Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość kawka_
HEJ dzieki agaai i zakochana mam za gratulacje.Zauważyłam ,ze mamy tutaj też dopiero przyszłe mamy .Ja polecam kontrole cyklu u gin przez usg w moim przypadku były to 2 wizyty a test to już formalnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam spowrotem 🖐️ juz wrocilysmy i pol kolacji zjedzona, teraz czekamy tylko na tate na czesc druga. Co do kremow Palmers\'a, wiem ze sa bardzo dobre, ale ja nie moglam uzywac, nie podchodzil mi zapach. W tej ciazy jeszcze go nie probowalam ale za to zaczelam uzywac bio oil. Poza tym mam zamiar smarowac sie oliwka z migdalow i wroce tez do olejku do kapieli Clarins\'a. Tak, o roztepy nalezy sie \"martwic\" juz od pierwszych dni ciazy. Ja mam dosc elastyczna skore, \"przyzwyczajona\" do rozciagania sie z powodu mojej tendencji do tycia :o, ale wierze ze po pierwszej ciazy nie zostalo mi ani pol roztepu dlatego ze od samego poczatku smarowalam sie dobrymi produktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
Dziewczynki ja juz jestem po USG. Tak strasznie sie denerwowałam i okazało sie że jak zwykle niepotrzebnie.A więc dziś zobaczyłam na USG moja fasoleczkę. Ma aż 1,22 cm. A najlepsze jest to że słyszałam jak głośno i mocno bije serduszko. Wrażenia super. Jestem taka szczęśliwa!!!Dzięki jeszcze raz Dunia 77 za słowa otuchy. Ściskam Cię mocno i wszystkie Was pozdrawiam!!! Mój mąż zaraz wraca z pracy. Musze mu pokazać koniecznie jaka piękna fasoleczkę będzie miał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa1_____ piekna wiadomosc 🌼. Wszystko w porzadku i serducho slyszalas :-D Ciesze sie razem w toba. A dziewczynom, ktore jeszcze czekaja na te pierwsze wrazenia, zycze zeby czas szybciorem minal do usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E_____ ja wlasnie w tej ciazy chyba mocniej reaguje na zapach tego Palmer's. Ale poki co jeszcze mnie nie "rzuca". A w poprzedniej ciazy tak reagowalam na Mustelle. Takze dziewczyny, zanim wywalicie kase, wachac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
Ja razem z Dunią77 dołanczam sie do tych życzeń. Nie ma nic piekniejszego jak zobaczyc takie maleństwo. Zapomniałam dodać że mój termin porodu to 06.06.09:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa1 - ciesze sie ogromnie z twojego szczesliwego przezycia. Wiem jakie to jest piekne odczucie zobaczyc po raz pierwszy rosnaca w nas istotke :) Teraz wszystko wydaje sie juz bardziej realne, prawda? ja jeszcze troche poczekam na wezwanie na usg i badania, tutaj jakos pozniej to sie robi (miedzy 10-13 tyg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Pani Misiowo rozbroilas mnie to stronka. Moja kolezanka nazwala moje dziecko Groszkiem juz 3 tygodnie temu. I naprawde jak patrze na zdjecia to wyglada jak Groszek. Jak to bedzie chlopak a tak czuje to chyba takie bedzie mial przezwisko:-P dzieki za stronke Aaaa i dziewczyny dzieki za wsparcie i ciesze sie ze jak cos to jestem najmlodsza i ze moge poczytac rad doswiadczonych matek. Moja matka niestety oczekuje ze usune bo dla niej ciaza w wieku 22 lat to masakra (szczegol ze skonczylam wlasnie licencjat, od 3 lat mieszkam sama i SAMA na siebie zarabiam calkowicie, mam lepsza prace od niej, nie wspominajac o zarobkach ale coz...mam 22 lata i teraz juz napewno nic juz w zyciu nie zrobie wedlog niej dlatego ona pojdzie ze mna za zabieg i bedzie trzymac mnie za reke. Efekt jej wypowiedzi- nie rozmawialam z nia od 2 tygodni. dzis wreszie odebralam telefon tylko po to zeby uslyszec ze jestem sentymentalna idiotka. Odlozylam sluchawke w pol slowa...Sorry musialam sie wyzalic. Ile z nas mieszka w UK? wow! Apsika martwisz mnie. Oj juz chyba lepiej do szpitala i niech cie pod kroplowe podepna bo sie odwodnisz, cale minerly z ciebie wywali i potem bedziesz sie kurowac nie wiadomo ile.Zazdroszcze meza malo ktory facet chyba taki cierpliwy. Jak tam moja pacjentka Ania? ;-p wiesz ja w Twoim tygodniu ciazy ( nie bawilabym sie w 'przyjdz jutro' (ciaza pozamaciczna najczesciej jest wykrywana miedzy 6 a 8 tygodniem). Owszem dobrze jest poobserwowac pacjenta ale usg powinno byc zorganizoane w ciagu 24 h gora 48 h. I chociaz mocz do analizy wyslany. Obserowac to sobie mozna w 4 tygodniu jak ma sie czas owszem. Tak samo jak lepiej poobserowac kaszel u 5 latka przez 3 dni niz podawac antybiotyk od razu. Ale bez przesady lepiej dmuchac na zimne. I dobrze ze bol sie nie pogarsza w takim razie to pewnie tylko macica sie buntuje. A Twoj GP tak czy siak jest eeee 'odwazny'. Wogole co sie dzieje ile nowych mamusiek hmmm:-) ten temat ma kilka dni a juz 15 stron!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illuminati - jak masz upławy to idź do gina ;) Ja jeszcze tydzień temu przeżywałam to samo :) dostałam upławy i co chwila biegałam do toalety martwiąc się, że to @ Poszłam do lekarza i przepisała mi globulki - w ulotce jest napisane, że mogą używać kobietki w ciąży :) Teraz upławy minęły, a ja spokojniejsza :) :) :) Polecam, bo po co się niepotrzebnie stresować :) Jutro idę do gina i mam nadzieję, że w końcu zobaczę swoją fasoleczkę :) Już nie mogę się doczekać :) Ja śpie w dzień, ale w nocy też nie mam z tym problemu :) wcale nie budzę się.... No jakbym nie spała w nocy to bym twierdziła, że to normalne bo noc odsypiam :) W oczekiwaniu na zobaczenie fasoleczki powtórzyłam bete i wyszło 18500 więc myślę, że wszystko ok :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziewczyny rozgadały! Najpierw chciałam coś tam każdej odpisać ale miałam jednak za długą przerwę i w końcu mi się poplątało co komu chciałam powiedzieć :) Strasznie współczuję tym co się nieco gorzej czują ale pamiętajcie że to naprawdę mija! No i to sa właśnie uroki ciąży, potem będziecie z sentymentem wnukom opowiadać. Pytanie do doświadczonych, ja niby też jestem w drugiej ciązy ale zapomniałam gina podpytac, czy przezierność warto już na 3D robić? Bo w piewszej ciąży chyba miałam przez zwykłe usg robione to badanie i zastanawiam się czy by teraz nie zrobić dokładniej. Ale nie wiem czy na pewno warto, to jedna kosztuje i może wystarczy zwykłe usg? Kiedy się robi 3D i kiedy naprawdę warto to robić? Może któraś coś kojarzy. Ja miałam chyba w 20 tyg robione 3 D ale miałam też chyba wcześniej tylko nie pamiętam czy dla kaprysu czy faktycznie opłacało się. Co do smarowania to natłuszczać się można od początku ale najlepiej zacząć smarowanie brzuszka, biustu i bioder po 4 miesiącu. Tak piszą na każdym opakowaniu. Ja używałam ziajki i nie mam żadnych rozstępów. Ale nie oszukujmy się to jest kwestia genetyczna! ale ja się lepiej czułam jak coś dla siebie robiłam więc teraz też będę się ziajką smarować. nie trzeba wydawać kasy na drogą mustelę bo jak mają być to i tak będą. Naczytałam się w poprzedniej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Dość dlugo mnie nie było i widzę, ż forum się rozrosło:):) to dobrze:) Wczoraj mialam kolejną wizytę u ginekologa. Wynika z niej ze jestem wg. ostatniej @ w 8 tyg a wg. usg w 7tyg i 2 dniu. Gdy byłam w 4 tyg. widzialam tylko pęcherzyk. Wczoraj ujżałam moje Cudo:) widać główkę, tółw (czy tułw) i BIJĄCE SERDUSZKO!!!! mimo że dopiero ma 9.8mm:):):)czyli niecały cm:):) Słuchałam i widziałam jak bije mojemu Cudeńku serduszko i nie mogłam uwierzyć:):) mam dwa zdjęcia z usg i sie napatrzec nie mogę:) Nie zdawałam sobie sprawy, że tak bardzo można pokochać takiego robaczka w brzuchu:):) Co do objawów to piersi mnie juz nie bolą, mdłości się uspokoiły ale wczoraj zwymiotowałam rano po zjedzieniu 2 jabłek (jednak jak na razie na 8 tyg. wymiotowalam 2 raz wiec nie jest źle-choc nie wiadomo co bedzie jeszcze do 3 miesiaca).Przytyłam 3 kg. Czasem pobolewa mnie brzuch ale to norma. Z jedzeniem sie juz uspokoiłam -nie wiem dlaczego kobiety tyle żrą( o sobie mowie równiez) skoro w ciazy trzeba dostarczac tylko ok 300kcal wiecej niz normalnie. głupie to. dyskutowalam wczoraj z ginem o badaniach renatalnych, mowil ze sa po to by wykryc wady rozwojowe- wiec pytam po co wiedziec, lepiej sie za wczasu nie stresowac- ale wyjasnil mi wszystko a na koniec dodal ze jesli plod jest uszkodzony i wiadomo ze bedzie kaleki to \"do 26 tyg można płód wyciąć\"!!!!!!! Myślałam, że zemdleje;];;] Gr.. modlic się tylko, żeby dzidzius był zdrowy i sie dobrze rozwijał. Ja z moim uczeszczamy na nauki juz... za tydzien jade rozejzec sie za sukienkami bo i tak jeszcze kupowac nie ma sensu. Na razie w kościele załatwione, sala zarezerwowana, obrączki na oku, rodzina zaproszona.. yhh.. sie roztrajkotałam:):) Pozdrawiam wszystkie czerwcówki:):) p.s. w sumie to do konca nie wiemy czy rodzimy w czerwcu:) są 2 tyg toleracji ( z powodu tej miesiaczki) mi termin przypada na 06.06.09. ale równie dobrze moge urodzic pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah... własnie dowiedziałam się, że na mdłości dobry jest np. Manti i inne na zgage ??? podobno bez problemu mozna korzystac z tych preparatów. Pytałam tez lekarza-zero problemu. Obalił tez mit, ze jesli mąż, pzyjaciel, cz narzeczony - w skrócie ojciec dzidziusia chce byc przy porodzie wcale NIE MUSI miec ukończonej szkoly rodzenia !Tylko potem nie wiadomo czego sie spodziewac:czy zemdleje, czy będzie zachowywac sie jak kogut wobec personelu.. roznie bywa:):) Tak czy siak ucieszylo to mnie i mojego przyszlego tatusia bo ani ja ani on nie mamy ochoty uczesczac do szkoly rodzenia. Nie wolno na też się kąpać w gorącej wodzie- nie mówie o prysznicu.Bo to powduje skurcze macicy i moze doprowadzic do poronienia. Z seksem ok jesli mamy ochotę to żadnych przeszkód. Naczytłam sie tu bredni na forach i powiedzialam lekarzowi to sie usmiał. Jesli ciaza nie jest zagrozona to sobie mozna używać do woli:):) Kolejna kwestia - NADWAGA - guzik prawda, że kobieta z nadwagą będze miec wiele problemów i ze zagraza dziecku. Ja mam 173 i 87kg - fakt, faktem ze grubokoscista i dosc duza ilosc tkanki mięśniowej ale tłuszczyku tez nadto- wcale nie jest to jakies zagrozenie dla ciazy. Ah... wszystkim "pomarańczowym" mądralom docinaczon - nie chodze do konowała.. nie cierpie lekarzy, nie ufam i najchetniej uruchomilabym dla nich jak dla rządu oświecim - gina wybierałam dlugo drogą selekcji. Zresztą wszytkim przyszłym mamom ze Śląska polecam dr. Dariusza Cholewę (ma tez strone swoja na necie) Nie ukrywam ze jak zobaczylam jego fotke na necie to sobie pomyslałam kolejny c...la:):) no ale juz na pierwszej wizycie rozbroił mnie totalnie. Żadnych zastrzeżeń. dobra koniec peplaniny - pora zając się pracą:):) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
Anaconda_a ja też tak jak ty mam termin na 06.06.09 i też wczoraj po raz pierwszy widziałam moje maleństwo więc doskonale Cię rozumiem co czujesz. Ściskam mocno i wszystkiego naj życze :):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illuminanti
Ależ Wam zazdroszczę! Ja mam pierwsze USG 29 dopiero i nie mogę się już doczekać, Oczywście mam syndrom przeglądania postów z fatalnymi wypowiedźami i TATUŚ powiedział że odetnie MAMUSI dostęp do netu jak tak dalej pojdzie. Muszę cyba rzeczywiście odpuścić bo zwariuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia.79
witam, i pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie ;-) Mój termin - 25 czerwiec 2009 (lub 23 czerwiec 2009) , czyli tak czy tak kilka dni przed moimi 30-tymi urodzinami :D pewnie bede tutaj czesto zagladac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tu pusciutko dzisiaj :( Odpukac w niemalowane, ale ja dzisiaj czuje sie b.dobrze :) Jak u was? Czy zamierzacie scisle przestrzegac diety ciazowej i jesli tak, to jakiej? Przekonalam sie ze co kraj to obyczaj i rzeczy \"zabronionych\" w Pl jest ponoc wiecj niz w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja witam przy srodzie. Ja dzis mam nieco gorszy dzionek, a w zasadzie to nocka byla przekopana. Ok. 3 moja cora zawolala, ze chce siku, wstalam do niej, a potem jak sie polozylam to zaczela sie jazda. Tak mnei mdlilo, ze pozycji sobie nie moglam znalezc. I jeszcze teraz mnie nadal wozi. A juz myslalm, ze mi przeszlo, bo pare dni bylo ulgowo :-P Staranowa_____ nie wiem jak z tym usg 3D. NIe mialam robionego w poprzedniej ciazy i w tej tez nie planuje. A przeziernosc faldu spokojnie mozna zbadac na b.dobrym sprzecie do zwyklego usg. U mnie np. moja ginka kieruje mnie do poradni genetycznej na takie badanie i tam maja taki sprzecior, ze takiemu malenstwu na zdjeciu mozna policzyc zeberka i kostki w kregoslupie :-) Takze w temacie 3D nie pomoge. A na usg genetyczne (bo tak sie ono tu nazywa) i tym razem sie wybieram. Wierze, ze z dzidzia bedzie wszystko dobrze, a chce zobaczyc swoje ktosia w takiej lepszej jakosci :-) Anaconda_a_____ ciesze sie razem z toba z takiego przezycia! Taki maluszek a juz serducha puka w rytmie cza cza :-D Wiesz, co do obzarstwa, to zalezy co sie przez to rozumie. Jesli sie wierzy w terie, ze w ciazy je sie za dwoje i folguje sie sobie we wszystkim, to faktycznie lekka przesada. Ale jesli jem bo ssie mnie w zoladku i nie pomoze na to ssanie jablko czy bananek (bo kon z kopytami moze by sie nadal :-p ) to chyba okej. Ja jem wiecej niz przed ciaza, na pewno i raczej przekracza to zalecane tylko 300 kcal wiecej, a w sumie koncze 9 tydzien i waga ani drgnela. Coz, organizm sam to reguluje chyba i pali tyle ile mu potrzeba :-D No ale fakt, ze ja sie nieco nabiegam za moim trzylatkiem :-) Dziewczyny, co do poradnikow wszelkiego typu. Polecam cala serie \"W oczekiwaniu na dziecko\", \"Pierwszy rok z zycia dziecka\" itp autorow A. Eisenberg, S. Hathaway, H. Murkoff. Ja to mam z pierwszej ciazy w angielskim, ale wiem, ze i wiele moich znajomych chwali sobie te poradniki w tlumaczeniu na polski. W sumie to chyba nie znalazlam nic lepszego, bardziej kompleksowego a jednoczesnie dotykajacego chyba wszystkich moich watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E_____ coz w Stnach tez roznie to bywa, szczegolnie mocno sie wahaja opinie dotyczace spozywania ryb w ciazy :-) Ale ja glownie sugeruje sie tym, ze zadengo surowego miesa (zadne sushi, choc i tak nie jadam, polsurowe steki itp), serow plesiowych (przynajmniej na poczatku ciazy, o ile wogole, a lubie :-o ). Aha, no i generalnie wskazane jest przestawic sie na bezkofeinowe produkty :-O Ja sie wkopalam w pierwszej ciazy, bo sama zmienilam na "dikaf", a teraz maz mi marudzil, zebym nie pila zwyklej kawy i lekarz dorzucil co swoje. No i pijam takie nie wiadomo co :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaconda_ a...u mnie tez przygotowania do wesela:-) Miałam dosłownie wszystko zarezerwowane na czerwiec a tu taka niespodzianka, no i trzeba było przyśpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa1
A ja dzisiaj jem i jem, w zasadzie to staram sie ograniczać ale tak mnie ssie w żołądku że koszmar. Dopiero co zjadłam i już na nowo! Trzeba będzie coś znów przekąsić;)Tak bez wyrzutów sumienia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaP
Ale tu się dużo dzieje. Jeden dzień i tyle nowych postów. Kasza22, pacjentka melduje ;P W sumie to samo , nadal czekam na piątkową wizytę, podczas której oczekuję, że mnie przebadają szczegółowo. Nie wiem jak to będzie z USG, myślałam że już mi je zrobią, a tu Mama E pisze, że w UK robi się to ok 10-13tyg.Będę nalegać. Powiedziałam wreszcie jednej koleżance o ciąży i ona poleciła mi szpital, który specjalizuje się w planowaniu rodziny czy coś takiego. Doradza mi żebym nie bazowała na jednym lekarzu-pewnie ma rację. Zobaczę jak to będzie w piątek i jeśli nie będę zadowolona to się tam wybiorę. Dziewczyny czy myślicie że wysiłek fizyczny, no tak nie do końca wysiłek (w pracy cały dzień na nogach, a to trzeba się schylić, a to ukucnąć itp) może powodować u mnie te bóle. Przez ostatnie 2 dni miałam wolne i było naprawdę dobrze, a dziś to już po 3 godzinkach pracy zaczęło boleć. Trochę posiedziałam i było lepiej. I czy to normalne. Może jestem troch przewrażliwiona, no ale jak tu nie być, chodzi o moje maleństwo. Mama E twoja historia o nagłej potrzebie zakupu spodni spowodowała że śmiałam się w głos :) Ciekawe czy spotka to którąś z nas? Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1062009
Hey Dziewczynki. Tutaj nie wchozić kilka dni i ma sie tyle zaległosci w czytaniu Ciesze sie ze jest nas tyle. Bylam wczoraj na usg, juz mam zdjecie mojego Ktosia, ma 8mm a termin na 1,06,2009 Illuminanti super stronki, Apsika mam nadzieje ze szybko te dolegliwosci mina. Ja mam mdlosci, najgorsze jest to ze pracuje z klientami (jako konsultant) i przyhodza tak rozni ludze...a ich zapachy doprowadzaja mnie do wymiotow. psychicznie staram sie jakos z tym walczyc, myslec o czyms przyjemnym, ale jak czuje facetow, ktorzy dopiero co wypalili fajke i nie brali kapieli od tygodnia to mi ciezko... Pozdrawiam wszystkie Mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
hej hej . Jezu jak ja sie dzis obrzarlam! Jak male prosie ehhh ale co sobie bede zalowala po pracy zaprosilam kolezanki z pracy i jazda: buraczki, zupka pieczarkowa ziemniaczki kurczak a nadeser francuskie rogale z czekolada. :-p oj chyba zaczne tyc;-) U mnie lepiej niz u wiekszosci dziewczyn cale szczescie nie wymiotuje chociaz czasem mnie naciaga ale da sie zniesc. Aniu a jaka masz prace? mam nadzieje ze nie nosisz nic ciezkiego? I nie martw sie o usg jak podejrzewaja ciaze pozamaciczna to nie ma wyboru ale sila rzeczy musza ci zrobic usg bo inaczej nie da rady tego sprawdzic. Wiec przygotuj sie na seans filmowy :-) Anaconda a widze ze wrocilas do nas:-) Good

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztorm
Witam.. Dopisuje sie do czerwca 2009. Staralam sie 2 m-ce, tak przypuszczalam ,ze jestem w ciazy. Dzis zrobilam tes i dwie kreski. To moje drugie dziecko Bardzo sie ciesze ale do lekarza pojde dopiero za 1 m-ce potwierdzic bo przy pierwszym na pocatku przezylam koszmar.... pozdr sztorm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno ale i ja się melduje w dwupaku:-) Ależ się dzieje na tym topiku, aż nie mogłam się doczekać by tu zajrzeć:-) :-) :-) MamaE ależ się uśmiałam z Twojej historii o spodniach, podobnie jak AniaP wyłam ze śmiechu:-) AniuP wszystko wskazuje na to ze ten wysiłek nie jest Ci wskazany, przynajmniej przy tych trudnych początkach. Odpoczywaj ile się da, a w pracy o ile musisz być to oszczędzaj się na maxa.Tez myślę ze na opinii jednego lekarza nie ma co bazować. Ja sama byłam już u czterech ech.....Gdzie mieszkasz w UK? Kasza22 no to apetyt dopisuje:-) swoja droga ciekawe ile przytyjemy w tej ciąży ups...ja jak narazie wciągam śledzie, śledzie i śledzie oczywiście w occie:-) Spokojnego wieczoru Wam życzę, no chyba ze spotkamy się na tzn \"nocnej zmianie\" jeśli ze fasolki spać nam nie dadzą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa.....dziewczynki dziękuje za odpowiedzi o kosmetyki Palmer's. Już zakupiłam taki "cud" kremik i wcieram i wcieram tu i ówdzie hihi W PL używałam o początku pierwszej ciąży kosmetyków firmy ATW. Nie są drogie i można je zamówić również przez internet. Sprawdzone na własnej skórze - szczerze polecam przyszłym mamusiom w PL, zero rozstępów. Podaje linki balsamu do biustu i żelu do hmmm tu i tam: http://www.atw.com.pl/pl/index.php?page=info&id=1084 http://www.atw.com.pl/pl/index.php?page=info&id=1217 Może któraś skorzysta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztorm_____ witaj w naszej ekipie :-) Mam nadzieje, ze tym razem obedzie sie bez zadnych koszmarow w zw z ciaza. A wizyta za miesiac, czyli pi razy drzwi w 8-9 tyg to np w Stanach norma :-) Ja mialam pierwsze wczesniej, ale to ze wzgledu na \"zachodzenie\" pod okiem lekarza. Tutaj by na mnie baaardzo dziwnie popatrzyli gdybym chciala wizyte zaraz po tym, jak wyszlo mi, ze jestem w ciazy. Coz, wychodza z zalozenia, ze na tak wczesnym etapie ciazy, jesli by sie cos mialo dziac, to natura zrobi swoje. Oczywiscie wszystko w ramach rozsadku i w zal od tego, jak doszlo do zaplodnienia (naturals czy nie). Takze dla mnie termin na wizyte u gina taki, jak wybralas to norma :-D Trzymam mocno palze zeby tym razem bylo wszystko okej i bez nerwow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×