Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość tvn
JEST TAM ARTYKUŁ O CHOLESTAZIE,LEKARZE TWIERDZA ZE JEST TO CHOROBA NIE PATOLOGICZNA,W CIEZKICH PRZYPADKACH PACJETKI MUSZA UDAC SIE DO SZPITALA.JEST TO WINNA HORMONOW KTORE WZRASTAJA.JEZEKI WYNIKI SA NIECI PRZEKROCZONE PACJETKA NIE POWINNA SIE OBAWIAC.KONTROLOWAC WYNIKI CO 2 TYG.PROBY WATROBOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonzalllo a w sztutowie sa jakie atrakcje dla takich małych szkrabow? Pytam z ciekawosci bo sama zastanawiam sie gdzie wyskoczyc choc na kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie czuje strasznie opuchnieta. Wczoraj byłam troszke na słonku i to mi chyba poszkodziło bo nogi mama jak balony, a twarz tez czuje ze mam opuchnieta, oczy malutkie... Sol juz dawno ograniczyłam i nic. Dzis pomocze sobie nogi w zimnej wodzie, moze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...31....1.06........C.......Kinga.............Warszawa MONIK85...........24.......1.06......C......N ATALKA.............Łódzkie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice carmen37...........24....2.06........s..........??????.. .. .......małopolskie lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo..........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Fran ek?......Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…URODZINKI….WAGA/WZROST..........IMIE Pimach………10.05........35 tc....2850/54 cm.......cc.........Antoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsika i jak czujesz ze porod tuz? A co z Gonia? Tez przestała pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcisko no brzusio masz juz dosc pokazny:) No i widze ze tez Ci puchna rrece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu Gonia pisała wczoraj! Jolu to niezly numer ktoś Ci wyciął z tym podszywaniem się pod Ciebie. Ja też nie widzę różnicy między pisownią twojego nica, ale tyle z nami piszesz że odrazu wydał mi się podejrzany ten post, ja widziałam tylko jeden a nie wiem ile ich było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunciu nie czułam wtedy żeby mi puchły, ale rzeczywiście jak przyjrzałam się zdjęciu to widać że są spuchnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie mam dosc szpitali i tych lekarzy wypisali mi nawet usg nie zrobili kazali liczyc ruchy mierzyc brzuch i co 3 dni ktg i w domu lezec zaraz umieszcze swoja fotke na blogu ocencie wy czy mam maly brzuch nie wiem czy nie szukac jaiegos lekarza w innym miescie ale znowu jezdzic tez nie powinam jestem zalamana poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis pamiętyasz ile ważyła twoja dzidzia ostatnio? Pytam bo moja w 33+6 ważyła 1500 :( i mnie też się wydaje, że mam mały brzuch i bynajmniej nie jest to brzuch na 8 miesiąc. Pytam ciebie, bo ty jesteś \"tydzień przede mną\" i miałabym porównanie. Fatalne jest to, że cie wypisali i kazali mierzyć brzuch, wiesz chociaż o ile powinien rosnąć?? Dobrze, że chociaż ktg zlecili. Ja mam przyjść na kontrole za 3 tygodnie i zaleceń nie dostałam - bo podobno nie mam na to wpływu... sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowy motylku w 34 wazyla 1600 wiec podobnie jak u ciebie mi dali theophyllinum 300 na ukrwienie macicy a nie mowili ile ma przybywac mialam w poniedzialek 110 dzis mam 112 cm i kazali jesc duzo owocow i warzyw ja jestem przerazona lekarze pocieszaja ze powina do 2500 dojsc ale roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) a ja sie ciesze ,ze podszywacza usunęli ale faktycznie ktos sie nudził...różnice w nicku zauwazyłam po wnikliwych obserwacjach,wiedziałam ,ze cos jest nie tak skoro tego nie pisałam ja to kto...eee szkoda nerwów Paola sama się czuję fatalnie więc w życiu nie napisałabym czegoś takiego:) nie wiem co robić wczoraj w kinie spuchły mi stopy i nogi i zaczęły piec więc zdjęłam klapki,po filmie nie mogłam ich już założyć... przyjechałam do domu ,wymoczyłam nogi w zimnej wodzie,zaparzyłam pokrzywy,nogi do góry i do łóżka... a dziś jest gorzej nie dość ,ze nocą nic nie zeszło to teraz nie dość ,ze opuchnięte to czuję ból jak stoje zarówno stóp jak wyżej ....nie wiem czy to z ciepła ze sprzatania ,chodzenia...czy coś nie tak:( a jeszcze chciałam Wam pow.,że kolejna kolezanka tym razem z Holandii,mająca termin na 30 lipca dzis urodziła... wszystkie mnie przeganiają a ja będe jak słon chodzić 12 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joola-czemu ta twoja kolezanka tak szybko urodziła?jesli moge zapytac ? i czy wszystko dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak, a swoją drogą to ciekawe czemu nasze malutkie pomału rosną, ja ani nie palę, ani nie piję, nie wiem. Powiem ci tylko tyle, że dobrze, że brzuszek ci rośnie, bo jak brzuszek to dzieciątko pewnie też. Druga sprawa mi mój lekarz mówił, że te obliczane wagi są szacunkowe. Mnie to sie wierzyc nie chce, że mam takie maleńkie dziecko podczas gdy ja baba olbrzym. Spróbuj Nemezis udać się do innego lekarza na konsultację, może akurat coś wymyśli. Mój nic mi nie przepisał z tego tytułu, nie dał nawet specjalnych zaleceń, powiedział tylko, że trzeba bedzie za 3 tyg sprawdzić czy rośnie i w jakim tempie. Ja Ci Zyczę dużo zdrówka, może trafi sie na twojej drodze madry lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Carmen37 czy wszystko z nia dobrze/??? jest pod kontrolą. Widziałam to co mowili w dzien dobry tvn ,lekarz mowił ze to nie takie złe ,ale kontrolowac trzeba!!! dzis jest tu swieto,ale jutro ide po wyniki,zeby chociaz pokazali.POZDRAWIAM CZYTELNICZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atilla ona już pierwszą córkę urodziła w 7-mcu ,całą ciąże leżała w szpitalu,później dwa razy poroniła,teraz jeszcze wczoraj pisałyśmy na gg bo ona bardzo wrażliwa i troszkę panikara... w nocy odeszły jej wody,mąż ją odwózl do szpitala i urodziła ,napisała mi ,że wszystko w porzadku ale dokładniejsze informacje bede miała jak pogadam z jej mamą i dam Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby byl moj lekarz a wraca dopiero 8 czerwca :( ja jestem drobna jak sie urodzilam wazylam 3000 moj byly 2900 jego siostra 2700 a moi bracia blizniacy po 1700 wiec moze to genetyka mam nadzieje ze podrosnie kolorowy motylku nie stresujmy sie tonie pomaga a dzidzie tez sa wtedy nerwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka09
Dziewczyny czy to już???? W nocy miałam skurcze tak co godzina,nie przejęłam sie zbytnio bo jakieś 2 tyg temu tez się te skurcze pojawiły Nad ranem były tak co 15 min .No i przeszło, nie mam żadnych skurczy za to wypływa mi śluz z krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) namezis własnie zobaczyłam Twoj brzuszek i jestem w szoku, ze mowia Ci, ze malutka tak mało wazy! Ja zaczełam teraz 35 tydzien i mam duuuzo mniejszy brzuszek i poki co nikt nie wyraził zadnych obaw co do wielkosci malenstwa! Mowia mi tylko, ze sie moge zdziwic, ze dziecko moze byc duze. Co kraj to obyczaj. Tu maja zupełnie inne podejscie do ciazy. Juz sama nie wiem co lepsze. Prosze Cie tylko nie stresuj sie, wszystko bedzie dobrze!!! I Ty rowniez kolorowy motylku:-) widocznie takie uroki waszej budowy, albo genetyka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atilla, po wczorajszych postach o Tobie i Carmen, zaczełam sie zastanawiac czy mnie to tez nie dopada, tzn ta cholestaza:-( Od czasu do czasu tez mnie zaswedzi stopa albo i reka, no nic nie jest to jeszcze bardzo meczace ale zastanawiajace. Jak bardzo Ciebie to swedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka to pewnie odchodzi ci ten cały czop, z tego co wiem to on może i 2 tyg odchodzić, ale może być też tak że coś Ci się zaczęło skoro są i skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E, przykro mi z tym egzaminem:-( No coz, nie pierwszy i nie ostatni raz sie cos oblewa:-) Zalezy to tez od dnia, od szczescia i od egzaminujacego oczywiscie. A czasem nawet od Ciebie:-)))) heheheh Nastepnym razem sie uda! Na bank!!! I dziekuje za ta informacje o szpitalu. Powiem Ci szczerze, ze troche mimo wszystko sie zniecheciłam do tego szpitala, a raczej do tych moich wizyt u nich. Ostatnio trafiłam na dziwna połozna i mnie tylko irytowała. Ledwo rozumiałam jej angielski i nie udziliła mi konkretnych odpowiedzi:-( Nastepna wizyte mam u lekarza wiec moze tam jakos inaczej bedzie. A powiedz mi prosze, jak długo sie jest w szpitalu po pierwszym porodzie? Niby wiem ze jeden dzien trzymaja, ale czy przy pierwszym porodzie tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
hej ja wlasnie wrocilam od doradcy co zrobic z moim szefem dlugo by tu pisac ale kolo 12go czserwca skladam wniosek do trybunalu i robie constructive dissmisal (tzn ze jestem zmuszona rzucic przez niego prace ktora lubie i w zwiazdku z tych chce odszkodowanie) bedzie to dosc niemile plus musze ze statuary maternity pay przeniesc sie na maternity allowance (tzn on mi nie bedzie placil jak rzuce prace tylko macierzynski bedzie wyplacalo mi panstwo) w sumie kwota juz wtedy bedzie ta sama ale moze to troche czasu zajac wiec normalnie przez kilka tyg bedzie jeszcze mniej kasy. Ale moge podobno wtedy pracowac do 10 dni w miesiacu wiec lipiec i hmmm ide do roboty \|Sam bedzie pracowal tak jak teraz bo dalej wizy nie dostal tj 3 dni w tygodniu a ja 2 dni i sie bedziemy wymieniac. Musze sie ugadac z jego szefowa i no bede medical secretary w szpitalu :-( cofanie sie w rozwoju ale co zrobic... wakacji nie bedzie tym samym no bo jak ehhh... Tuncia ja tez spuchnieta jak balon normalnie tragedia kupilam kilka butelek muszynianki w polskim sklepie ale juz sie skonczyla no i masakra znowu...i wlasnie tak jak jolaa pisze mam takie pieczenie w spuchnietych miejscach tez tak macie??? Nemezis potraktuj to jako komplement i sie nie obraz:-P ale masz naprawde spory brzuszek:-) przed ciaza jak na ciebie patrze nie bylas tez jakos super 'wielka' mysle ze roznica miedzy nami przed zajsciem w ciaze ile mogla byc?z 5kg ?7kg gora?ja mialam 52kg i 167cm wzrostu przed ciaza. Dzis jestem w 38tyg i 1 dniu a obwod w najwiekszym miejscu brzucha 97cm!i mieszcze sie w normie siatki centylowej (pod 50 centylem) Ile razy oni ci przez usg mierzyli wage dziecka? jeden lekqarz tak powiedzial czy jeszcze ktos poza nimi? Zawsze z tego co czytam wiekszosc kobiet rodzi dzieci z inna waga niz ta przewidywana srednio jest to roznica ok 300 gram z tego co ja obserwuje (moze sie myle). Nie jest zle bedzie dobrze naparwde:-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka 79 ---mnie to zaczeło swedziec tak sporadycznie najpierw dłonie ,stopy wiec myslałam ze to od puchnięcia,ale w nocy bylo gorzej wiec zaczełam weszyc co to itd....to rdzaj kłójącego swedzenia takie dziwne ,tak jagby mi kwaSEK rozlali na skóre ,takie pikniecie ;-).Ja zaczełam sie przedwczoraj drapac to mój mąż też heeeee,palece u rąk pieką kłóją , pieką ??? .Róznie kurcze ....z czym by to porównać no nie wiem,w każdyma razie jak cos cie swedzi zrob sobie te badania,a jak puchnie ciało np nogi to tez moze byc od wątroby niekoniecznie ale może .Jak ci to nie daje spokoju myszko79 to idz do lekarza ,lepiej isc wczesniej.Ja poleciałam zeraz rano jak mnie cos zaczeło wiecej drapac,czasem człowiekc yta o jakis chorobach ale dobrze z jednej strony bo bynajmniej wie co mu jest dokładniej,ja sie modle do Pana Boga zeby wszystko z dzidzia było dobrze zebym doniosla do tego 37 tc ,nie wiem czemu ja to mam ,nikt u mnie w rodzinie nie miał tego,racjonalnie sie tez odzywiam ,taki pech.Zycze wam zdrowia kochane czytelniczki trzymajcie sie .🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis, mnie tez wydaje sie brzusio calkiem calkiem w bardzo dobrych rozmiarach! Mum2be, no twoj brzusio to chyba najbrzuchasty ;) dziewczyno ty nigdzie indziej nie przybylas tylko na brzusiu, szczesciara :) milo cie widziec! Myszko, dzieki, nie zalamuje sie, tylko ze nie jestem przyzwyczajona niezdawac - w calym zyciu oblalam tylko dwa egzaminy i to obydwa z jazdy :D:D:D moze to ma cos oznaczac??? Nastepnym razem pojdzie lepiej, tak jak mowisz, na bank! Co do pobycie w szpitalu, to tak, trzymaja cie nawet tylko 5-6 godzin jesli akurat tak wypadnie, nawet przy pierwszej ciazy. Teraz to moze troszke przerazajace moze dla ciebie byc, ale uwierz, tak lepiej. Bedziesz miala pomoc po porodzie, tzn ktos do was przyleci? U mnie wakacje mialy byc we wrzesniu, bo na caly miesiac chcialysmy z mama wynajac mieszkanie nad Adriatykiem od jej kumpeli, no ale nie wiadomo jak z przeszczepem serca mojego wuja, wiec juz sie nawet o tym nie rozmawia. Na pewno udamy sie do Trojmiasta bo moj z Gdanska no i babcia i prababcia czekaja. Troszke plazy wiec podrebcze w Sopocie :) Ale na wieksze wakacje to nie wiem czy bedziemy mogli sobie pozwolic bo dom nam zre kase jak nie wiem co ... :o Kasza, masz racje, trzeba walczyc o swoje!!! Trzymam mocno kciuki zebyc gora wyszla!!! Tuncia, dzieki, figurka po mamie odziedziczona ;) ale musze ci powiedziec ze to sprawa ogolnego odzywiania, bo jak jestem we Wloszech to pizze moge co wieczor jesc i nie tyje, ale podczas dnia odzywianie inaczej wyglada, wiec chyba nadmiaru kalorii nie ma. A i taka prawdziwa wloska to wcale nie jest taka ciezka i wysokokaloryczna, zalezy co na nia kladziesz. Ja tez od jakiegos czasu obiecuje sobie ze sama zaczne je robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Atilla, no ja rowniez gdzies od tygodnia puchne :-( no ale to niby popularne zjawisko w cizay, ale jak mi napisałas o tej chorobie o swedzeniu to mnie to troche zaniepokoiło. Moj mi mowi, ze jak zwylke sobie wmawiam wiele rzeczy, dlatego poobserwuje siebie jeszcze kilka dni a wizyte u lekarza mam we wtorek wiec porozmawiam z nim o tym. Powiem Ci, ze to sedzenie jest bardzo sporadyczne ale jest i tez nie chce tego bagatelizowac. A u Ciebie jak cały czas czy tez od czasu do czasu? Badz dobrej mysli Ailla, wszystko bedzie dobrze, musi byc:-) Jestes swiadoma choroby wiec musisz po prostu uwazac z dieta. Koncowka juz tak blisko! Ale rozumiem Twoj strach doskonale, tak bardzo chce sie miec dzidziusia przy sobie, niby juz tak blisko a tu nagle strasza Cie jakimis chorobskami, komplikacjami. Posyłam buziaka! Trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, oczywiscie ze jesli sa powiklania, lub cc to lezysz w szpitalu dluzej, w przypadku cc 3 do 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×