Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

sztorm____ wiem, ze pare lat temu wg przepisow bylo tak, ze jesli zglosilas do pracodawcy po skoczeniu 3 miesiecy to nie mial prawa cie zwolnic w czasie ciazy :-p Podejrzewam, ze to si enie zmienilo, ale pewna nie jestem, bo wypadalam nieco z obiegu :-) U was juz powoli konczy sie dzionek, a u mnie dopiero obiad nadchodzi. Jak mi sie dzis nic nie chce 😭. Cierpie na taka niemoznosc fizyczna, ze doslownie zmusilam sie zeby wstawic zupe i puscic pranie. Ale kto je rozwiesi? :-) Mdlosci mi chyba troche odpuscily ostatnio, choc z kolei teraz mam takie glupie uczucie: ssie mnie w zoladku z glodu, a mam wrazenie, ze najedzona jestem po dziurki w nosie, tzn. mam takie uczucie pelnego brzucha. Koszmar, bo jak cos zjem (w koncu glodna jestem, nie? :-p ) to zaraz mnie mdlic zaczyna, ale potem przechodzi. Ciekawe czy to juz tak teraz bedzie, czy znowu jutro na przyklad wstane i mulio mnie bedzie od nowa... Dziewczyny \"z\" kolejna ciaza______ czy tez macie wrazenie, ze tym razem wszystko jakos szybciej was dopada i jakos tak ciezej? Nie wiem, czy to tylko moje wrazenie, waga stoi w miejscu, a brzucho jakby juz wieksze, chyba bardziej \"rozlazla\" jestem niz na tym etapie w pierwszej ciazy, nie mowiac o mdlosciach i innych towarzyszacych \"atrakcjach\". Mam nadzieje, ze ten slawetny drugi trymesrt da mi jakiegos kopa, choc poprzednim razem to jakos nie czulam sie jak chodzacy wulkan energii ;-I no, ale skoro tym razem jest inaczej... Pozdrowionka i milego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
witam dziewuszki:-) Apsika walcz kobieto i nie doluj sie musi byc juz tylko lepiej pij duzzzooo wody , zreszta to juz wiesz... Misiu Ty tez walcz i sie nie poddawaj zobaczysz bedzie dobrze:-* Klauniu ja jako sluzba zdrowia w UK (he he) musze przyznac ze na poczatku zszokowalo mnie to ze jest tutaj tak niby malo badan i skanow. Ale popatrz: 1 skan w 12 tygodniu (zeby okreslic wiek ciazy i mniej wiecej jest stan) potem w 20 tygodniu: dluuuugiiii scan ponad godzine na ktorym kazdy narzad sprawdzany po kolei zeby wykluczyc wady. I w sumie jak wszystko jest ok to nie ma potrzeby skanu az do porodu. Plus pobieranie krwi przynajmniej da razy w czasie ciazy zeby wykluczyc anemie i inne nieobory. Jesli cos wychodzi nie tak te badania sa powtarzane czesciej. I tzw triple test zeby stwierdzic czy dzidzia jest zdrowa. Co wizyte u poloznej bada sie mocz na obecnosc cukru i protein (tych zlych nie wiem jak po polsku) . I naprawde nie zrozumcie mnie zle jesli wszystko jest w porzadku, nie ma historii poronien ani powiklan w innych cizach ani jakies historii w rodzinie to naprawde nie rozumiem czemu takie zdrowe mamuski tak strasznie narzekaja? Zauwazylam tez, i tak pewnie bedzie w Twoim przypadku ze jesli jest jakakolwiek watpliwosc czy to ze wzgledu na historie chorob albo przypadki z przeszlosci czy inne nieprawidlowosci taki pacjentki sa natychmiast kierowane pod stala opieke lekarz w szpitalu. I akurat zadna z pacjentek ktora jest takim 'ciezkim przypadkiem' jeszcze nigdy nie narzekala na opieke w UK. Wiec Klauniu dobrze ze im wszystkowytlumaczylas na spokojnie i z tlumaczem bo polozene tez jesli nie dopelnia pewnych norm (po porodzie zielona ksiazka jest sprawdzana w ich instytucie poloznictwa zeby wykluczyc jakiekkolwiek bledy) to potem maja niezle klopoty. Heh mowie wam moja polozna w pracy tak sie przejmuje ze jak pacjentka nie przyjdzie na wizyte to wydzwania za nia pisze listy a jak to po tygodniu nie pomoze to idzie do niej do domu:-p zyc nie umierac. Taki moj wolny wywod sobie zrobilam:-P gdzie ja w sumie bylam he?aha: W sumie mam dzis lekkiego dola wlasnie przez prace; wiem ze praca w tego rodzaju strodowisku ktore jeszcze uswiadomilo mi ze ja minelam sie z powolaniem nie powinna miec wplywu na mojecodzienne zycie. Ja akurat zyje swoja praca i zabieram ja czesto do domu. Niestety jednej z dziewczyn wszystko sie pochrzanilo na sam porod i az ciezko mi pisac... wogole dziewczyny ja nie wiem w tej ciazy zaczelam genialnie kotowac. Dzis zrobilam taki chyba gulasz sie to nazywa. Z wieprzowiny, w sosie z cebula papryka mmmmm brat wpadl na kolaje znowu:-P i ja tez jestem zmeczona niemilosiernie...spaciu. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środę. U nas w wawie cudne słońce! Super..Jutro śmigam na usg i już jestem cała w nerwach - ale powtarzam sobie że wszystko musi być dobrze i już! Ja jestem przykładem kobitki z drugą ciążą i zgadzam się w 100% że wszsytko jest inaczej - a już najgorzej jeżeli chodzi o zmęczenie. Mam taką zadyszkę że szok - normalnie nawet jak coś szybciej opowiadam to za chwilę muszę odetchnąć bo nie daje rady :-( Czuje się jak 80-letnia staruszka. Natomiast co do obowiązku powiedzenia w pracy to teraz jest tak że niezależnie od tego w którym tygodniu, miesiącu się powie to i tak jest się już pod ochroną i nie mają prawa zwolnić ciężarnej. Mykam na herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana mama
Cześć przy środzie!! Słuchajcie bo mnie teraz naszła taka myśl. Czy słyszałyście cos takiego że mają wprowadzić urlop tacierzyński na urodzenie dziecka 2 tygodnie? Mi coś takiego obiło się o uszy jakiś czas temu, ale nie wiem czy to prawda.Kurcze ale by było fajnie :-). No a tak poza tym to u mnie nadal mdłości i straszne zmęczenie! July ja tak jak ty też mam niesamowita zadyszkę. Trochę pogadam i muszę odpocząć bo brak mi tchu :-( A na dodatek pogoda u mnie fatalna, cały czas pada i tylko spać się chce. Pozdrowionka dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita dziewczynki z ranka:-) U mnie za oknem słoneczko i piękny dzień sie zapowiada. Poza tym są ferie i nie mam zajęć w collegu hihi Kasza22 bardzo Ci dziękuje za ten wykład. Rzeczywiście w PL prowadzenie ciąży wygada zupełnie inaczej i wcale nie twierdze ze lepiej. Tyle ze ciężko jest się tak odrazu przestawić na ten system wiedząc że wymaga się specjalnej uwago medycznej. No ale tak jak napisałaś \"ciężkie przypadki\" trafiają do lekarza i nie ma co się stresować:-):-):-) Nie ukrywam że wiedząc o Twoim powiązaniu medycznym będę cie zasypywać pytaniami o poradę......czasami hihi :-) Co do\" drugo\" zaciążonych.....to prawda w tamtej ciąży mimo zagrożenia byłam wulkanem energii, wszędzie było mnie pełno i basen non stop i spacerki i spotkania ze znajomymi, a teraz najchętniej bym spała i obijała się po kątach. Funkcjonuje jedynie dzięki mojej córeczce która domaga się spacerków, zabaw itp No i właśnie to \"małe\" przyniosło buciki, ze możne mama się domyśli ze czas poszaleć w parku:-) Miłego dnia kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:):) znów nie było mnie kilka dni:) Czuję się dobrze, nie wymiotuję, nie jem porcji jak dla słonia, nie biegam już do toalety co chwilę na \"3 kropelki\", co drugą noc nie muszę wstawać do toalety.. brzuch już mnie nie pobolewa. Prawie jakbym w ciąży nie byla;) Jedyne co ostatnio mnie denerwuje to ciągłe zmęczenie.. wstaję o 6 do pracy na 7 o 15 koncze jestem w domu o 15.30 ..... i padam na pysk;/ najlepiej spalabym wieczora wszamała obiadokolację (najlepiej zrobiona przez kogos innego niz mnie) i spała do rana... Ah.. i ten tydzien jestem strasznie nerwowowa.. wszystko mnie wk..urza;] w pracy w domu.. poza tym przedwczoraj wieczorem zaczęły mnie boleć zęby-3 naraz;/ niestety mam dosc duzo ich do zaleczenia niby małe dziurki ale wiem ze zawsze dendystka mowi ze glebokie;/ szlag mnie trafia od 2 dni bo żadnych przeciwbólowych brac nie wolno (wyslalam mojego o 23 do dyzurnej apteki to go wyprawila z kwitkiem) a leczyc ze znieczuleniem dopiero po 3 miesiacu;/ wiec ide dopiero w grudniu;/ kuźwa...z bólu chodzę juz po ścianach i gryze sufit;/ ps. moze dlatego jestem taka nerwowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaconda - jakby czytała opis swojego samopoczucia w dniu dzisiejszym...też jestem mega wkurzona na wszystko! Co do zębów - współczuje bólu - mnie też czeka wizyta ale nie dam rady bez znieczulenia więc też poczekam na drugi trymestr...poza tym nic nie robie innego tylko myśle o spaniu.... illuminanti2 - napisz koniecznie jak tam wrażenia po usg no i skąd masz lekarza? gdzie przyjmuje czy jest z jakiegoś szpitala? Daj znac koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illuminati - napisz koniecznie jak poszlo :) Trzymam kciuki!!!! Co do cery, to mi sie też pogorszyła na początku, ale w tym tygodniu widzę poprawę, więc mam nadzieję, że będzie ok :) I tak już wystarczająco dłuuugo leczę trądzik, więc może ciąża pomoże wyleczyc - a przynajmniej mam taką nadzieję :) hihi. Spanie mi trochę przeszło i jest już lepiej, a poza tym nie mam żadnych innych dolegliwości. Nie wiem chyba powinnam ssię cieszyć :) ale czasami chciałabym poczuć, że jestem w stanie błogosławionym... :> Co do urlopu tacierzyńskiego, to jakiś czas temu słyszałam coś w tv, ale szczerze mówiąc nie kojarzę żadnych konkretnych info.... Pozdrawiam wszystkie mamusie :) http://www.suwaczek.pl/cache/d4acc0e20a.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 2377
witam ....mnie dzis nic nie boli otworzylam oczy i nie wiedzialam czy zyje????bylo mi tak dobrze ,ale teraz sie martwie moze to nie dobrze jak nic nie czuje,mam tyle energi ze nawet ugotuje obiad moim chlopakom czego juz dawno nie robilam zajmowal sie tym moj M po pracy ale ostatnio slonczyly mu sie pomysly to pewnie sie ucieszy.jeszcze 6 dni tego oczekiwania musze sie czyms zajac oczywiscie rozsadnie bez zbednego forsowania:)ciesze sie ze jestem z wami,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po... niestety nie jest dobrze. Zamiast 8 tygodnia USG wykrylo 6. nie ma serduszka. Lekarz mowil cos o mozliwych samoistnych poronieniach.... nie wiem sama co mam myslec.. mam metlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarunia-
czesc kochane brzuszki ,jak Wam spolczuje z tymi zabkami ale jak bardzo bola pluczcie amolem zlikwiduje stan zapalny,i zmiejszy bol,ja jestem w nie najlepszej formie nic nie robie tylko lozko jest 11 a ja nie moge sie zwlec mieszkanie jest zaniedbane a zawsze bylo czysto nie mam na nic siły zero energi zmuszam sie do podstawwowych czynnosci,co z tym zrobic przeciez nie wypije Red Bula,i te mdłosci.Dobrze ze głowa mnie nie boli..pozdrawiam Was goraco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm illuminati no sama nie wiem co o tym myśleć - może do zapłodnienia doszło później niż Tobie się wydawało. Może poczekaj kilka dni i idź znowu na usg. A teraz dbaj o siebie!! Trzymam kciuki, żeby było dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja 🖐️ Illuminanti, naprawde dziwne to, mozesz isc do innego lekarza? bylas prywatnie? Jejku, nie wiem co ci powiedziec, trzymaj sie cieplutko i na spokojnie. Wszystko sie wyjasni i bedzie dobrze 😘 Czarunia, no to sobie lapke w nieszczesnym samopoczuciu mozemy podac, ja nie moglam sie wygramolic do pracy dzisiaj, mdlosci tak mnie mula, suchy chleb na sniadanie jadlam. Pomyslalam, ze moze troche dom ochrzatne, ale chyba zmienie zamiary, bo czuje sie jakas taka ciezka. Dunia, ta ciaza jest zupelnie inna, poczatki gorsze, trudniejsze, i tez mi sie wydaje ze wszystko wczesniej sie dzieje. Ale tak tez slyszalam, ze w kolejnej ciazy brzusio wychodzi na jaw wczesniej. Ja nie chce jeszcze nic mowic w pracy ale jak mi brzuch wywali (co mysle juz sie powoli dzieje) to chyba bede musiala, albo tez nie, niech sie w pracy zastanawiaja :p Kasza, ja sie z toba w 100% zgadzam, pierwsza ciaze mialam bezproblemowa i te 2 usg mi wystarczyly. Ja czulam sie wspaniale (nie tak jak teraz) a ze nie jestem typem co po lekarzach lubi latac to to podejscie mi bardzo odpowiadalo. A pod koniec ciazy jak mi podskoczylo cisnienie to od razu sie mna zajeli, sprawdzali wszystko co dwa dni. Natomiast tym razem mam bole podbrzusza, straszne mdlosci i to uczucie ociazlosci... zdaje sobie sprawe ze to normalne objawy, ale M mnie do lekarza chce wysylac. Hehe, opiekunczy tym razem. Zakochana, w UK sa dwa tygodnie taciezynskiego, moj spedzil go grajac na komputerze! Czyli dla niego fajnie, dla mnie nie :o Tym razem nie bedzie mogl sobie tak zabalowac :p Ide zrobic troszke zakupow przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana mama
Mama E no to ładnie tatuś zamiast opiekować się dzidziusiem to gierek mu się zachciało! Teraz kochana tak się nie daj. Ciekawe jak jest w Polsce z tacierzyńskim. Kurcze przydałaby się pomoc męża! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illuminanti2 jeżeli usg pokazało 6 tydzień to możliwe że jeszcze nie widać serduszka...trzeba poczekać tydzień i na pewno za tydzień już będzie biło jak dzwon :-) Trzymam kciuki. A tak poza tym - dobry ten Twój lekarz? Ufasz mu? Może miał kiepski sprzęt? Tak też się zdarza..... Ja idę jutro i też się zastanawiam czy będzie już widać serduszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 2377
illuminanti jestesmy w podobnej sytuacji tyle ze ja ciagle czekam mam tydzien potem nie wiem co dalej ,a co tobie powiedzial lekarz co teraz masz robic??????CZEKAC?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedział, że mam przyjść za tydzień. Ponieważ moje cykel wahały się od 28 do 33 dni możliwe że do zapłodnienia doszło dużo później niż przypuszczałam. Maleństwo ma 4 mm. Co odpowiada 6 tyg i 1 dniu a nie jak wynika z miesiączki 7 tyg i 5 dniu. Jesatem dobrej myśli i bardzo wierzę w to że za tydzień serduszko będzie. A na wszelki wypadek idę jutro do innego lekarza żeby porównać opinie. Nie zaszkodzi mi. :) Czytałam sporo postów na ten temat i zdarza się tak, że w 6 tyg nie słychać echa... apotem serduszko bije jak dzwon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze: sprawdzilam w kalkulatorze, wpisując 33 dni jako długosć cyklu i się zgadza, że to 6ty tydzień więc jakoś się optymistycznie nastawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 2377
bardzo Ci dziekuje tez chce byc dobrej mysli tak bardzo pragne tego dziecka.trzymaj sie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniale podejscie Illuminanti, tak trzeba! Trzymam kciuki, wierze ze bedzie dobrze! Zakochana, wiesz, nie bylo tak zle, tatus nauczyl sie przewijac i mial tez obowiazek kapieli. Tylko szkoda ze nie wpadal na pomysl wyjscia na spacerek z dzidzia, zeby dac troszke mamusi odpoczac ;) tym razem bede naciskac!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłam dzisiaj u lekarza w związku z tym moim zapaleniem pęcherza ale okazało się ze badanie moczu wyszło ok i nie ma się czym przejmować, natomiast pani wyczuła torbiel na prawym jajniku i kazała zrobić usg jak najszybciej. Więc pojechałam na usg gdzie wyszło że ciąża jest, mała bo 2,1 mm ale słyszałam juz ASP ale też niestety torbiel 8x5 cm! Lekarz powiedział ze może sie wchłonie, żeby tylko się nie poskręcał bo wtedy będzie trzeba otworzyć brzuch:( Trochę się zmartwiłam ale mam nadzieje ze bedzie dobrze i samo sie usunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guucia
Witam wszystkie dziewuszki:)Czy moge do was dołączyc?Usg mam w poniedziałek mam nadzieje ze wszytsko dobrze to moja druga ciąża mam coreczke 7 miesieczną wiem ze szybko ale tak wyszło na poczatku byłam troszke podłamana ale teraz juz mysle pozytywnie mam nadzieje ze dam rade mam wspaniałego meza rodzine ktora mi pomaga bedzie dobrze tak mysle pozdrawiam wszytskie mamuski nie załamujcie sie musi byc dobrze:)Jak moge sie wpisac do tabeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje ze w tak wczesnej ciazy ciezko jest dokładnie wyliczyc wiek ciazy masz racje idz do innego lekarza i nie denerwuj sie bylam niedawno w Bydgoszczy i znajomej kolezanka miala taka sama sytuacje tydzien pozniej okazało sie ze jest wszystko okey,bedzie dobrze,ja mam nastepny termin na 13 listopada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belriso
jeśli jeszcze mozna to ja też bym chciała się dołączyć,wg moich obliczeń zaszłam ok 30 września (taki prezent na dzień faceta) więc ok 24 czerwca powinnam sie wyrobić z porodem, zrobiłam 2 testy ale nadal potrzebowałam 100% potwierdzenia więc byłam już nawet u lekarza. Mam więc już pierwsze zdjęcie do albumu (narazie tylko pęcherzyka żólciowego, jak to lekarz stwierdził). Nastepna wizyta w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja witam przy srodzie Witajcie \"nowe\" kobietki 🌼. Dla was tabelka do wpisania sie. Zrobcie jej kopie, wklejcie do swojego posta i dopiszcie sie tak, zeby bylo mniej wiecej pokolei terminami (chyba nieco zamotalam :-) ) NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU.............SKĄD JESTEM gosia1062009.........25.............1.06.2009......... .............Tychy ewcisko................25.............1.06.09........ ... ...........Łódź Dunia77................31.............4.06.2009...... ..........Stany agaaa1.................24.............6.06.09....... .............Jarocin Agusia..................28.............7.06.2009..... ...........Śląsk illuminanti2............32............12.06.2009.... ...........Warszawa czarunia...............34............13.06.09........ ...........świnoujscie Kasza22.................22..............13.06.2009...... ..........W\'ton UK Shila2....................25..............15.06.2009.... ............Szczecin Mama E..................38..............15.06.2009............... ..UK klunia1912..............34..............16.06.2009...... ..........UK OlaOli....................28..............16.06.2009?... .............UK mamawiwi..............22...............16.06.2009....... .......sochaczew polka1983..............25...............20.06.2009...... .... ..... .Kielce Zakochana mama......27..............20.06.2009................Kalisz AniaP....................28...............21.06.2009.... ................UK lusia.79.................29...............23.06.2009.... ...........Śląsk sztorm..................33...............24.06.2009..... .... podbeskidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze, mozemy zalozyc "Kolko spiacych na stojaco" :-D Ja tez mam taki bezwlad, ledwo odwioze core do przedszkola i juz czuje jak mnie scina z nog. Oczywiscie, codziennie rano, jesli tylko nie muli, to glowe mam pelna planow, ze trzeba zrobic to i to i tamto, i prace domowa nadrobic, i moze to na obiad. Ale ten moj zapal baaaardzo szybko mi sie konczy :-p illuminanti2_____ szkoda, ze jeszcze nie slyszlas serduszka, ale masz super podejscie. Bo faktycznie, wiek ciazy i termin porodu z reg liczy sie przy standardowych 28-dniowych cyklach, ale im dluzesz sa te cykle tym bardziej sie to wszystko przesuwa. Trzymam palce, zeby za tydzien serduszko juz walilo jak dzwon ❤️. A do drugiego lekarza idz, moze bedzie mial troche inne podejscie do tematu :-D anaconda_a______ wspolczuje ci tych zebow! Sprobuj tego amol jak sugeruja dziewczyny. Coz, mojej kolezance pomogla tez masc na zabkowanie dla niemowlat, przynajmniej na troche otumanila ten bol. misia2377______ ciesze sie, ze lepiej sie czujesz dzisiaj. Nic sie nie przejmuj, ze nagle masz energie, to dobrze. Ja w sobote bylam w stanie gory przenosic, ale to chyba bylo jednorazowe :-) A u ciebie to moze w koncu oznaka, ze z dzidzia wszystko okej ❤️. Trzymam palce zeby bylo dobrze i nie szalej za bardzo, nawet w kuchni. polka1983_____ dobrze, ze z zapaleniem pecherza sie wyjasnilo, ale cholera, teraz tatorbiel. Faktycznie az 8cm na 5 cm? Ja w pierwszej ciazy mialam na poczatku dwie torbiele, mniejsze, ale wchlonely sie b. szybko. Wiec mam nadzieje, ze i u ciebie samo zniknie, bez zadnych problemow, a dzidzia bedzie miala duzo miejsca na prostowanie raczek i nozek 🌼 guucia_____ to faktycznie szybciorem postaraliscie sie o drugiego maluszka. Dobrze, ze juz zmeinilas podejscie. Zobczysz, wszystko opanujecie, przetrwacie z pomoca rodzinki najgoretszy czas, a potem bedziecie mieli super, bo dzieciaki blisko siebie wiekiem, beda mialy kumla do zabawy :-) Ja dzis mam wizyte u swojej ginki, ktora prowadzila pierwsza ciaze. Mam nadzieje, ze zrobi mi usg, bo chyba bedzie chciala miec w papierwach. Pierwsze usg robili mi w klinice, u innego lekarza. A poza tym musze zapytac o cwiczenia, bo regularnie cwiczylam, odkad dowiedzialm sie o ciazy to odpuscilam i teraz musze sie dopytac co mi wolano, a z czym sie oszczedzac. No i o konflikt serologiczny. Ja mam Rh- moj maz ma Rh+, no i to druga ciaza. Zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WIERZĘ, że nam się uda i zmieniam tylko miejsce w tabelce :) wg najnowszych danych : NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU.............SKĄD JESTEM gosia1062009.........25.............1.06.2009......... .............Tychy ewcisko................25.............1.06.09........ ... ...........Łódź Dunia77................31.............4.06.2009...... ..........Stany agaaa1.................24.............6.06.09....... .............Jarocin Agusia..................28.............7.06.2009..... ...........Śląsk czarunia...............34............13.06.09........ ...........świnoujscie Kasza22.................22..............13.06.2009...... ..........W\'ton UK Shila2....................25..............15.06.2009.... ............Szczecin Mama E..................38..............15.06.2009............... ..UK klunia1912..............34..............16.06.2009...... ..........UK OlaOli....................28..............16.06.2009?... .............UK mamawiwi..............22...............16.06.2009....... .......sochaczew polka1983..............25...............20.06.2009...... .... ..... .Kielce Zakochana mama......27..............20.06.2009................Kalisz AniaP....................28...............21.06.2009.... ................UK lusia.79.................29...............23.06.2009.... ...........Śląsk sztorm..................33...............24.06.2009..... .... podbeskidzie illuminanti2............32............24.06.2009.... ...........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 2377
Tez sie wpisze przeciez musi byc dobrze........ NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU.............SKĄD JESTEM gosia1062009.........25.............1.06.2009......... .............Tychy ewcisko................25.............1.06.09........ ... ...........Łódź Dunia77................31.............4.06.2009...... ..........Stany agaaa1.................24.............6.06.09....... .............Jarocin Agusia..................28.............7.06.2009..... ...........Śląsk czarunia...............34............13.06.09........ ...........świnoujscie Kasza22.................22..............13.06.2009...... ..........W'ton UK misia 2377..............31..............13.06.2009...............Preston UK Shila2...................25..............15.06.2009.... ............Szczecin Mama E..................38..............15.06.2009............... ..UK klunia1912..............34..............16.06.2009...... ..........UK OlaOli....................28..............16.06.2009?... .............UK mamawiwi..............22...............16.06.2009....... .......sochaczew polka1983..............25...............20.06.2009...... .... ..... .Kielce Zakochana mama......27..............20.06.2009................Kalisz AniaP....................28...............21.06.2009.... ................UK lusia.79.................29...............23.06.2009.... ...........Śląsk sztorm..................33...............24.06.2009..... .... podbeskidzie illuminanti2............32............24.06.2009.... ...........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×