Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Szcęśliwym Przypadkiem... Ale boję się, że wyczerpałem limit Szczęścia w tym życiu, w ciągu Ostatnich Lat, z Nią, było tak Cudownie...😍... Nie sądzę, aby jakiemukolwiek mężczyźnie było dane Doświadczyć Takiego Bezmiaru Szczęścia...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U mnie paskudna pogoda i nastroj tez:(( Ezo wszystkim odpisala,a ja nic nie dostalam,moze mam cos nie tak z poczta? Ex tez sie nie kontaktowal...ta tesknota tak boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem Szczęście w Jej Cudownych Oczach, ale boję się, że nie dałem Jej Poczucia Bezpieczeństwa:-(, Bycia Najcudowniejszą Kobietą na świecie...:-( A JEST!😍 KOCHAM CIĘ NIESKOŃCZENIE!😍😘😘😘...😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiny--- ja też nic nie dostałam ale moja wiadomośćdo Ezo była bardziej inforacyjna - sprawdziło się to co powiedziały karty:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca->ja dostalam odp na pierwszego maila(ok.1,5 tyg temu),pozniej pisalam jeszcze pare razy z odpowiedzia na wrozbe,dodatkowymi pytaniami i prosba o zerkniecie jeszcze raz w karty;u mnie wszystkie maile zostaly wyslane,a Ezo milczy:( myslalam,ze nie ma czasu,ale jak czytam odpisala na wszystkie maile,wiec pewnie u mnie jest cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaku --- dlaczega mój ex nie jest taki jak Ty Oczywiście to pytanie retoryczne:-) Piszę Mój bo On zawsze będzie mój - dla mnie najwaźniejszy i jedyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wierzę że twoja Pani czuje co do Niej czujesz i cierpi że nie jesteście razem! Gdyby było inaczej nie wysyłałaby Tobie informacji (mms/sms)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca-doszedl,dziekuje:) czyli u mnie z poczta jest ok,napisze jeszcze raz do Ezo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochani u mnie dzis tak :( :( :( znow sie zlapalam , że mi sie wlaczyla choroba sieroca. Siedzialam na lozku i czytala ksiazke ...kiwalam sie jak dziecko z ta choroba :( Wymiekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRZE ŻE JESTESCIE. Nie umiem żyć jak pustelnik a moi znajomi i przyjaciele nie chcą już mnie widzieć z moim ex. Twierdzą że bardzo mnie skrzywdził a i że zasługuję na kogoś lepszego. Tylko dla mnie On jest Najlepszy!!!!! Co wieczór proszę Boga żeby mi go oddał, mam nadzieję że kiedyś mnie wysłucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zamieniłam w kamień zastygłam i zobojętniałam, jestem zimna jak lód, trace rachubę dni, tygodni wszystko jest takie same, nie wiem jaki dzień, jaki miesiąc, nie widze nie czuję już nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only -- Witaj! Uśmiechnij się do Nas!!! Pomyśl o świętach :-) ja rozmawiałam wstępnie z mamą kazała mi jechać na mazury i nie oglądać się za siebie... Jaką książkę czytasz? Fajna? Dawaj tytuł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana-nie jestes,rozmawiasz tu z nami,chcesz jechac na Mazury i oferujesz pomoc only,poza tym lubia Cie dzieciaki,a one wiedza kto jest dobrym i cieplym czlekiem i tylko do takiego lgna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only-daj tytul ksiazki,ja tez uwielbiam czytac:) ksiazki przenosza mnie w inny swiat... czekajaca:tez lubisz czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiny byłam za dobra.. tak jestem za dobra a przegrałam ze zwykła juz się nawet nie będe wyrażać która tylko pstryknłęa placem i zrobił i robi dla niej wszytsko a ja swoją dobroć moge w dupę wsadzić sobie w swoja samotność ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej nie jest ksiazka dla rozrywki. Czytam by sama sie jakos uzdrowic. "Rozstania na drodze ku nowemu etapowi życia" Doris Wolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: chciałbym, żebyś miała rację...🌻 Dziewczyny: czytałem bardzo dużo, nie mam już na to sił... A przecież i pisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: nie ma mowy, żeby Ona cierpiała!!! Naprawdę chcę, żeby była Szczęśliwa, to jedyne moje pragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana --- o mnie też mówią że byłam za dobra pod każdym względem. Widać faceci wolą zołzy które kłucą się i wszystkiego zabraniają i dla których one same są najważniejsze... Widać czas na zmiany, może wtedy nas docenią????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
ZGADZAM SIE Z TOPIKIEM PO LATACHMALZENSTWA MAZ WROCIL DO BYLEJ DZIEWCZYNY SZOK MASAKRA KOCHAM GO!!!!!!!! ALE TRUDNO SIE MOWI MIESZKAMY OSOBNA CO TYDZIEN IMPRZUJE W TYGODNIU JESTEM Z DZIECKIEM TERAZ DOPIERO CZUJE ZYCIE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca tak ja przegrałam, z wredną, agresywna, chamską zołza, która nie robi dla neigo nic, tylo żyje na nim jak pasożyt ... ja była ta dobra, zawsze wszystk,o dla niego ... i przegrałam... nie umiałam walczyć o swoje... nie umiałam powiedziec nie... miał wszystko podane na tacy i się znudził... teraz ma tak jak on chce, wygodnie, na luzie... i nie nudno..:( .. po co miałby wracać do czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca-ja dalej czytam,czytam,czytam... jak nie mam zajecia to czytam zeby nie myslec i zabic czas wieczorem przed snem na urlopie kocie-a co pisales,jesli moge zapytac oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×