Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Witaj Ezo :)) U mnie nic, cisza :O Jakoś trzeba żyć... jeśli nie mogę nic zrobić to zostaje tylko czekać :O ale radzę sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi jest
witajcie, moge dolaczyc? mam dola, poklocilam sie z facetem...napisalam mu, ze go kocham, ze jest mi przykro ble ble ble a on sie do mnie nie odzywa. Jeszcze wczoraj bylo wsystko w porzadku...mam dosyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi jest
caly czas jemu poswiecony, ze znajomymi maly kontakt i teraz nie mam nawet komu sie wyplakac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi jest --> Wyszło mi, że jest dumny i podoba mu się to, że jest na pozycji \"wygranej\" :-o W kartach rzecz jasna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo dla mnie Twoje wrozby sa jak iskierki nadziei ale juz nawet nie wiem o co nowego je pytac. A ciagle te same pytania to podobno karty fiksuja ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Zalana Zakochana w miare się czuję. Maleństwo kopie ostatnio ze wzmozona sila . Jutro badania kolejne, mam nadzieje , ze zadnego pogorszenia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi jest
ezo-----czy to jest w takim razie prawdziwa milosc? ja mysle, ze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi jest Faktycznie on nie jest pokazany jako miłość Twojego życia... Będziesz miała innego, lepszego... Tego charakter wcale nie jest dobry... Wyszedł mi jako rycerz... A Ty spotkasz króla :p Only Pain A masz już pomysł na imię dla Dzidzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!!! Nie odzywałam się dziś bo mam doła i musiałam pomyśleć. Oczywiście on się nie odzywa, ale to nie o to chodzi - martwię się o niego! Dzwonił dziś do mnie jego przyjaciel. Powiedział, że z siostrą mojego ex jest coś nie tak - pożycza od ludzi kasę nie oddaje i zachowuje się bardzo dziwnie.Wiem że ona miała problem z lekami. Zaproponowałam żeby skontakkował się z moim ex albo z ich rodzicami. Odpowiedział mi, że mój były zmienił się tak bardzo że nie da się z nim rozmawiać! Że jak był ze mną to był super a teraz to szkoda gadać!!!!!!!!!!!! i że woli zadzwonić do jego rodziców. Dodał, że dobrze zrobiłam że odeszłam. Jak powiedziałam że to on mnie zostawił to powiedział żebym mu była wdzięczna( to już kolejna taka opinja). Wiem że zmienił się pod wpływem swojej panny. To głupie ale bardzo martwię się o mojego ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana --- co słychać?! Ezo -- nie martw się! Dajesz ludziom wiele nadziei a ja wierzę, że wszystko to co dobrego dajemy innym od siebie wraca do nas ze zdwojoną siłą. A uwierz mi Ty dajesz nam Bardzo Durzo Dobrej Energi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Only pain ----- jak Twoje maleństwo? Moja koleżanka ma termin na niedzilę (13-tego) jest strasznie przejęta - jest wdową a rodzina jej zmarłego męża uważa że to nie koniecznie jest jego dziecko. Na szczęście jej rodzice są cudowni - też chciałabym takich mieć. Mówiłam jej o Tobie, prosiła aby Cię bardzo pozdrowić. Ona jest z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
melduję i ja się wieczorową porą. Nienawidzę tych wieczorów gdy mysli są bardziej napastliwe niz w dzień :/ Zalana Zakochana popłochu mi narobiłas , ze nam topik zwineli. Akurat weszlam na kafe jak Twoj topik byl na pierwszym miejscu . Uff jak dobrze , ze to tylko maly zonk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo mam juz imię dla dzidzi . Napiszę Ci na maila bo nie chce by mnie ktos rozpoznal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Czekająca29 pozdrów ode mnie też koleżankę. To prawie moja sąsiadka ;) Dobrze, że ma wsparcie w swoich rodzicach , to bardzo ważne dla kobiety w ciązy. Jutro jade na kolejne badania to bede wiedziec wiecej o stanie zdrowia dziecka. Ta moja mala Kruszyna ma sporo sily , bo dzis kopie mame niezle. Sama sie dziwie skad Ona tyle sily bierze po tym wszystkim co przeszla i co przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Kochane nam powinien ktos lopatki pozabierac bo sie zakopujemy za bardzo. MArtwimy sie o Nich az za bardzo i sie tak zastanawiam czy zasluguja na to. We mnie ostatnio zaczyna sie jakas dziwna przemiana, taki bunt jak narazie malenki. Po prostu ta obojetnosc zaczyna tak bolec , ze az wnerwia. A przede wszystkim obojetnosc na nasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Mnie tez dzis korcilo by mu esa napisac ale jakos nie uleglam pokusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana -- moim zdaniem gdyby ta za którą się uganiaŁ się Twój ex to było coś poważnego to jego siostra nie ściemniałaby tylko napisałaby prawdę żeby nie robić Ci złudnych nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
czekająca spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Ezo jak mozesz odbierz pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona i nierozwazna
Ezoteryczna, mialas mi powrozyc. czekam juz od kulku dni. czy jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
czesc Kochane 🌻 Byłam dziś na tych badaniach, nie jest dobrze:( W poniedziałek kolejny zabieg. Lekarze mają marne miny jak się dopytuję ich co dalej będzie. Nie wiem już skad brac sily by trwac i nadzieje ze bedzie dobrze. Zaczynam nienawidziec siebie, ze to wszystko moja wina :( On nie wróci. Nie kochał nigdy, po prostu się zabawił w miłość. Nasza córka potrzebuje Jego pomocy i też jest obojętny. To już koniec. Nie ma i nie będzie nas. Boję się kolejnej straty, nie dopuszczam tej mysli jeszcze do konca ale swiadomosc robi swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczonapo 50 przed 60
Zakochałam się w żonatym koledze S. z pracy. Bylo to prawie 40 lat temu. Wyszłam za mąż Mam 2 dorosłtch dzieci ale mije serce mocniej bije dla S. Obydwoje jesteśmy na emeryt. i spotykamy się wtedy gdy możemy sobie pofiglować. A jesteśmy w tym od początku bezpruderyjni. Tylko że on jest 10 lat starszy i już może rzadziej. Ale lubię nad nim popracować, bo go ciągle b.kocham. czy to coś złego z naszej strony? Nasi współmałż. są dla nas nie atrakcyjni ale ich szanujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Witaj Ezo. u mnie tez jakos nie za dobrze.nie, no poprostu jest do dupy to wszystko... Ezo jak Ty sie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ezo
Ezo wejdź gdzieś obojetne gdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only pain
Czesc Dziewczny Ezo na maila Ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×