Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a.b.c.d.e.f.g.

szybkie raczej głupie pytanie

Polecane posty

Gość a.b.c.d.e.f.g.

Co myśli facet mówiąc do kobiety (z którą spotyka się dość krótko) na każdym spotkaniu że będą ze sobą przez najbliższe kilkanaście lat? Czy chce jej powiedziec że traktuje znajomość poważnie? Czy tylko tak gada? Pierwszy raz w życiu się z takim tekstem spotkałam i nie wiem co myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie zaczynają sie u niego problemy z prostatą i za kilkanaście lat nie będzie już sprawny :-P taki swego rodzaju wentyl bezpieczeństwa sobie zakłada :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mądry facet. bycie na zawsze to tragedia i sado masochizm. Kilkanaście lat jakoś można przełknąć. Lepsze by było kilka lat:D A gdyby powiedział\" będziemy razem w tym roku\" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.b.c.d.e.f.g.
mózina to by miało sens :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.b.c.d.e.f.g.
Kurde, właśnie że ostatnio było kilka lat, wczoraj już kilkanaście.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobieszarymenik
chce gwarancji na seks ekskluzywny dopóki się mu nie znudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.b.c.d.e.f.g.
jaki to jest seks ekskluzywny? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrtryd
mnie wczoraj powiedzial koles na 3 spotkaniu, że jak bedziemy ze soba choc 2 lata to ....coś tam. a ja traktuje to jak zabawe i nie chce zwiazku, moze tez chcial sex ekskluzywny?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.b.c.d.e.f.g.
Ja wszystkie ostatnie związki przez kilka lat traktowałam na luzie, teraz chciałabym coś poważniejszego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj, na siebie, kolo mówi, co - jak sądzi - kobieta chciałąby usłyszeć; co szybko przychodzi, szybko odchodzi, pomimo pokus nie sprzedawaj skóry tanio to dobrze, że chcesz czegoś stałego, ale to nie knajpa, nie ma na klaśnięcie rąk, chyba, że się wierzy w reklamy - i wtopa; trzymaj się i nie nabieraj na myślenie zyczeniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.b.c.d.e.f.g.
Własnie że kurcze przez ten tekst zgłupiałam :o bo widze że facet się naprawdę wkręca, jest mną zauroczony i wogóle, robi wszystko tak jak ja gdy mi na kimś zależy i chce żeby było miło i na dłuższy okres czasu, tylko ten tekst... Nie rozumiem go, nigdy nie słyszałam, zbił mnie z tropu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×