Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Kocie spij i snij o Was :) A co do Kota to mam nadzieje , że spedzi swieta juz ze swoja Czarodziejka :) Czego i nam dziewczyny zycze by jak najszybciej sie Ci nasi faceci "nawrocili " na nasza droge :) Wiem, że to moze byc zludne tylko zyczenie ale wiara i nadzieja jeszcze jest w nas. Czasem zmniejsza sie do malutkich rozmiarow a czasem rosnie wraz z sercem ale nigdy nie ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana w Weglu Ja uwielbiam ryby ale nie wszystkie i nie w kazdej postaci. Mam takie odruchy jak Ty na karpia w szczegolnosci. Mam nadzieje , że jak stana rybki na stole to nam ich wraz z obrusem i zastawa ze stolu nie sciagniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only,masz racje tylko ja myslalam o troche innej sytuacji,moze takiej jaka opisywal sam Kot,a wtedy chyba lepiej z kims zyczliwym...jednak zycze,zeby bylo po jego mysli i zeby te swieta spedzil tak jak sobie wymarzyl:) a za rybami tez nie przepadam:/ ciekawe gdzie jest Ezo?pisalam do niej,ale nie odpisala..pewnie ma ciekawsze zajecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani kazdemu z nas sie marza swieta z ukochana osoba. kednak jesli to nie bedzie mozliwe do spelnienia to dobrym pomyslem jest spedzic je w gronie osob , ktore w tych ciezkich momentach daja soebie wsparcie i rozumieja bo sami to przechodza. Jesli nawet moj Ex wroxi to i tak swieta tam bedziemy spedzac wiec chalupa stoi dla Was otworem :) Zawsze mialam otwarty dom dla przyjaciol. Szkoda , ze poznalam ich w biedzie jacy sa. Teraz sie towarzystwo caliem praktycznie wykruszylo ale nie zaluje tych straconych pseudo przyjazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też jak On odszedł przekonałam się na kogo mogę liczyć ... i zostało niewiele osób ..ale wiem, że takich do których mogę zadzwonić w środku nocy o północy jak miźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rozstalam sie z mezem tez przekonalam sie jak naprawde wygladaja "przyjaznie" sposrod wszystkich "przyjacioł" zostala jedna,jedyna malo,ale lepiej miec jedna prawdziwa niz setki na niby..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałem się często nad tym nie mogąc spać po nocach Cóż to w zasadzie jest ta potęga dająca nieśmiertelność, ogrom radości, ale jakże często przynosząca smutek i zniszczenie miłość Któż stoi za sterem trzymając w ręku strzałę i łuk Amora XXI wieku rozstrajając cały organizm „Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest” Czemu jesteśmy poddani tylu próbom, cierpiąc bezgranicznie ból rozstania? „… nie unosi się gniewem nie pamięta złego” „… wszystko wybacza” Czemu chybiasz sterniku pobudzając uczucia dwóch odmiennych charakterów, niszcząc ich psychikę Czemu trafiasz więcej …. sprawiając szczęście tych dwojga a smutek i nienawiść trzeciego odbierając sens życia, prowadząc do śmierci nieszczęśliwego „… wszystkiemu ufa” „… wszystko znosi” Czemu jad miłości tak często jest rozrzedzony bezskutecznie walcząc o przejęcie kontroli, powodując niepewność, wzniecając podejrzliwość, załamując się. „… nie przeminie nigdy” Czemu moc jadu miłości tak słaba jest, powodując nietrwałość związku żal i smutek w pamięci do końca… Sterniku miłości XXI wieku! Cóż czynisz! Czyżbyś zaprzeczał wszech wiecznym wartościom miłości ? „… nigdy nie traci nadziei” Tak to już tylko pozostało, mieć nadzieję na to że sternik się ocknie i swoje błędy naprawi … … wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain: na Szczęście Miłość nie ma wieku:-), dlatego przypisujący Jej zmiany wraz z upływem epok mylą się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie jesli nie tu to gdzies tam wiem ,ze moja droga z droga mojego Kochanego sie zejda. Masz racje milosc nie ma granic i nie mozna jej w zadne ramki wcisnac. Nawet jak moja ziemska powloka umrze to milosc dalej bedzie bladzic az znajdzie Jego i moja dusze. Na zawsze dwie dusze zlaczone ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliscy i oddaleni Bo widzisz tu są tacy, którzy się kochają i muszą się spotykać aby się ominąć. Bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze, piszą do siebie listy gorące i zimne. Rozchodzą się jak w śmiechu porzucone kwiaty, by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało. Są inni co się nawet po ciemku odnajdą lecz przejdą obok siebie bo nie śmią się spotkać. Tak czyści i spokojni jakby śnieg się zaczął, byliby doskonali lecz wad im zabrakło. Bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej, niektórzy umierają - to znaczy już wiedzą. Miłości się nie szuka jest albo Jej nie ma. Nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek. Są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie mogą być razem. Jak bażanty co nigdy nie chodzą parami. Mżna nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem ❤️ ❤️ ❤️ Ty wiesz M. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain -> Nie powiedziałabym, że mi się rozkręca :D A co do Świąt to nie wiem.. Zawsze byłam z rodzicami.. Widze, że już wszystko zaplanowaliście :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo jeszcze nie tak do konca zaplanowane ale duza szansa jest na te swieta razem :) Wiesz tylko wszystko jest zalezne od porodu i stanu mojej Corci. Innych przeszkod z mojej strony by nie bylo . Jka nie bedziesz mogla w same swieta to po swietach tez mozesz dolaczyc . Ja tam na kilka mc sie przeprowadzam a potem jak szansy juz nie bedzie , ze wroci M. to wybywam z kraju na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestescie :) To moga byc fajne swieta mimo naszego bolu. Pewnie troche posmutamy i sobie wiecej szczegolow opowiemy ale tez i radosci bedzie troche, ze sie mozemy spotkac, poznac i zakumplowac w realu :) A Mazury naprawde sa piekne zima :) Ja kocham takie dzikie miejsca bez cywilizacji w tle :) Spokojnie , dom jest cywilizowany, za potrzeba do slawojki sie nie wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only damy radę ... ;) mrr jak ja uwielbiam małe dzieci ..apropo mam wprawę i żywy dowód moja siostrzenica skońćzyła już 7 lat, 4 się nia prawie zajmowałam żyje i jest normalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×