Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Ojej Kluniu to starszliwie długo, czemu nie możesz zrobić normalnego usg wtedy kiedy Ci się to podoba... ja dalej oglądam wydruk z usg i mimo że zamazany to wyraźnie wiedzę małe rączyny i nóżki. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE woda wstawiona, z okna wyglądam na Ciebie.....gdzieś Ty się kobieto zapodziała....serniczka wciąż ubywa:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika nawet mi nie mów. W UK taki system ze dopiero w 12 tyg robią pierwszy skan, wcześniej za bardzo się nie przejmują. Myślę o prywatnym bo zwariuje ale to trochę kosztuje, jak pisała jedna z dziewczyn 80-90 F możne tez to zależny od regionu. Musze coś wymyslec bo nie wytrzymam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu, to straszna lipa jak tak. Tosz to oszaleć można z niecierpliwości. Jak widać emigracja ma tez swoje minusy. Wracaj tu do nas, zostaw ten wielki świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki. Ja do Kluniowego serniczka dorzuce.... pare solonych czipsow :-) Tez dzis mnie naszlo, az slinotoku dostala jak widzialam u cory w przedszkolu. Dzis Halloween, wiec mieli w przedszkolu rano Halloween Party no i w ramach \"rozpusty\" dostali min po pare czipsow. No i polecial do sklepu i tez sobie kupilam :-P Kasza22_____ tak mi \"chodzisz\" caly czas po glowie z tymi swoimi zakreconymi planami 🌼 Jelsi dobrze zrozumialam to ty bys chciala wjechac do USA na paszport brata? Twoj chlopak musi miec wize wjazdowa tutaj? A skoro planujecie po porodzie to pamietaj, ze maluch tez musi miec paszport. Jesli bedzie to polski paszport - musi miec wize wjazdowa, bez wzgledu na wiek. Trzymam palce zeby sie poukladalo jak chcecie :-D Apsika____ fajny taki maluch, nie? Ja swojego ogladalm w srode i tez widzialm lapki i nozki. Mam nadzieje, ze te mdlosci ci niedlugo przejda, bo chudnac zbyt gwaltownie w ciazy, przez rzyganko, to zadna przyjemnosc chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika ja chętnie zwijam manele i lecę do kraju, tyle ze tam nie mamy perspektyw na życie, mieszkania, ja nie bardzo mogę iść do pracy ze względu na zdrowie a tu nie brak nam niczego mimo ze tylko maż pracuje buuuuuuu a rodziny i znajomych okrutnie brak!!!!! To wszystko jest takie ciężkie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kluniu, widze ze bez kropki juz tez funkcjonujesz ;) zapodzialam sie troche, po pracy musialam biec do Next oddac buty malej bo sie jej nie podobaly (ma dopiero 2 lata i 5 miesiecy ale juz ma swoje gusta co do butow!!!!), potem do japonskiego sklepu po przescieradla bo mamy bardzo dziwny dla Anglikow rozmiar materaca, i przescieradl nie moge latwo kupic... Po drodze kupilam tez sobie olejek pod prysznic Clarins\'a - uzywalam w poprzedniej ciazy i naprawde polecam. Potem juz tylko w metro i po mala :) A ze mialysmy duzo czasu to poszlysmy sobie do kawiarni :) a potem na zakupy. Niestety napilam sie caffe latte i teraz jest mi niedobrze, ale nie tak ciazowo niedobrze, poprostu niedobrze. Chyba moj organizm odrzuca kawe... Siedzimy teraz w domciu i ogladamy Monsters Inc. czekajac na dzwonek do drzwi - dzisiaj Halloween i dzieciaki po domach straszyc chodza :) O, wlasnie przyszlo dwoch chlopcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaarrrrr, wlasnie sprawdzilam ile kosztowaloby wczesniejsze usg prywatnie - 150funtow! Chyba uzbroje sie w cierpliwosc :o 😡 Niestety, musze teraz oszczedzac kazdy grosz bo macierzynski w pracy mam bardzo slabo platny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej MamoE 150F???? nie pamiętam ale Ty gdzieś w rejonach Londynu napewno mieszkasz. Ja wysoko na północy przy Newcastel wiec mam nadzieje usłyszeć inna cenę:;-) Moja córcia jest o równo pół roku młodsza od Twojej i tez już minki stroi jak ja ubieram. I jak wspomniałaś dziś Halloween wiec strój dyni był grany, ale po 5 min Gwiazda stwierdziła ze jest \"fuj\" i zrobiła mega awanturę (chyba kolor nie ten) no wiec też już mam mała damę w domu;-) Co do kawy to tak jak w pierwszej ciąży tak i teraz absolutnie z daleka mimo ze normalnie każdy dzień zaczynał się kubasem kawusi, hm możne to i lepiej ....dla dzidzi. Padam na......życzę spokojnej nocki i miłego weekendu:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu, tak ja na obrzezach Londynu mieszkam. Cene ta znalazlam na stronce jednej z najlepszych klinik w centrum - moze powinnam sprawdzic te kliniki do ktorych gwiazdy nie chodza? chyba jeszcze sobie popatrze. Ja po tej popoludniowej kawe chyba wczesnie spac dzisiaj nie pojde :o a szkoda, bo jutro mase rzeczy do zrobienia i chcialam byc wypoczeta. Wszystkim udanego wieczoru, spokojnej nocy i wrazie czego, slicznego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Juto o 12:45 mam 1 USG.... Boze - jak ja sie juz nie moge doczekac. Kosztuje sporo,ale co tam- inaczej oszaleje z niepokoju a to chyba gorsze dla dzidzi.Maz tez juz nie moze wytrzymac. Wiem ,ze pewnie niewiele bedzie widac w 8 tygodniu ale ilosc sztuk mi policza i serduszka poslucham to sie troche uspokoje. Dam znac jak poszlo. Dzis mialam takie nudnosci ze prawie nic nie jadlam poza chebem z maslem i bananem. Juz czasami to marze zeby sie (sorki za dosadnosc) wyrzygac i mic spokoj a tak to mnie muli caly dzien od rana do wieczora. Trwa to juz prawie 2 tyg i niestety sie nasila. Najpierw mailam tylko wieczorem , teraz caly dzien. Schudlam juz 4.5kg, ale to akurat mi nie zaszkodzi chyba ;-) Kasza- dziekuje Ci serdecznie za wszelkie informacje. I wogole WAM wszystkim ,ze tu jestescie i moge Was poczytac mimo ,ze czasami nie mam czasu nic napisac i za czesto sie nie udzielam. To taka otucha ,ze tu jestescie.Dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia.79
Hej dziewczyny - co dzis tutaj tak pusto? U mnie cd. czyli poranne mdlości i banany... Najgorsze,ze na jutro nie przygotowalam zapasow a dzis sklepy pozamykane... Lece na groby Pozdrawiam i zdrowka zycze, bo mnie jakies przeziebienie najwyrazniej chce dorwac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mnie też bardzo mdli cały dzień ale nie wymiotuje. Prawie wszystkie zapachy mnie denerwują. Ale najgorsze jest to ze zaczął mnie bardzo boleć kręgosłup jakby mi coś uciskało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana mama
Oj dziewczyny mnie to dzisiaj tak muliło i byłam taka słaba że przez cały dzień nie mogłam się podnieść z łóżka, dopiero teraz wyjechałam na cmentarze no i spacerek dobrze mi zrobił. Mamusie drogie kiedy nam to przejdzie??? Już by się przydały trochę przyjemniejsze tematy niż te mdłości np. wybór wózków itd. polka1983 z tym kręgosłupem musisz trochę uważać - więcej odpoczywaj! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Dopisuję się do tabelki. Bo prawda lekarz mi nie wyliczył terminu ale z tego co liczyłam na internecie to wychodzi 30 czerwiec, tak wsięc może jeszcze się okazać, że będę jednak lipcówką... O dzidziusiu dowiedziałam się prawie 2 tyg. temu w moje im imieniny. Staraliśmy się dwa cykle, więc szybko się udało:D W piątek byłam u lekarza i widziałam maluśki pęcherzyk. Lekarz kazała mi przyjsc za 2-3 tyg. to wtedy będzie lepiej widać i da mi skierowanie na badania. Czuję się bardzo dobrze, jedyne co świadczy o ciąży to bolesne piersi i senność, na szczęście mdłości brak:) NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU.............SKĄD JESTEM gosia1062009.........25.............1.06.2009......... .............Tychy ewcisko................25.............1.06.09........ ... ...........Łódź Dunia77................31.............4.06.2009...... ..........Stany agaaa1.................24.............6.06.09....... .............Jarocin Agusia..................28.............7.06.2009..... ...........Śląsk Pakston21..............35..............10.06.2009....... ...........Poznań illuminanti2............32............12.06.2009.... ...........Warszawa czarunia...............34............13.06.09........ ...........świnoujscie Kasza22.................22..............13.06.2009...... ..........W\'ton UK Shila2....................25..............15.06.2009.... ............Szczecin Mama E..................38..............15.06.2009............... ..UK MariolaNY................30..............15.06.2009..... ..............NYC klunia1912..............34..............16.06.2009...... ..........UK OlaOli....................28..............16.06.2009?... .............UK mamawiwi..............22...............16.06.2009....... .......sochaczew polka1983..............25...............20.06.2009...... .... ..... .Kielce Zakochana mama......27..............20.06.2009................Kalisz AniaP....................28...............21.06.2009.... ................UK lusia.79.................29...............23.06.2009.... ...........Śląsk sztorm..................33...............24.06.2009..... .... podbeskidzie loona_84................24...............30.06.2009..........dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny,mogę dołączyć? na razie oszołomiona i kompletnie zaskoczona faktem ponownej ciąży mama 9-letniego chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może troszkę o mnie.. termin mam na środek czerwca..czuję się dobrze..denerwują mnie zapachy nie wymiotuję..jem jak opętana..(staram się owoce i warzywa) nie mogę czuć kawy i papierosów(paliłam)teraz wychodzę jak poczuję..kawę uwielbiałam więc przeraża mnie ta niechęć..chce mi się ciągle spać:) czuję się całkiem inaczej niż za pierwszym razem kiedy chudłam ..zwracałam nawet wodę..nie byłam wogóle senna ale wtedy przygotowywałam się do matury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczęta, tu wasza etatowa rzygaczka:) Za oknem plucha a mój mąż sobie na rower dzikus wyjechał. Nic mi się dziś nie chce, w ogóle ostatnio nawet palcem nie chce mi się ruszać, nie mam na nic siły, taki ze mnie flak. Do pracy wracam za trzy tygodnie więc dopiero będzie dla mnie szokiem przesiedzieć 8 godzin w skupieniu. Idę, (za przeproszeniem) rzygnę sobie bo znowu żołądek mnie muli i zaczyna być źle. Kiedy to się skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Apsika, minie minie, juz za niedlugo! Ponoc pierwszy trymest najgorszy! Czasami dobrze tak poleniuszkowac wiesz? Jak przyjedzie dzidzio to nie bedziesz miala za bardzo czasu na leniuchowanie ;) Jolla, witam - u nie tak samo, nie znosze zapachu papierosow a sama palilam dopuki nie dowiedzialam sie o ciazy. Od kawy i alkoholu teraz tez mnie odpycha. Ta ciaza tez jest zupelnie inna od poprzedniej, mam bole i mdlosci i po 8miu tyg juz mi brzuch wywala :o a w pierwszej ciazy wspaniale sie czulam przez cale 9 mies. Widac kazda ciaza jest inna. Loona, takze witam wsrod czerwcowek :) Gratulacje szybkiego zajscia. My nawet sie nie staralismy, bylismy bardzo zdziwieni jak test wyszedl pozytywny ;) Ja dzisiaj tez laniuchuje, za moment idziemy do parku z mala, wykorzystac te marne i rzadkie promyczki slonca, niech sie troche wybiega i poturla w blocie ;) Wczoraj wieczorem znowu nie wytrzymalam i dorwalam sie do sloika kiszonej kapusty... i to po zjedzeniu pysznego torta czekoladowego u kumpeli :o dziwne polaczenia mi smakuja ... narazie brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj byłam na USG i...jestem wkurzona na siebie . Nie zapytałąm się czy robią dopochwowe czy przez brzuch i..okazało się za przez brzuch. Qrcze- jak bym wiedziała to bym nie poszłą bo można było przewidziec rezultat- czyli prawie nic nie było widac. Mam tyłozgięcie macicy a dzidza jest w tym zgietym kawałku. Po opiciu sie kolosalnymi ilościami wody widac było ledwo co pęcherzyk. Pani poweidziała ,ze to wogóle nie jest 8 tydzień tylko max 7 jak nie wcześniej i kazała wrócic za 2 tyg. Już za darmo na szczeście. Troche sie zawiodłam bo nic nadal nie wiem- ale mam nadzieje,że z maleństwem jest wszystko ok. Ja nadal chudne i jest mi niedobrze, zwłaszcza wieczorami. Wczoraj miałam atak zachciankowy- FRYTKI. Nigdy w zyciu mi tak nie smakowały. Pozatym czuje sie ok z wyjatkiem tego ,ze juz dugi raz na antybiotykach - tym razem Clotrimazol w kremie. Ehhhh...wszystkie badziewia sie do mnie teraz przyczepiają czy co? Pozdrawiam serdecznie i życzę cierpliwości, której ja pierwsza lekcję odebrałam wczoraj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E - przez Ciebie tearaz mam slinotok i idę zrobic sałatkę z kiszonej kapusty z marchewka...hheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to chyba powinnam sie przesunąc w tabelce bo jeśli wczorajsze USG miało racje to poród powinien byc na ok 23 czerwca, ale poczekam do ostatecznych pomiarów za 2 tyg .pappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja też dopisuję się do tabelki. NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU.............SKĄD JESTEM gosia1062009.........25.............1.06.2009......... ..........Tychy ewcisko................25.............1.06.09........ ... ...........Łódź Dunia77.................31............4.06.2009...... ..............Stany agaaa1.................24.............6.06.09....... ...............Jarocin Agusia...................28............7.06.2009..... ...............Śląsk Pakston21..............35............10.06.2009....... ...........Poznań illuminanti2............ 32............12.06.2009.... ...........Warszawa czarunia................34............13.06.09........ .........świnoujscie Kasza22.................22............13.06.2009...... ..........W\'ton UK Shila2....................25.............15.06.2009.... ............Szczecin Mama E..................38.............15.06.2009............... ..UK MariolaNY...............30.............15.06.2009..... ............NYC klunia1912..............34..............16.06.2009...... ..........UK OlaOli....................28..............16.06.2009?... .............UK mamawiwi..............22...............16.06.2009....... .....Sochaczew polka1983..............25...............20.06.2009...... .... ....Kielce Zakochana mama......27..............20.06.2009................Kalisz AniaP....................28...............21.06.2009.... ...............UK lusia.79.................29...............23.06.2009.... ............Śląsk sztorm..................33...............24.06.2009..... ..... podbeskidzie agulinka79..............29...............27.06.2009...............Ślask loona_84................24...............30.06.2009...........dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki dopiero dzisiaj bo, cały tydzień sobie leżałam, czytałam, spacerowałam i tutaj nie zaglądałam bo nawet kompa mi się włączyć nie chciało... (ale właśnie przeczytałam Wasze wpisy) Mój mąż ma wolne wiec wyręcza mnie w wszyskich pracach domowych i chwała mu za to... Ja ogólnie czuje się dobrze, mdłości zero narazie i całe szczeście, w zeszłeś ciąży (która niestety źle się skończyła) od samego początku czułam sie koszmarnie, a teraz super tylko... czasami odczuwam takie dziwne skurcze jakby jajników. Lekarz kazał się tym nie przejmować, przepisał luteine i kolejna wizyta 13 listopada. Mam tylko dużo odpoczywać i się niestresować... Łatwo powiedzieć gorzej wykonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Widze, ze dolaczyly do nas nowe twrze :-D Fajnie, witajcie 🌼 MamaE_____ ryczalam ze smiechu czytajac twoj opis rzutu na kapuste kiszona. Wczoraj..... Jakbym siebie widziala. Najpierw objadlam sie ciachami u znajomych, a wieczorem - jazda do sloika i rabalam, az mi sie uszy trzesly. Juz sobie pluje w borde, ze jak bylam w polskim sklepie to kupilam tylko jeden sloik a nie wiecej :-P Czyzby nas to samo nosilo, na chlopcow ? :-) Z papierosami to mnie zawsze odrzuca. nigdy nie palilam, ale moi oboje rodzice tak, a maz rzucil pare lat emu (na szczescie), tuz zanim zaszlam w pierwsza ciaze. Cieszy mnie nieziemsko to, ze przynajmneij tu gdzie mieszkam, nie ma zwyczaju palic na ulicy na przyklad, w parku. A kawa, coz. Zawsze bylam wielbicielka, teraz czasami tez popijam (\"dikaf\"), ale bardziej, zeby sie moze obudzic (taaaa, sila woli zdziala cuda, nie? Kawa bez kofeiny, a ma mnie obudzic :-P) niz zeby ze smakiem. Takze to tez sie zmienilo. Najchetniej wogole pije zimna, lodowata wode z lodowki, im zimniejsza tym lepsza. Herbata, yyy, soki - tez niekonieczne. WOda, zimna. Ale co dziwniejsze, nosi mnie tez w kierunku gazowanych pic, a juz wogole lodowaty tonik z cytryna i jeszcze lodem - to sni mi sie niemalze po nocach. Ale twardo walcze z tym, bo gazowane niekoniecznie wskazane w ciazy, wiec sie ograniczam :-o Apsika_____ ale juz ci troche choc lepiej na duszy? Juz masz chwile przerwy, cos zostaje czasami w zoladku? Trzymaj sie, niedlugo sie to skonczy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOli_____ szkoda, ze ci usg nic doklanie nie pokazalo. A faktycznie, dziwne, ze na tym etapie ciazy wogole robia usg przez brzuch. Ja myslalm, ze to w sumie sens ma tylko dopochwowe. A szczegolnie rpzy tylozgieciu macicy. Zycze, zebys uzbroila sie w cierpliwosc, a maluszek na pewno ma sie dobrze. A co do badziew, to akurat okres ciazy jest okresem, a ktorym wszelkie babskie dziadostwa pochwowe i okoliczne lubia sie przyplatac. Clotrimazol jest akurat bezpieczny, jesli ci zostanie to nie wyrzucaj. Jesli zacznie cos cie swedziec nastepnym razem, z wierzchu to od razu smaruj. No bo wszystko co "w srodku" to jednak musi obejrzec lekarz :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie mnie jeszcze? :) \"Matkę Chrzestną\" tego topiku? wczoraj robilam test i wyszla blada druga kreseczka.. takze zalapie sie na pierwsza polowe lipca :D jezeli to faktycznie ciaza a nie felerny test to szybko zaciazylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
hej hej P. Misiowa no to trzymam kciuki!!! wogole mam leniwy weekend przerywanyrozmowami z rodzina ale tu nalezaloby sie dluzsze wytlumaczenie. Anyway ide spacbo zdycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałkowy ranek!!! Wy wszyskie jesteście ciągle śpiące a ja chyba zaczęłam cierpieć na bezsenność. (Zawsze byłam śpiochem). Mężuś jeszce chrapie a ja już poczytałam w łózku, zjadłam śniadanko, wziełam prysznic i jestem.... Jeszcze dwa tygodnie temu z łózka się zwlec nie mogłam do pracy a teraz godziny 6-7 rano a ja oczy wielkie jak balony i wyspana... i tak mam od kilku dni. Nie poznaje się... Wogóle to tydzień jestem na L4 a już wariuje w domu z nudów... A gdzie tam czerwiec??? Pani Misiowa____ GRATULACJE!!! Zrób za kilka dni jeszcze jeden test i napewno będą już dwie wyraźne kreski... Trzymam kciuki!!! Być może ja też dołącze do lipcówek bo niby termin wypada 27 czerwca ale nigdy nic nie wiadomo... OlaOli____Clotrimazol jest jaknajbardziej bezpieczny ciązy. Sama ostatnio miałam maść i globulki. Szybko przeszło, tyle tylko, że mężuś też dostał jakąś tabletke. Jezu nie pamiętam nazwy. Moze sobie przypomne to napiszę. Bo właśnie wtedy staraliśmy się o dzidzie (poinformowałam o tym lekarza) a jeszce nie wiedział że jestem w ciąży... My staraliśmy się od lipca (odkąd odebrałam dobre wyniki z cytomegalii) i we wrześniu się udało... Ściskam Was wszyskie mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×