominac w kazdej sekundzie . Ciekawe czy bedzie blondynka po Nim czy szatynka po mnie. Czy oczy niebieskie jak Tatuś czy piwne po mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostróda jest blisko Olsztyna a do Ełku to na pólnocny wschod sie leci od Wawy. Moj Ex z okolic Ełku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana w Weglu musze dac rade, nie ma to tamto :) Tyle przeszlam, ze przyjscie na swiat mojej Gwiazdki bedzie nagroda za to wszystko co zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana w Weglu to poznasz:) I tak zreszta ze mna pojedziesz tam bo my prawie z jednej wsi sasiadko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only jakby co to ja chętnie pomogę .. daleko nie mam .... wiem, ze sobie dasz radę ale czasem może sie przydać pomoc... a ja do dzieci się nie chwalę mam ręke ..garną się do mnie jakby co darmo dawali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, bo ktos musi robic za kierowce ;) Kochana i tu juz nie chodzi tak o pomoc przy dziecku jak o ciepla osobe z ktora mozna pogadac tak od serca :) Ide juz spac . Tez dziewczyyny uciekajcie do lozeczek. Odpoczynek jest nam potrzebny:) Spokojnej nocy Kochane :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W nocy przed spaniem dostałam ataku płaczu jak nigdy... Jak myślałam o tym co się stało to szlak mnie trafiał :-o Mam nauczke żeby już nie jeść o 2 nad ranem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
No wreszcie mogę odetchnąć,bo moje dziewczyny myślą normalnie.Olały lub nie starych dziadów/w sensie nie wieku ale uczuć? i myślą o świetach na Mazurach.Cudownie i takm trzymać.Do ONLY-do Ciebie czuję specjalny gratis.Rozwiązuj sie szcześliwie i daj znak na forum to kiedyś wpadnę i pogratuluję dzidzi.Pa Dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochani Ezo :( te myslenie nas wszystkich wykonczy. Tez nie moglam spac bo myslalam o Nim , poduszka od lez mokra. Dopiero rano usnelam i spalam do tej pory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Zakochana, Sailormoon: dostałem maile:-), po niedzieli zajmę się wszystkim. Miałem fatalny dzień w firmie, w ogóle- od kiedy odeszła, wszystko się sypie:-( Ezo: dziękuję🌻, wierzę w Twoje wróżby:-) Dziewczyny: bardzo dziękuję Wam za pomysł zabrania mnie na święta🌻, ale nie mogę... Przysiągłem sobie dawno temu, że jeżeli nie będę mógł spędzać świąt z Nią, nie spędzę żadnych z nikim innym. Poza tym popsułbym wszystkim nastrój. Nie sądzę, żebym tej zimy był z moją Ukochaną:-(... Chociaż... Wciąż bardzo liczę na efekty tego, co zaczęło się we wrześniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w klubie właśnie też załapałam doła jak słoń :( Ezo gg już działa ;)... kot nie przejmuj sie ja też bede miała na święta nastrój jak zdechły pies :O kot może od razu ci kopsne na poczte moje cv.. bedziesz wiedział czy warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nareszcie działa :-o :D W te Święta pewnie będzie Mama, Tata i 10219283228282 myśli o nim... Tak było w ostatnie Święta i nie czuje się nic inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! U mnie też strasznie, wogóle ostatnio nie jest u mnie dobrze. Smutno mi bez niego, myślałam że w miarę upływu czasu będzie lepiej ale niestety coraz bardziej mi go brakuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: pewnie, że kopsnij:-), przecież czekam na nie:-) Wiecie, kiedyś po swojemu wytłumaczyłem sam sobie Znaczenie Liczby Trzy i napisałem Jej o tym: "Czekaj. Wrócę. Kocham cię." Od tamtej pory codziennie Pisze Trzy Razy...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: widzę, że dostałem, przeczytam w poniedziałek, na pewno jest OK:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej Kocie ja ostatnio rzadko tu zaglądałam..jak to właściwie jest z Tobą i twoją Sytuacją.. takw dwóch zdaniach... bo za elniwa jestem zeby wracac do rpzesżłości napisanych stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W te wakacje miało zacząć się Prawdziwe RAZEM, znamy się od bardzo wielu lat- jeszcze liceum, nie zdążyliśmy przeze mnie:-(, Nasze Drogi nie zdążyły sie zejść:-(, każde założyło rodzinę, pięć lat temu otworzyłem oczy, po roku wyprowadziłem się od byłej, ugoda w sprawach materialnych, potem rozwód, u Czarodziejki trochę inaczej, ale było... na Tej samej Drodze, 10 czerwca tego roku chcąc przyspieszyć to, co miało nastąpić podczas kolejnych tygodni napisałem, że już nie wierzę w Jej Miłość:-(, następnego dnia ostatnie spotkanie, Powiedziała, że chce być Sama z Dziećmi, potem już nic nie wiem:-(, ale wydarzyło się coś jeszcze, jest znów ze śwoim niedoszłym "eks" (pewne słowa nie przechodzą mi przez gardło, ani klawiaturę:-(), ale wciąż utrzymuje ze mną Codzienny, Szczątkowy Kontakt...😍 Kiedy to przeczyta, może mnie znienawidzić:-( Nie da się w dwóch słowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×