Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

Witam panny :P Co tam nowego??? rasowa nimfa :) no suuuuper !!!! GRATULACJE !!! 😘 🌻 facet mi polazł do dziadków , znów siedzę sama :( Fajnie macie dziewczynki,że macie wolne jeszcze :) :classic_cool: Przyznaję - zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siedze juz prawie 2 godziny na kompie i teraz przyszlas jak musze iść... ;( iść z psem hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możemy się zgrać gadamy jakby same do siebie ale i tak jest fajnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Wam !!! Wiecie co chyba właśnie pralkę trochę zepsułam bo z filtra wyciągnełam kawałek \"druta\" plastikowego takiego ze stanika....:( ale kanał... powoli wpadam w panikę :O i co teraz ? macie może jakieś pomysły?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z pralką to nie dobrze... ale jak juz wyjęłaś ten drucik to dobrze , gorzej jakby gdzies utknął !!! Wczoraj miałam ciężki dzień dużo latania załatwiania trochę za pracą poganiałam... jak sie dowiaduje stawek płacowych to jestem przerażona wczoraj nawet usłyszałam 7,20brutto !!! za godzinę... pracodawcy to maja pomysły... EH... narazie kawka i pudelek może poprawią mi jakoś nastrój a potem zakupy i sprzatanie bo jakos ostatnio mi nie idzie sprzatanie ... cięzki dzien przedemna... 👄 dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooo w tamtym roku pracowałam za 800 zl w tesco...od poniedzialku do niedzieli. Teraz mam dostac 1600 zl na reke i powiedzialam sobie ze juz nigdy wiecej Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie, mam pewien problem...i to ja go mam bo on go wcale nie widzi :/ Znamy się od pół roku,mieszkamy oddzielnie i mamy do siebie 30km,widzimy się w weekendy, często wysyłamy sms-y i w tych sms-ach on obwieszcza mi,że tęskni....a ja uważam, że nie stoi nic na przeszkodzie spotkać się w środku tygodnia i tęsknić mniej. Teraz mi się wydaje, że ja wymusiłam to spotykanie się w tygodniu, z którego on często rezygnuje po jakimś pretekstem. Nie wiem co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga ja mam na swojej drodze zawodowej Carrefura i tez juz sobie powiedzailam ze nigdt tam nie wroce poszlam tam jako mloda dziewczyna zaraz po maturze... oj oj zle to wspominam :( Medi Verdi >>> jak czujesz ze wymusialas spotkania to zle... ale jesli za nim tesknisz i potrzebujesz to czesciej sie spotkac to dobrze... A ze on czasem cos wymysla ze nie moze albio cos mu wypadło to nie zniechęcaj sie tym. tylko wierz mu na slowo... poprostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam czegoś innego bo po pół roku standardu weekendowego powiało chłodem (z mojej strony, dla niego było i jest wszystko ok) Może jak zwykle się czepiam, bo bywam czepialska ;-) ale tydzień to długo, ja się i odzwyczajam i zaczynam powątpiewać w tę pseudo tęsknotę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te hipermarkety sa po prostu straszne, lepiej sie trzymac od nich z daleka a co do tesknoty...ja zazdroszcze ze macie te mozliwosci spotkania sie raz w tyg, nie widzialam mojego faceta od półtora miesiaca :( na szczescie za pare dni wraca juupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co innego jak się nie możesz z kimś zobaczyć, bo wyjechał i jest daleko, a co innego kiedy wiesz, że dzieli was 20 minut drogi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Medi Verdi
przynajmniej ma troszke drogi do ciebie u mnie ma ok 15 min i ciezko mu tylek ruszyc do mnie...:O bo on zmeczony ale jak zadzwonilam wieczorem to nie byla na tyle zmeczony zeby wyskoczyc na miasto z kolegami:O kurde jak ja mam juz dosyc tej sytuacji.....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Medi Verdi
heheh ojj nieuwaznie czytalam 20 min a nie 20km :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Medi Verdi
to amy tak samo lacze sie w bolu...tez sie zastanawim juz kurde nad tym wszystkim:Otylko ze u mnie bedzie juz 2lata nie powiem na poczatku bylo miodkowo a teraz juz nie wiem kurde sie zaangazowalam jak glupia a tu taka lipa sie zaczyna,myslalam ze bedzie ojcem moich dzieci...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz jest z tymi facetami z nimi tak sobie a bez nich strasznie... trzeba jakos sobie radzic w tych trudnych chwilach... rozlaka tez jest dobra chwilowo bo sie teskni docenia bardziej ta druga połówkę ;) a jak przychodzi proza zycia to sie gotuje dla niego najlepsza zupę na świecie!!! u mnie dzisiaj pomidorowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!! 🖐️ Trochę mnie nie było- obraziłam się na kompa i w ogóle na cały świat ;):D Już mi trochę lepiej, chociaż nie do końca. Mam nadzieję, że do końca weekendu mi przejdzie :O A co tam u Was? Mam nadzieję, że tym razem żaden z Waszych chłopów na ryby nie idzie?? :D:D Mój jest teraz na meczu i już mi zapowiedział, że ten weekend w całości spędzi ze mną. Ale niewykluczone, że spędzę dzisiejszy wieczór na kafe, bo z nami to różnie bywa :D Uciekam teraz, bo muszę trochę ogarnąć siebie i mieszkanie- dziś dnia trola nie będzie :D Będę tu zaglądać co jakiś czas. Aaaa, któraś z was pisała, że ma jakieś problemy z pralką- spróbuj odkręcić filtr i sprawdź czy nic się tam nie dostało- mi kiedyś jakiś sznurek (od kurtki chyba) się urwał i wylądował we filtrze właśnie. Pralka \'stanęła\' i zanim odkręciłam ten filtr to musiałam całą wodę spuścić, żeby sie do niego dostać. Ale naprawiłam- taka jestem!! :classic_cool: No to spadam, 3majcie się laski 🌻 👄 ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znowu masakra powtórka z rozrywki.... sma w domu.... on wyszedł.... mysle już o rozstaniu bo nie widze sensu, kłotnia chwile dobrze i znowu... nie chce juz tak żyć... ale kocham !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×