Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

U nas z mrmr poki co nijako. Najpierw czekalismy na pierwsze usg, bo skoro \"zachodzilismy\" pod okiem lekarza to musielismy dostac \"dyspense\", ze tak powiem. A jak juz bylo okej, to maz mi sie rozlozyl i jeszcze kaszle, chyrla i spi wogole na kanapie, zebym ja mogla w nocy pospac :-) Wiec sie nieco mijamy. A teraz mam jeszcze dodatkowego stresa. Otoz jak bylam na drugiej wizycie, juz u mojej ginki, robila mi wszystkie badania (usg, krew, mocz i wymaz z szyjki). No i ledwo dotknela szyjki, zaczelam krwawic, tak mam silnie rozpulchniona. To zaden problem, bo wogole niezwiazane z dzieckiem, ale mam stresa. No ic zekam co to bedzie jak maz wydobrzeje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 2377
nie moge spac bardzo sie boje co bedzie jutro tak strasznie przywyklam do mysli o malenstwie,dzieki wam za dobre slowko jak "TU " jestem to jakos mi lzej....Milej nocy tym co nie spia ,kolorowych snow wszystkim pograzonym we snie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia_____ koniecnzie daj znac i moze jednak sprobuj sie choc troche przespac. Trzymam kciukaski, zeby twoje przyzwyczajenie do maluszka nie musialo sie zmieniac w najblizszym czasie :-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia - trzymam kciuki za Twoje malenstwo! Dawno nie pisalam, ale jakos ciagle czasu brakuje :( no ja dzisiaj zaczynam 9 tydzien. z dolegliwosci to mam baaardzo bolace piersi i tradzik :(:(:( poza tym czuje sie ok. Wczoraj poszlam pierwszy dzien do pracy po zwolnieniu. No u mnie to juz wiedza - chociaz moze to i lepiej ;) moja menagerka stwierdzila, ze po mnie to juz widac;) hehe chociaz ja tam nic nie widze... no ona ma 3dzieci wiec moze ma lepsze oko ;) hihi. musialam troche nadrobic czytanie ;) jesli chodzi o usg - ktoras z dziewczyn pytala, ale po natloku postow juz nie pamietam ktora;) ja mialam w 6tygodniu od miesiaczki no i juz pieknie serduszko pukalo ;) a zarodek mial 0,68cm, cialko zolte mialo 0,44cm no a plyn owodniowy duzy - 2,7cm - jakbym byla tydzien dluzej w ciazy ;) Jesli chodzi o sex - no to u mnie tez kijowo :( nie wiem ale chyba za bardzo martwie sie, zeby z malenstwem bylo ok.... No teraz moj narzeczony wyjechal na 2tyg w delegacje wiec calkowity celibat ;):( Dostałam od siostry na urodzinki super ksiazke \"ciaza tydzien po tygodniu\" POLECAM!!! wiele ciekawych info, miejsce na przemyslenia i notatki i sporo rad na wszelkie dolegliwosci;) Ja teraz bede miala usg 13.11 - mam nadzieje, ze dzieciatko rosnie zdrowo ;) Trzymam za wszystkie mamusie kciuki;) pozdrawiam http://www.suwaczek.pl/cache/d4acc0e20a.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z seksem też nie najlepiej, siostra się ze mnie nabija że jak tak dalej pójdzie to mąż się mną znudzi!!!! Ja tam myślę że on to rozumie:)) Chociaż ostatnio miał trochę pretensji że gdzie się nie przyłożę to bym spała:)) A on jeszcze trochę się boi bo ostatnio normalnie zaczęłam lunatykować i nawet czasami wyzywam go przez sen:) Moje sny mnie samą przerażają!!! Nigdy tak nie miałam. A teraz od kiedy dowiedziałam się o tym że jestem w ciąży to już chyba z trzy razy rodziłam, raz umarłam przy porodzie i dwa razy poroniłam (oczywiśnie tak mi się śniło)!! noramlnie schizuje!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! A ja Wam muszę napisać że u nas po długiiiej przerwie w seksie (oboje się balismy) wczoraj było zbliżonko i było cudnie. Mąz napalił w kominku, właczył muzyczkę. Oboje bardzo uważaliśmy, pomalutku, delikatniutko ale jeszcze teraz mam dreszcze... Dzisiaj nawet spałam w nocy i czuję się naprawdę dobrze. Lekkkie mdłości rano ale dopóki nic nie zjem. Później ok ale tak wciągnęłam się w książkę \"Mozaika\" o matce, której ojciec arab porwał dzieci, że rano w łóżku nie mogłam się odrwać i dopiero zjadłam śniadanko. Naszło mnie dzisiaj na chleb z masełkiem, koncetratem pomidorowym i szczypiorkiem. Pycha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia____co Ty kochana spać w nocy nie możesz??? A z czego haftujesz??? Gotowe wzory i sama na kanwie. Ja przez jakiś czas prenumerowałam Hafty Polskie. Trochę pokserowanym mam wzorów od dziewczyn, ale to juz takie stare i wypłowiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinka79 - lekarz kazął mi przyjć na drugie USG za tydzień czyli jutro. Dla świętego spokoju idę do innego lekarza. Jak bedzie ok to u tego pierwszego jestem na 12 tego zapisana i pewnie też pójdę dla potwierdzenia tez.... Co do seksu ... cóż jak nie śpię ( a ponieważ zwykle śpię już o 20 heheh) to oczywiście z przyjemnością .. no i jeszcze pozostają leniwe poranki w weekendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illuminanti2____ życzę Ci żeby wszysko jutro było dobrze ❤️ a jak tak będzie to niechcę się wymądrzać ale może to usg 12 przesuń na inny termin bo jak już pisałyśmy częste usg we wszesnej ciązy nie jest dobre dla dzidzi. Trzymam kciuki za jutro... Dunia____teraz doczytałam, ze Ty w Stanach jesteś a ja sobie ubzdurałam, że w UK. A długo juz tam jesteś??? Nie ciągnie Cię do kraju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Ja tez sie bardzo ciesze ze jestescie, ze przechodzimy podobne rzeczy razem, ze mozemy byc sobie podpora i porada :) zawsze razem jest razniej, prawda? Co do piersi to ja tez mam ten sam problem, wczoraj M az sie bardziej przygladal bo zrobily sie znow takie donice, a to dopiero poczatek… przed pierwsza ciaza bylam 78F w czasie ciazy 80FF, po karmieniu \"spadlam\" do 78E - teraz mam nadzieje ze wiecej nic 80F nie przybiore. Wczoraj w pracy szef mi powiedzial ze juz mi brzusio widac… a tu jeszcze z miesiac jak chce z tym wyjsc na jaw przed wszystkimi. No ale coz, ukryc sie nie da. Mdlosci jakos zanikaja :) ale to tylko dlatego ze staram sie zjesc cos co 2 godziny i pije duzo wody i hebaty czerwonej. Ale zgubilam smaka na kapuche! :o za to przyszedl mi na marynowane w oleju sardele. Sa one bardzo slone, ale wzielam kilka na kromke posmarowana grubo maslem i pyyyyycha!!! W ogole zaczelam wiecej cos solic, jakby mi soli w organizmie brakowalo. Jejku, jaka ta ciaza jest inna od poprzedeniej. Co do seksu to u nas tez lipa :o jak narazie ;) ja ciagle zmeczona i jakas taka niechetna, ale wiem ze to sie szybko zmieni ;) i w drugim trymestrze bede wymeczala M barrrdzo czesto. Energie i libido powracaja po pierwszych 3 miesiacach :) Czaruniu, czy to byla takzwana \"slodka wpadka\" czy staraliscie sie o tego dzidzia? Moja kuzynka ma 12latke i zawsze chciala miec tylko jedno dziecko, ale coraz czesciej mi mowi ze patrzac na moja przychodzi jej znowu ochota na malenstwo ;) AniuP, gdzie w UK ty jestes i gdzie chodzisz na usg dopochwowe, bo ja tez chce!!!!! Agulinka, a moze na zajecia yogi lub pilates dla ciezarnych? Ja gdybym miala wolny czas na pewno bym chodzila. Ty i Dunia kusicie mnie zeby zajac sie haftowaniem, szczegolnie podoba mi sie pomysl prezentu poduchy teletubisiowej. Moja przepada za nimi!!! Wszystkim zycze dobrego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zapomnialam, Lusia i sztorm , ja w pierwszej ciazy strasznie klotliwa bylam, w pracy bardzo na mnie uwazali i jak tylko widzieli ze cos nie tak to mi z drogi schodzili. Teraz jakos jeszcze moje hormony nie sa wojenne, ale za to mam inne odjawy, tak jak czarunia, czuje sie oczazala i napuchnieta i mam tradzik na plecach!!! Misiu, ja ciagle trzymam kciuki, napisz koniecznie zaraz co i jak!!!! Illuminanti, trzymam drugiego kciuka za ciebie tez na jutro :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E dzięki za dobre rady... Ten tydzień już jest lepszy. Więcej zajęć sama sobie znajduje... Miłego dnia Wam życzę. 🌼🌼🌼🌼🌼 Lece zrobić jakiś obiadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, illuminanti_____ palce nadal mocno zacisniete i musi byc dobrze ❤️ 🌼 ewcisko____ no faktycznie, niezla masz jazde ze snami. Ponic takie sny ciazowo-porodowe (nienajlepszej jakosci z reguly) to w ciazy sa bardzo czeste. Ale ja ani w pierwszej ciazy, ani teraz (poki co) ani razu takich nie mialam, wiec nie wiem jak to jest snic taki koszmar :-o Mam nadzieje, ze szybko ci takie sny przejda 😴 Agulinka79____ tak, tak, ja pod rugiej stronie WIelkiej Wody. Juz niedlugo stuknie 5 lat jak tu jestesmy, ale nadal nei planujemy byc tu na stale. Do rodzinki latamy co roku, ja z cora na 3 miechy w wakacje, maz na pare tyg, w zal od urlopu. W sumie to najbardziej sie teskni w Swieta wszelkiego rodzaju, ale z drugiej strony ajk sobie przypomne te szalenstwa planowania, co u kogo, jak dlugo, zeby bylo \"po rowno\" i jak pomysle, ze teraz byloby tak \"rozowo\" jeszcze z dziecmi to mi si eodechciewa. Mam \"pecha\" ze moi rodzice i tesciowie mieszkaja zaledwie 50km od siebie, wiec jak juz zjezdzalismy na weekend czy na swieta do jednych to nie wyblo wyjscie, i drugich trzeba bylo \"zaliczyc\". Pamietam, ze jakos niedlugo po naszym przylociedo Texasu, jak juz nieco oswoilismy nowa rzeczywistosc, ktorys leniwy sobotni poranek (jeszcze bezdzietny) i slowa mojego meza \"Rany, jak to dobrze nic nie musiec w weekend, nigdzie jechac, niegdzie si enie spinac, bo trzeba...\" I faktycznie, tego mi bardzo zadko brakuje, ale mezowi chyba bardziej. U nas to oin jest tym bardziej rodzinnym osobnikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literowki dziewczyny. Mam nadzieje, ze dacie rade odszyfrowac co to autor mial na mysli :-) MamaE_____ ja tez mam podobna rozmiarowke biustowa i na szczescie poki co, nadal wchodze w normalne staniki. Ciesze sie jak nie wiem co, ze akurat w tym stanie nie jestem w PL, gdzie ZAWSZE mialam ogromny problem z kupnem stanika dla siebie. A jeszcze w ciazy, jak ten biust wczesniej czy pozniej urosnie... agulinka79____ co do haftow. Ja najczesciej ze wzorow. Nie lubie nadrukow na kanwie i raczej je omijam. Pare schematow sama zrobilam (min robilam rok temu slubna fote moich rodzicow na 30-ta rocznice slubu i wyszlo super :-D ). W Polsce najbardziej lubialm Anne, ale ten miesiacznik juz nie wychodzi w tym roku, a szkoda bo swietne wzory byly chociaz wiekszosc to bylo takich serwetkowych, obrusowych a obrazkow nieduzo. Mam tez pare Haftow Polskich, pare Burda Special z krzyzykami. Czasami w Epikach mozna trafic na przecene wloskiego czasopisma Suzana. Oczywisice ja wloskiego nei znam, ale na szczescie schemty sa przeciez oznaczone jaka mulina (czy Anchor czy DMC) i nuemrami wiec daje rade. A tutaj to kupuje glwonie angielskie czasopisma, bo te amerykanskie to takie nijakie. Angielskie w empikach tez sa, choc w PL kosztuja sporo. Jakbys potrzebowala cos konkretnego to daj mi znac, to moze ci podesle jakies ksero :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, 2 dni nie pisalam ale zaglądałam do Was tyle że brak czasu na pisanie przypada szczególnie w weekend. U nas w sobotę było święto fajerwerków, a wiec ogromne ognicho, wesołe miasteczko, no i pokaz sztucznych ogni. Pokonałam swoje lenistwo i również się wybaralam z rodzinka i było naprawdę super:-) oprócz paskudnego błota i zmarzniętych stóp (nawet tańczyłam sobie:-)) Agulinka 79 i Dunia77 słowa uznania za cierpliwość do haftowania;-) ale mi się zrymowało:-), ale naprawdę podziwiam dziewczyny które maja takie hobby, bo ja ze swoimi nerwami chyba bym zwariowała. Co do basenu to zgadzam się z Dunią77. W pierwszym trymestrze chodzi zarówno o nieuformowany czop jak również łatwo się łapie infekcje na które nie wskazane jest stosowanie w tym okresie żadnych lekarstw. Także lepiej poczekać. Misia23 trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wieści!!!! Illuminati2 również czekam na info. Którego lekarza wybrałaś? Ja jeszcze bardzo polecam prof. Dębskiego - ordynatora szpitala bielańskiego. Gość rewelacja i zna się na rzeczy. Co do sexu to ....RATUNKU!!! mój mąż chodzi za mną krok w krok a ja wciąż nie w formie:-( Juz oboje nie możemy się doczekać II trymestru - jak pamiętam z pierwszej ciąży byłam wulkanem energii w tej kwestii i nie tylko hihi AniuP, MamoE czy u was tez trzeba mieć skierowanie na prywatny skan od GP? I to z uzasadnieniem a \"po co\" i \"dlaczego\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy! Przyjmiecie mnie do swego grona? Po 6 latach starań 16.10. wkońcu ujrzałam wyśnione dwie kreseczki na teście. Termin mam na 25.06 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaP
Mama E ja jestem z Manchesteru i oba usg miałam robione w St. Mary's Hospital. Nie musiałam nic płacić dlatego, że na pierwsze usg skierowała mnie moja położna (wspominałam wcześniej, że podejrzewali c.pozamaciczną) i wtedy nie słyszeli serca no i kazali przyjść ponownie za 10 dni. Dziś dostałam od nich list, w którym wyznaczyli mi kolejny termin usg na 3 grudnia (na prośbę GP) z zastrzeżeniem, że jeśli moje poprzednie usg przypadło po 8 tyg to następne będzie dopiero w 20tyg ciąży. No i teraz mam dylemat. Wczorajsze usg było w 7tyg i 1 lub 2 dniu, czy to znaczy, że nie mam iść na to usg w grudniu? Nie wiem co robić? Ja mam mały biust, 70-75B i już zaczynam się nie mieścić :) Najgorsze jest to, że sutki sterczą mi prawie całą dobę i to boli najbardziej. Misia, illiminanti ja również trzymam kciuki. agagoździkowa GRATULUJE i serdecznie witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaP
Wracając do tego listu to napisali, że mogę dostać zdjęcie maleństwa za 2 funty!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
czesc dziewczyny przepraszam ze nie pisze ale jestem ciagle w biegu a jak ni w biegu to spie;-p wczoraj mialam koszmarna migrene i pierwsza wizyte u poloznej. Nie obedzie sie bez nadzoru szpitala z racji tego ze mam PCO, astme, osteoporoze (tak tak w wieku 22 lat;-/) skolioze (choroba zawodowa he he choc nie wiedzialam ze sie tym moga przejac) epilepsje zarowno w rodzinie mojej jak i Sama nie wspominajac o chorobach serca u dzieci od strony Sama. Masakra po prostu...Boze zrobia u ze mnie hipohondryka (mam nadzieje ze tak to sie pisze????) Poza tym Sam zaczal marudzic pielegniarce ze to 9 tydzien a ja dalej z ta sama waga a ona oczywiscie podlapala ze tak ze musze przytyc w pierwszym trymestrze ok 3 kg bla bla bla. Bzdura. Anyway dzis jestem zalatana bo zeby to wszystko zalegalzowac to musimy wystapic o pozwolenie do Home Office o zgode wiec papiery, nasze zeznania, nasze zdjecia (?!) opisy wspolnych wycieczek, swiadkowie, listy od swiadkow ze potwierdzaja ze jestesmy razem 2 lata. MASAKRA Uciekam I jestem wredna i rozchwiana emocjonalnie niestety moj szef to wczoraj wykorzystal do tego stopnia ze mum nagadalam z "fuc* o**' na odchodnym i wyzwaniem 'i tylko sproboj mnie teraz zwolnic'. Hmmmm przegielam ale naprawde facet sobie pozwala za duzo. Niewazne teraz juz naprawde uciekam Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 2377
mowia ze nadzieja umiera ostatnia i dzis wlasnie tak sie stalo,trudno mi o tym pisac chyba jeszcze nie umiem nawet o tym myslec.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia______ tak mi strasznie, strasznie przykro ❤️. Wierzylam w to, ze bedzie u ciebie dobrze, wiec tez mi smutno, ze sie nie udalo. Ale badz dzielna, dziewczyno. Dasz rade i nastpenym razem bedzie dobrze, prawda? Przytulam cie mocno i mimo wszystko, jesli starczy sil, wiary i nadziei to zagladaj do nas i pisz co u ciebie 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP______ to co piszesz, oznacza, ze usg mialas robione W osmym tygodniu, a wedlug nomenklatury lekrzay, nawet i w siodmym (przynajmneij tutaj licza ci te "skonczone" ju ztygodnie). Wiec jak dla mnie to drugie usg ci przysluguje, bo chociaz pare dni to pierwsze mialas przed 8 tyg. agagozdzikowa_____ gratulacje 🌼. No no no widze, ze staranka troche trwaly, ale najwazniejsze sa te dwie kreseczki i co z nich wyjdzie. Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dalej dobrze. kasza22____ no niezle faktycznie masz namieszane w zdrowiu tez 🌼. Mam nadzieje, ze skoro siedzisz w temacie choc troche "zawodowo" to nie odpuscisz i bedziesz kazala komu trzeba dbac o siebie i o ciaze!!! :-D Wiesz co ci grozi wiec domagaj sie wszystkiego co ciprzysluguje. W koncu podjelas b. wazna decyzje o dziecku, teraz trzeba sie tylko troche "postarac" o otoczke :-D ❤️ A ja mam za 3 tyg usg genetyczne, tutaj nazywane teraz sequential screening. Wierze, ze wszystko z Ktosiem bedzie dobrze, jak bylo poprzednio z cora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia 2377 bardzo bardzo mi przykro. Dziś ja też mam TEN dzień. O 18 wszystko się wyjaśni :( Nie spałam całą noc.... Już mogłoby być po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia......brak mi słów by wyrazić mój smutek, szczerze łzy mam w oczach, głęboko wierzyłam ze będzie inaczej:-( Będę cieplutko myśleć o Tobie i proszę daj nam znać jak dostaniesz kolejna szanse, a myślę że nikt jak Ty na to nie zasługuje. Uszy do góry kochana!!!! Smutny poranek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illuminanti2 trzymam kciuki i bądź silna bo do wieczora daleko a wiec ciężki dzień przed Toba. Daj nam znać koniecznie!!! Kasza22 już myślałam ze niczym nas nie zaskoczysz ;-);-);-) Zakręcone to wszystko u Ciebie, ale najważniejsze że masz właściwe podejście i napewno wszystko dobrze się skończy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia.........naprawdę mi też jest strasznie przykro:( aż mi się łezka w oku kręci:(:(:( illuminanti2- trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 2377
illuminanti2... bardzo mocno wierze ze u ciebie bedzie wszystko dobrze mysle ze Bóg ma juz wszystkie Aniolki,czekam na dobre wiesci.jeszcze troche tu do was pozagladam bo strasznie tu cieplutko..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia 2377 dziękuję Ci za ciepłe słowa - właśnie od Ciebie znaczą dla mnie dziś bardzo dużo - aż się popłakałam głupia... wogóle jakaś jestem ostatnio nadwrażliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×