Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wierna

Jest weekend a mój facet poszedł na ryby MASAKRA!!!

Polecane posty

witam witam 🖐️ :) u mnie pogoda masakra jesooo pada i pada od samego rana ale to dobrze bo jak w pracy siedze to może LAĆ :P a na obiad rosołek i PIZZA hahahah na drugie a faceci hmm jak to faceci najpierw ujadają ale potem powoli sami bedą skamleć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja faceta zostawiam w pokoju samego lece do Was na plotki a WAS nie ma!!! 🖐️ chyba jutro bedziemy gadac 👄 miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza :O Nie wiem czy się śmiać, czy płakać... Dostałam skierowanie do kardiologa na... 22 października i do alergologa na... 1 grudnia!! Bez komentarza to zostawię :O:O Jak Wam mija wieczór? Ja naczyń nie tknęłam :D a pranie do teraz z pralki nie wyjęte :D:D Muszę w końcu ruszyć dupę i coś zrobić. Śpiący dzwonił, że w pracy zostaje do 2 :( Nic , tylko się wściec 😠 Uciekam laski, jutro się odezwę Pozdro dla wszystkich 👄 pa pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki :):) uuuu....?? konkubina co tam ze zdrówkiem się porobilo...:( ...i wogóle widzę,że jakieś towarzystwo pokółcone z pocieraczami ostatnio... to zaraźliwe...oby mnie nie dopadło... niedobrze, niedobrze :O.....muszę siępilnowa bo ostatnio mnie też ostro świerzbi do awantur...:P u mnie tez padało dzisiaj ... paskudnie było.... i wogóle niecierpie poniedziałków... są głupie... tak . :) ... 😘i uściski dla każdej bo chyba sama zostałam na topiku....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ... hymm.... sprzatanie prasowanie obiad jak codziennie ... a poniej jak B. wroci mam silne postanowienie nie klocic sie ! hehe dobry humor mam dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala... to gratuluję a na kogo aplikujemy... ja tez szukam pracy ale jakos lipa u mnie w miescie tylko Studentów szukaja a ja niestety Stu... nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu. gratuluje bede trzymac kciuki za Ciebie a ja szukam i szukam napewno znajde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ halo, haloooooooooooooo!! jest tu ktoś?? Ja sie melduję, dziś też z domu :D Ale jutro to już w pracy będę :O Mam taki podły nastrój ostatnio, że chyba jeszcze trochę, to popadnę w depresję :(:( Jakoś tak ostatnio mam wrażenie, że nic mi nie wychodzi i ogólnie jestem do niczego... Ze śpiącym znów spięcie mieliśmy ale juz jest ok- u nas to normalka :D Wiecie, że to pranie co wczoraj robiłam to bez proszku sie wyprało?? :D:D:D zapomniałam nasypać :D:D:D Głupi pasztet ze mnie :D:D:D nimfa -- powodzenia!! 🌼 sałatkę grecką też bym zjadła ale nie mam w domu nic oprócz sałaty :D A do sklepu nie chce mi się iść :D wierna-- znajdziesz, znajdziesz! Ja tez zaczynam się powoli za nową pracą rozglądać. Problem w tym, że ja myślę, że się do niczego nie nadaje :O Brak mi pewności siebie i w ogóle... niepozbierana-- a Twój Pocieracz kiedy wraca?? A co do awantur z chłopami, to ja wam mówię: to nie nasza wina ;) w powietrzu coś wisi i tyle ;) Ale się rozpisałam :D Uciekam trochę w szafach \'ubraniowych\' poukładać bo mam wszystko w kłębek zwinięte :D Do później!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zakupach latego nie pisałam... teraz uciekam coś ugotować papu... miłego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam z rozmowy, chyba zrobilam dobre wrazenie :) wy tak narzekacie na tych chlopow ale sie cieszcie ze ich macie przy sobie, ja sie z moim zobacze za rowny tydzien, wraca z Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czeeeesc kobitki 🖐️ 🌻 😘 no nimfa życzę powodzenia i oby oddzwonili...:) No, ja niedawno wróciłam od dentysty i jakby nie to że miałam leczenie kanałowe to wieczorne spotkanie byłoby nawet całkiem miłe...:classic_cool: ...wracam do przyziemnych obowiązków (rozwieszania prania) i chyba zaraz idę się położyc żeby odreagowac tę godzinną wizytę bo jeszcze mnie boli brzuch ze stresów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz zporanna kawka jade... oj dziewczyny coś ostatnio nie możemy się zgrać żeby pogadać... Kanałowe leczenie zęba o zgrozo masakra! Co do rozmowy to trzymam kciuki żeby oddzwonili... ja dzisiaj trochę mam spraw do zalatwienia musze zaraz sie zebrac i jechac do PUP bo mam dzisiaj wizytę ... Potem plotki u koleżanki i codzienność = prace domowe... A popołudniu planuję odwiedzić mojego ojca... takie plany mam na dziś w skrocie ;) Miłego dnia i pamiętajcie nie kłocimy się oczywiście w miarę możliwości hehe ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rasowa nimfa >>> gratuluję serdecznie!!! ja z PUP doatałam skierowanie na stanowisko pracownik pbsługi klienta a markecie... poszłam od razu tam rano żeby miec z głowy, mam nadzieję że mnie także się uda znaleśc pracę ... maja sie odezwać do poniedziałku idę robić obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×