Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Najna - nie stresuj się... ja się naoglądałam na YouTube porodów (specjalnie się zalogowalam, żeby zobaczyc wiecej)i ze stresu dostalam takich bólów brzucha, że myślalam ze poronie...;/;/ Nie wolno się nam stresować:):) do tego jeszcze daleko wiec nie martwy sie zawczasu- zazwyczaj do konca nie wiadomo czy nie \"zalecą\" Ci cesarki\'];] barany w białych kitlach. Dziewczyny jestem tez w 6 tygodniu w 4 widzial tez tylko pęcherzyk! będę znów u gina w siódmym i wtedy podobno widzac tarcze zarodka czy jakos tak. nie ma sie co stresowac!!!! Jeszcze sie tu nakręcimy jak będziemy w 8, 9 mc-u a tymczasem nie panikować:):) bo potem w 9mc-u to podobno jest punkt zwrotny coraz ciezej z brzuchem nie cofniesz tego i jednym wyjsciem jest poród i dlatego przyjmuje sie go \"z ulgą\";) pozdrowionka dla czerwcówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
Anaconda_a to jesteśmy chyba na tym samym etapie. U mnie w sobote tez zaczął się 6 tydzień, a co do reszty Twojej wypowiedzi to swiete słowa.Niepotrzebnie się nakręcamy na samym poczatku że cos jest nie tak zamiast sie cieszć że spełniają się nasze marzenia. A mnie dzisiaj dopada straszne zmęczenie więc zaraz po pracy ide spać;)Pozdrowionka dla wszystkich wczesnych mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najna jak czytam twoje posty to śmieje się sama do siebie, bo normalnie jak bym swoje myśli czytała:))):)) Ja też do końca nie wierzę w to że jestem w ciąży, też myślę sobie że jak byłoby to widoczne już to może bym uwierzyła:)) Mąż się ze mnie ciągle śmieje, bo za każdym razem jak mówimy komuś że jestem w ciąży to widzi moje niedowierzanie:)) W pracy jeszcze nic nie mówiłam, stwierdziłam że poczekam i powiem dopiero po tej wizycie za tydzień, bo wtedy będę już pewniejsza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i te imiona, też już od lat mam wybrane, ale i tak siedzę w necie i szukam jakiś fajnych:))):)) Nawet dzisiaj spędziłam na poszukiwaniach około 2 godzin :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga76
hej dziewczyny:) pisze z prosba o porade, bo ja topik mowi wszystkie jestesmy starajace sie czy to na czerwiec, czy to na lipiec...to jest moj 6 cykl, zaczelam mierzyc temperature swojego ciala w ostatnim (5 rano) od 1dc(pod pacha) i jest to okolo 35,9/36 w 12 dc(z testow wynika wysokie lh) podwyzszyla sie do 36.2/36.4, i tak sie trzyma do 18dc......generalnie wiadomo ze tem ciala powinna byc 36.6 hmmmmmmmmm....wczoraj postanowilam zmienic system i zmierzylam temp w pochwie i jest 37 w 17 dc...........wiec pytanie moje jest nastepujace, czy jesli w pochwie mam temp 37 to znaczy ze moge byc w ciazy, czy mierzona w tens sposob temp powinna byc wyzsza???????????????????????????????? myslalam caly dziebn w pracy...moze ktos mi to wyjasni???!!! dziekuje:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana mama
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. W zeszłym tygodniu okazało się że jestem w ciąży, tak się cieszę bo staraliśmy się już ładne parę miesięcy no ale są 2 piękne kreseczki na teście!!! Maleństwo przyjdzie na świat w czerwcu 2009 i chciałabym się do was dołączyć. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i życzę szczęścia tym które jeszcze walczą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki,czy na poczatku ciazy musza zawsze bolec piersi????Np. w 4 tygodniu....mnie troszke bola.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, nie sugeruj się tempką bo jest ona tylko wiarygodna na dzień przed planowaną miesiaczką. Jeśli nie spadnie - prawdopodobnie jesteś w ciąży. Chociaż u mnie były takie wahania temeperatury w pochwie (mimo, że mierzonej rano) że przestałam już wierzyć że jestem w ciąży. A jednak jestem.. To co u siebie zaobserwowałam innego niż zawsze t opewnego dnia tak na tydzien już nawet przed okresem wlazłąm do wanny, leże sobie irelaksuję się i patrzę a z pochwy wypływa śluz , taki jak jest w dni płodne, gęsty i rozciagliwy i biały. W ten czas śluzu nie powinno w ogóle być a on się pojawił. Od razy wrzuciłam na google i nawet nie wiedziałam że to jest jeden z podstawowych objawów ciąży. Poobserwuj więc lepiej swój śluz jak jesteś zrelaksowana. Teraz powinnas mieć dni niepołodne więc jeśli jesteś w ciąży to na dniach powinien wystąpić taki właśnie śluz biały gęsty i rozciagliwy. A no i piersi mnie starsznie szybko zaczęły boleć. Praktycznie pare dni po dniach płodncyh rozbolały się jakby zaraz miały eksplodować. Zakochana Mama - GRATULUJĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) witam wszystkie nowo przybyłe :-) ja wciąż walczę z anginą i przeziemnieniem i obawiam sie ,że antybiotyki niezbyt działają- to juz 4 dzień a gardło jak bolało tak boli. Nie mam co prawda gorączki,ale...no ale wybiore do końca - czyli jeszcze 3 dni i zobaczymy. Co do objawów to pojawiły się mdłości. Nie wymiotuję ,ale mnie mdli. Jestem bardzo wrażliwa na zapachy- normalnie nie wiem co mi się stało. Wczoraj próbowałam sobie pomalować paznokcie i tak mnie odrzuciło,że drugiej ręki nie dałam już rady.Dobrze,że to lakier bezbarwny ;-) Dziś jechałam za dieslem i musiałam zjechać na bok bo tak mnie zemdliło od spalin. W ogóle wszystko pachnie jakby intensywniej a zwłaszcza niemiłe zapachy. Poza tym mam też ten śluz o którym pisała Anakonda. Zauważyłam ,że w ogóle mamy w ciąży myślą niemal o tym samym bo ja też jak Was czytam to jakbym siebie słyszała.To dodaje otuchy,że nie tylko ja taka wariatka ;-) na USG idę dopiero na początku grudnia bo mieszkam w UK a tu to standard. Ale kusi mnie pójść prywatnie wcześniej - nie wiem sama...Ehhh. Powiedziałam tylko kilku osobom,ale tak bardzo mnie korci....A zdrufiej strony nie moge uwioerzyc,że to wszystko się dzieje naprawdę!!! Jestem taka szczęśliwa!!!!!! :-) jak fajnie ,że jest to forum i WY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem z wami od poczatku wtedy gdy dowiedziałam sie ze jestem w ciazy do lekarza pojde za 2 tyg nic szczegolnego mi nie jest ale piersi bola jjak cholera najbardziej wieczorem smaruje perfecta mama lagodzi bolesnosc i obrzmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie było mnie 2 dni a juz mam tyle do nadrobienia w czytaniu - SUPER. Zakochana mamo GRATULACJE i wszystkie nowo przybyłe ciężaróweczki dla Was również:-) OlaOli a gdzie Ty mieszkasz w UK? Ja również z tych rejonów wiec bardziej po sąsiedzku jesteśmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagar i Czarunia mnie również bolą piersi jak cholercia. Od 3 tygodni a jestem w 5 nawet stanik mnie drażni i strasznie swędzą. W pierwszej ciąży tez tak miałam a biust zwiększył swoja objętość o 4 numery!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga76
ooo Apsika slicznie dziekuje za odpowiedz:), ostatnio unikam goracych kapieli, bo mama powiedziala mi ze to przez to wygrzewanie sie w wannie nie moge zajsc w ciaze hehehe, no ale coz, bede sie obserwowac, @ ma przyjsc 22, wiec jeszcze 7 dni obserwacji :) gratuluje wszystkim zafasolkowanym:) dobranocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby22
Ja jeśli Bóg pozwoli urodzę w czerwcu :) 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana mama
Dziewczyny a co do moich objawów to jestem przerażona bo słyszałam że mdłości pojawiają się w 6 czy w 7 tygodniu a ja jestem w 5 i normalnie całą noc i dzień nie dawają mi spokoju! A poza tym te zapachy. Oj lodówki już sama nie otworze ;-) Ale wiecie co z jednej strony jest to fajne bo czuje się że jest się w ciąży!!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
Dziewczyny objawa to chyba sprawa indywidualna. Zreszta widac to po wypowiedziach. Ja mam 6 tydzień i wogóle nie czuje że jestem w ciąży. Żadnych mdłości, wymiotów, reagowania na zapachy. Zupełnie nic. Wiem ze to głupio zabrzmi ale czasami wam zazdroszcze. Przynajmniej wiecie że jesteście w ciąży. Ja ciągle niedowierzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
Przepraszam za literówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa Ty się ciesz Kochana bo ja bym się z Tobą z całego serca zamieniła. Rzygam nie przerwanie od dwóch tygodni i czuje się fatalnie. Zero sił na cokolwiek, ciągle czuję głód a cokolwiek zjem to zaraz zwracam. Boli już mnie cały żołądek, nie mam siły stac na nogach, chyba pojadę do lekarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moja sytuacja wyglada tak: w poniedzialek powinnam dostac okres, jednak do dzis nic. Zrobilam wczoraj test, wyszedl negatywnie, wiec poszlam dzis na badanie beta, jutro wynik. Mam nadzieje, ze to ciaza. Czy test moze jeszcze nie wykazac ciazy????? Poza tym mam jakis dziwny sluz, taki gesty, bialy, jak budyn, w zyciu nie mialam takiego. Inyych objawow brak oprocz lekkiego klucia w podbrzuszu, ale to rzadko. Cykle zawze mialam 28 dniowe, co do godziny, wiec mam nadzieje, ze sie uadlo za 1szym razem staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana mama
Kochana mężatko wariatko życzę Ci z całego serduszka żeby się udało!!! Powodzenia!!!;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
Mężatko mega wariatko myslę że mozesz być w ciąży. Trzymam kciuki za ciebie!!! Ja test ciążowy robiłam 3 razy, pierwsze dwa nic nie pokazały a juz w dzień spodziewanego okresu wyszła druga kreseczka. Tak bardzo chciałam być w ciąży i byłam święcie przekonana że ujrze to co zwykle czyli jedna krechę. A tu niespodzianka!!!!Miałam poczekać z ta wiadomościa 2 dni do imienin męża ale oczywiście powiedziałam mu po 5 minutach. Takiej informacji nie da się długo zachować. Wiem że tego 27 wrzesnia byłam najszcześlliwszą osoba pod Słońcem. Czego i Tobie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wczoraj miałam małe krwawienie. dzis lekarz stwierdził ze nie ma zarodka a jeszcze tydzień temu był. i 2 testy były tydzień temu pozytywne. teraz jest tylko rozpacz, trzese się mój mąz nawet płacze. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorciaocho
wspułczuję............ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najna- kochana :-( tak strasznie, strasznie mi przykro :-( nie wiem co powiedzieć...proszę nie załamuj się. Bardzo mocno Cię ściskam .. Klunia- ja mieszkam w Szkocji, niedaleko Edynburga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×