Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Only-ja też się mogę wprosić?ja umiem piec i sprzątac,mam dzieci i psa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocie-uwielbiam ksiązki,nie tylko o kotach i nigdy nie odkladam ich na potem:) wole dobra ksiazke od tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to moze jednak nie beda to samotne swieta :) Remont dobiega konca wiec bedzie gdzie spac juz w zime . To stary dom z siedliskiem na mazurskiej wsi. Zadupie straszne , cisza , spokoj. To moje tymczasowe miejsce zanim wyjade na stale z kraju. Juz bym chciala tam mieszkac bo tu wszystko mi Jego przypomina. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam, czy pisałem Wam o tym, ale uwielbiam "Miłość w czasach zarazy" Marqueza, Przeczytaliśmy ja nie wiedząc o Sobie, później dostałem Tą Książkę od Niej...😍... I jestem gotów na więcej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Usmiecham sie mimowolnie, tak szczerze jak dawno sie juz nie usmiechalam. Moze to beda najpiekniejsze swieta ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana w Weglu net mobilny tam dziala , po kablu nie mam tam lacznosci. Tam stoja dwie chalupy oprocz mojej i to daleko od siebie. To takie miejsce gdzie cywilizacja jest ludziom praktycznie obca. Przyroda wszystko tam wynagradza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only,czekająca,zakochana--:))) byloby super,spedzic swieta z takimi kobietkami i w takim miejscu,ja tez jeszcze nigdy nie bylam na Mazurach->wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem bylo by na starosc wyprowadzic sie w takie miejsce. Z najukochanszym facetem spedzic tam swoje dni do konca. Bez tego pedu, ktory panuje w wiekszych miastach, w spokoju oddawac sie milosci i Jemu. Dupa , nic z tych marzen nie bedzie :( On tez tego chcial ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,po raz pierwszy dzisiaj sie usmiechnelam,humor mi sie poprawil; dzieki,że jesteście:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: Mysmy też wymarzyli Sobie Taki Kraniec świata, w dodatku Ona Urodziła Sie Tam...:-) Jakże nie Kochac do Szalenstwa?😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurka..
mazury zima sa cudne, juz tesknie:( jedzcie, naprawde warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc i dzięki za dzisiejszy wieczór :-) i za wszystkie które były i pewnie jeszcze będa! A o świętach jeszcze pogadamy Only mam nadzieję że jakoś uda nam się Cię przekonać żeby nas ze sobą zabrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie moj Ex tez jest prawie "chlop z mazur " ;) Sam tak o sobie mowil :) Kochane ale jakis facet jest potrzebny by pomoc przy ubiorze choinki. Moze nie tak w ubiorze jak wycieciu i przytarganiu do domu ;) Wielkiej , zywej bo inna odpada ;) Zawsze w domu mam zywe drzewko bo to urok prawdziwych swiat. Kocham ten zapach zywicy i igiel świerkowych :) Jakies wyrka trzeba bedzie skolowac w wiekszej ilosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca spij spokojnie 🌻 Kochane aby porod potoczyl sie ok i aby corcia byla zdrowa to jedziemy tam na swieta . Mozemy siedziec az do Nowego Roku. Sylwka tez trzeba jakos spedzic ;) Zakochana w Weglu nie jadasz ryb? Ja nie lubie smazonego karpia wiec go nie serwuje. Za to inne ryby sa na stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain: Nasz Kraniec Świata gdzie indziej, al Tam własnie kończy się droga... Oczywiście, że moja też:-) Śpijcie Dobrze i Cudnych Snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×