Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

czekająca: nie pisz tak o mnie, proszę...:-( Boli, jak cholera:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajlomun: potrzebuję Twój mail, pojutrze napiszę z firmy, jutro wyjeżdżam, nie będzie mnie cały dzień, a skrzynkę mam już zapchaną, nawet ze zdalnego dostępu nie mogę Ci odpisać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaku kiedy to prawda. I twoja ukochana na pewno o tym wie!!! i docenia to!!! Tylko się zagubiła w rzeczywistości:-( Przepraszam że boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie, bardzo Was proszę... 10 czerwca, we wtorek wieczorem napisałem, że nie wierzę w Jej Miłość:-(:-(:-(... Koty to DRANIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot nie przejmuj się mój 10 czerwca zadzwonił powiedział że mnie owszem kocha, ale woli dziwkę za kasę .. bo tak mu wygodniej i jest tak jak on chce...od tamtej pory nie mamy kontaktu żadnego.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałem Wasze maile, poproszę bardzo Moderatorki o skasowanie postów, w których Panie podały swoje adresy e-mail, nie chcę, żeby osoby postronne poznały je. Z góry dziękuję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój i tak juz znają .. symaptyczne pomarańczki które kiedyś udawały pseudo przyjaciółki może zostać rzadko tego adresu używam to taki ogólny potem ci podam mój taki bardziej cywillizowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angielski nie jest podstawowym kryterium u mnie, już zatrudniałem osoby, którym, jako jeden z celów na okresie próbnym wyznaczałem komunikatywny angielski, oczywiście równolegle oferując bezpłatne szkolenie- pracują u nas i awansują:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: nawet dzisiaj miałem audit klientów z Francji, którzy mówili koszmarnie po angielsku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hiszpański-moje marzenie mówic płynie tym językiem strasznie mi sie podoba ale jestem leń i mi się nie chce uczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kocie aż tak dobrze nie ma francuskiego nie używałam wiele lat musialabym sobie przypomnieć , gdyby nie chronicnzy brak kasy uczyłabym się języków..ale niestety jestem tylko samoukiem nic więcej.. ale moją pasją i tak jest rosyjski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×