Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Z góry uprzedzam: praca u mnie jest trudna, dobrze płatna, a szef wredny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano tak to jest ... marzą mi sie studią językowe ale koszt prawie 10 tysięcy za rok podyplomówki narazie mnie skutecznie odstrasza... :O ... uwielbiam języki, ponoć mam do nich cholerny talent , moja nauczycielka ze studiów mówiła ze gdybym chciała to dla mnie opanowac kilka to nie byłby problem,... baa tylko skąd wziąśc kasę na naukę.... :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajlo-to nie jest tak do końca,czasem sa jeszcze inne przeszkody,brak czasu,brak zdolności,wiek,brak motywacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jUZ PISAŁEM: W PRACY JESTEM, JAK AUTOMAT:-(, większość moich pracowników, to kobiety, bo są lepsze, ale mają ze mną często trudno: nie mam wystarczająco dużo czasu, żeby wyjaśnić, dlaczego zawsze mam rację:-(... Czasami:-( A mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę jak szefem jest facet! Wy jesteście konkretniejsi kocie:-) Baby prędzej czy puźniej się żrą między sobą o byle co. Wiem z doświadczenia. Teraz mam fajną pracę ... z prawie samymi facetami robię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sajlomun(sailormoon:-)): Depresja- to moje drugie imię od lat, szukam już w firmie następcy. To nieuczciwe: umrzeć, nie zapewniając backupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwubiegunowa nie jest. Psychoza dapresyjno-maniakalna, jak zwykle- wyjątek: poniżej jednego procenta u facetów. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci tez maja uczucia tylko nie pokazuja swego bolu czesto innym. Wola dusic to w sobie a przez to jeszcze mocniej cierpia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only - to prawda faceci też kochają. Mój ex kocha wszystkie kobiety które wpadną mu w ręce :-0 Ale mimo wszystko czuję że mnie też kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem myślą, uczuciem, troską i nadzieją... Jestem szeptem i krzykiem - miłości nienawiścią, pięknem brzydoty i czasu kompleksem. Jestem kobietą, kochanką, złośnicą.... Jestem powietrzem co z burzy powstaje i strugą deszczu w słońc tysiąc odbiciu, Jestem nieznośna lecz w chwili zwątpienia zawsze Twe serce uleczyć potrafię. Jestem kapryśna lecz przychylę nieba... bo jestem zawsze kiedy mnie potrzeba. I tylko czasem tak bardzo samotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sailormoon: zaczęło się od 10 czerwca, co potem, nie wiem:-(, ale wydarzyło się dużo:-(... Nie Rozmawia ze mną od 11 czerwca...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisywała częsciej, Odpowiadała na niektóre pytania, od jakiegoś czasu, kiedy napisałem, jak odbieram Trzy Smsy dziennie, Pisze Trzy Razy, ale tylko odpowiadając na moje prośby, zero informacji, chyba trzy razy w tygodniu Mms, wiecej czytam z Jej Oczu wtedy, ale nie wiem, czy nie oszukje się w ten sposób:-(, Ona wie, co mi dolega i może Boi Się, że będzie Odpowiedzialna:-(, a przecież tak nie jest, jeżeli będę musiał umrzeć, to po to, by w innym świecie było Nam Lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sailormoon: już mówiłem- 10 czerwca napisałem, że nie wierzę w Jej Miłość, chcąc wymusić nadchodzące konkrety, następnego dnia widzieliśmy śię po raz ostatni, Powiedziała, że chce być Sama z Dziećmi, a potem...:-( Wiem, że to już nie tylko Dzieci:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ezo:) kocie chciałabym,żeby mój facet tak o mnie zabiegał,tak do mnie mówił,tęsknił,myślał...to naprawdę rzadkość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem Ci,że ja przez wymuszenie decyzji dzisiaj jestem sama bez niego,czasem człowiek chce dobrze i nie wychodzi:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo: 🌻 Sailormoon: jestem za daleko:-(, kiedyż Sama prosiła, bym tu wyjechał i znalazł dla Nas Miejsce:-(, teraz: nie mogę nawet przypadkiem Jej spotkać...:-( I still need to believe in You, I still need to know You never, never give up... I believe in You😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zadnego odstępu... Kafeteria tylko sama robi ten odstęp :P Wszystko jest razem!! Ja dziś kochani staram się nie myśleć już tylko o nim... Skoro on mnie olewa i to czy moje życie przez niego nie jest złe to wiecie... Nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie to co mam w stopce moze jakosc tlumaczy dlaczego tak jest? Podobno nic nie dzieje sie bez przyczyny. Moze po tym co zle przyjdzie dobry czas dla nas z Nimi . Moze to nasza bolesna droga ku szczesciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIGHT, FIGHT, FIGHT!:-) As I do:-) Dobranoc:-)🌻 Są inne światy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie ja tez juz wiele granic przekroczylam i czuje , że zbliza sie koniec mozliwosci w przekraczaniu ich :( Spij spokojnie, dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie mogłam stawiać kart, bo główka mnie bolała a to były poważne pytania które wymagały skupienia więc dziś odpowiem wam... Dam znać jak odpowiedzi bede już wysłane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×