Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...31....1.06........C.......Kinga.............Warszawa MONIK85...........24.......1.06......C......N ATALKA.............Łódzkie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice carmen37...........24....2.06........s..........??????.. .. .......małopolskie lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo..........31.....8.06..........s....Staś,Jaś,Franek?......Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska przepisalam Cię Gonzallo na właściwy termin,wpisałaś sie na koniec czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oops:)no tak :) a czy któraś oprócz Pimach ma już swoje dzieciątko przy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba do żadnej z nas nie dociera ,że to "już" dopiero co robiłam test i nie mogłam sie doczekać półmetka a tu już końcówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie Pimach a w poniedziałek poszła na cc Fasolkowa mama i czekamy na wieści ,czy Kinga już po tej stronie brzuszka czy jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...31....1.06........C.......Kinga.............Warszawa MONIK85...........24.......1.06......C......N ATALKA.............Łódzkie Mum2be..............30....2.06.......s........Tymuś..... ......Katowice carmen37...........24....2.06........s..........??????.. .. .......małopolskie lilianka09............26....2.06........c......Malwinka. ......mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany Anaconda_a........21....6.06........c...Magda/Martyna... Zabrze/Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c........Wiktoria ...............Łódź czarunia............34....8.06.........c........Wiktoria ........Świnoujście gonzallo..........31.....8.06.........s....Staś,Jaś,Franek?......Częstochowa annnnnnna......... 27....9.06........s...... Michał......Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ......Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........Filip...... ...........Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06.......C............. .................Tarnów Gonia.................30....17.06........c........Emilia ... ..........Limerick JAGODA369.........27.....17,06........C....Julia/Mar tyna...Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Sztorm..............33.....20.06.......S.........Jaś.... .......Bielsko-Biała Zakochana mama..27...20.06.........c.......Kornelia............... Kalisz AniaP.................29...21.06.......c.........Martula ...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06.......c.????..Ewa Alicja................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków gaanetka...........28....27.06.........s................ ..............Wiedeń LilkaJ................34....28.06..............c........ ..................lubuskie atilla.................24...29.o6.........c....... ????....................Rybnik kolorowymotylek.27...30.06........c....... Julia................Małopolska Nasze dzieciatka: NICK…URODZINKI….WAGA/WZROST..........IMIE Pimach………10.05........35 tc....2850/54 cm.......cc.........Antoni no i wycięło nam Antka z poprzedniej tabelki więc poprawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę,widzę,ze prawie wszystkie macie wybrane imiona a u nas...tak jak poprzednio-pójdę rodzić a w głowie pustka;)w sumie teraz mąż ma wybrać,nie bardzo się do tego pali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gonzallo, fajnie ze se dołaczasz:-) Moze jeszcze inne czerwcowe mamusie sie dolacza, troszke czasu zostało:-) Jak znosisz ciaze, wszystko w porzadku?? :-) Kasza, ja sie smieje, bo kobietom co tak czy siak cos niepasuje. Tobie przeszkadza za duzy biust a ja miałam taka cicha nadzieje, ze mi podrosnie i zobacze w koncu jak to wyglada miec piersi :-):-);-) Miałam zawsze A, teraz podskoczyło troszke na B, ale to zadna roznica. No, coz nie zawsze mozna miec co sie chce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E, czekam na wiesci jak tam egzamin???? Trzymam mocno kciuki!! I wiesz co, nawiedziłas mnie znowu w snie:-) smieszne to było nie ma co. Tłumaczyłas mi jak to nalezy sie wyluzowac w ciazy, trzeba pic, palic i uzywac zycia poki sie nie słyszy wrzskow dziecka. A potem dołaczyła do nas Ania P. Przebudziłam sie a potem znowu Ty w moim snie i rodziłas.... :-) Jaka obsesja hehehe No, dziewczyny maja niezłe jazdy i koszmary zwiazane ze swoimi porodami a ja tu takie komedie dostaje od natury:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MIAŁAM WŁANIE WYWOŁYWANY POROD OKSYTOCYNA I MIAŁAM BOLE STRASZNE! Tez własnie sie dowiedziałam ze to przez ten specyfik;/ Ale porownania nie mam. A ja dzis na obiadek robie klopsiki, surowke i kartofelki. gonzalo przyłanczaj sie ozywiscie. 8 czerwca ja mam urodzinki;) Ciekawie by było jakbym i w ten sam dzien urodziła;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki myszko;) jakoś daję radę,choc z brzuchem ,zbuntowaną 2latką i ciśnieniem 80/40 ciężko jest.Dobrze,ze mąż przejął mnóstwo moch obowiązków i mam czas na odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na badaniach i mam cholesteze ciazowa,nie przepisali mi nic jagby cos wiecej sie działo ,mam przyjechac ale to normalne w ciazy tak mi lekarz powiedział,i ze za wczesnie na wywołanie porodu mam wytrzymac do 38 no czyli superrr i co ja mam robic ??? poradzcie mi bo juz nie mam siły,czytałam ze dzidzia moze umrzec prze to ,w polsce biora do szpitala odrazu ,a mnie wysłali do domu ,,tak sie boje.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie🌼 U mnie dzis znowu molowo, ale nie bede Wam narzekac. Mamo E,Kasza, Dunia- dziekuje bardzo za slowa otuchy i wyjasnienia👄 To naprawde pomaga!Dzieki!!! U mnie dzis wlk. dzien prasowania( na siedzaco). Cudnie prasowac takie male ubranka. Gonzallo, witaj u nas🌼 Widze, ze tez masz corcie z 2007roku, z tym, ze z poczatku, moja z konca:-) Dunia, czyzbys to TY miala byc kolejna mamusia rozpakowana???:-) Niezle hece z tym rozwarciem, nadodatek masz nizej brzuch ( jeszcze fotek nie widzialam). Moze -jakby cos- zatrudnij meza, zeby nam jakas message wyslal tu na forum:-) Ja juz mojemu powiedzialam, ze jak urodze, to ma ti notke zostawic:-) No, chyba, ze szybciej sms-a komus napisze. Carmen, Atilla, sprawdzie koniecznie to swedzenie. Ja jakis czas temu tez na to cierpialam, ale naszczescie ni ebyla to cholestaza. W koncowce ciazy jest ona jednak bardzo prawdopodobna:-o No i pozdrawiam wszystkie Mamy!:-) MamoE, jak egzamin? Mysza, ale masz sny hehe.... Ciumki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upps, gonzalo, to nie za wesoło z takim niskim cisnieniem. Cała ciaze tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atilla, teraz doczytalam. Wiesz, ja bym Ci radzila isc do innego jeszcze lekarza! Fakt, jak wczesniej pisalam, przy koncowce to sie zdarza dosc czesto, ale tez i niebezpieczne moze byc. Ja, jak o tym czytalam to tez niezle panikowalam! Mam nadz. ze inny lekarz Cie uspokoi...Moze na tym etapie nic nie podaja, moze nie masz az tak wysokiego stezenia bilurubiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE,myszko mam tylko od kilku tyg.ale czasem nie mam siły podniesc sie z łóżka.O zzgadze nie wspomnę...zajadam się płatkami migdałowymi i jakoś daję radę..Marteczkaa-ile bedziesz miała róznicy m-y dziecmi? Ja 2lata i 4miesiące.Hania bardzo się ccieszy z dzidziusia( na razie) a potem może być zazdrośnicą jakich mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej miec niskie cisnienie, niz za wysokie. Ewcisko, a jak tam z Twoim cisnieniem, bo pemietam, ze mialas za wysokie? Gonzallo, ja tez raczej jestem niskocisnieniowcem, wiem, co to znaczy..eh. Co do roznicy wiekowej to miedzy dziewczynkami bedzie 18-mcy ( dokl. poltoraroku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja byłam w szpitalu ,i nie moge isc do innego lekarza tu nie podwarza sie decyzji ,mialam badania krwi i wykazało ze mam cholestoze,wyslali mnie do domu i tyle.Czytam o tym i jest to grozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie gin polecił...coca-colę..i czasem popijam choć zawsze miałam na uwadze to,że jest niezdrowa i tucząca.A jak z Waszym spaniem w nocy?bo u mnie oststnio kiepsko.Wieczorem padam na pyszczek,ale budze się ok 2iej i tak do 4nie spię.Potem staram się to nadrobic w porze drzemki córki,ale następna noc wygląda identycznie.Mąż chrapie jak wieprz i czasem wynoszę się do pokoju stolowego;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie podali mi wynikow ,napisali jakie badania mialam robione nazwe choroby cholestase i tyle ,moze mam podwyzszone wyniki ??? nie wiem nie jestem w polsce ,bariera jezykowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atilla w tym momencie czytanie netu jest gorsze niż podważanie decyzji lekarza ,nakręcasz się niepotrzebnie. W końcu to Twoje zdrowie i masz prawo się martwić. Jak mojemu dzidziusiowi wykryto wadę serduszka to odwiedziłam jeszcze dwóch specjalistów i było mi wszystko jedno czyjego profesora decyzję podważam i nie czytaj zbyt dużo informacji na necie bo zwariujesz ,zresztą nie masz wyników i nie wiesz w jakim stopniu choroba jest rozwinięta,może faktycznie nie jest aż tak zle skoro wysłano Cię do domu. Wiem,że w Holandii inaczej wyglada opieka nad ciężarnymi ale gdyby było zagrozenie życia Twojego lub dziecka nie wysłanoby Cię do domu przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Gonzallo - witamy w naszym gronie :) Atilla - ja przeszlabym sie na konsultacje do innego lek albo porposila o podanie wynikow lub zrobienie dodatkowych juz na wlasna reke. Ze spaniem jak narazie nie mam problemow tzn. mam 2 wstawania na sik i zaraz zasypiam jak zabita, spie chyba nawet dluzej niz przed ciaza , a i dodatkowo w ciagu dnia ucinam sobie drzemke ;) Gonzallo - troche wiem jak to jest miec niskie cisnienie bo wczesniej zawsze takie mialam (tzn nie az tak niskie jak ty ;)) teraz w czasie ciazy mam wzorcowe 120/80 . A wczesniej przy niskim pomagal mi ruch fizyczny i przebywanie na zew. Ogolnie im wiecej spalam , lezalam tym gorzej czulam sie. Inne wzmacniacze kawa / cola raczej nie sa polecane w ciazy , zreszta na mnie kawa i tak nie dzialala. Albo moze sprobuj prysznicy naprzemiennych zimne/cieple to tez czasami pomaga. Aaaa i moj tez mial wymyslec imie dla chlopaka (bo my dalej nie wiemy co bedzie) Noo i tez jakos ciezko mu sie za to zabrac ;) Myszka79 - hihi tez tak samo myslalam o moim biuscie ;) Mialam A teraz mam B, choc wydawalo mi sie ,ze kilka mce temu bylo nawet C :D U mnie najwyrazniej juz wracaja do swojego starego rozmiaru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz racje ,nie powinnam czytac o tym ,i płakac jak dziecko bo histeryczka ze mnie,mam nadzieje ze lekarz mnie nie splawił bo polka.Chyba serce ma./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
czesc Gonzallo:-) jakie Ty masz cisnienie?zyjesz wogole kobieto?kto cie z takim do domu wypuscil wow... Atilla a nie mozesz jakos prywatnie isc? kurcze trzeba bylo ich poprosic o oswiadczenie na pismie ze biora ryzyko jakkiekolwiek ktore moze wystapic na siebie moze wtedy by pomysleli poczytaj tu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3200922 dziewczyny pisza ze chyba nie jest az tak zle. Glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztorm - ja mialam wczoraj placki ze smietana (mniammm) Zreszta wole tak podane niz np z gulaszem. Dodatkowo wcielam wczoraj pol kg truskawek choc naszych polskich to i tak wiadomo ,ze sama chemia ;) No i jak tu zdrowo odzywiac sie w czasie ciazy. Dzis pierogi ruskie - jakos srednio za nimi przepadam ale dostalismy od tesciowej to trzeba zjesc ;) Mam nadzieje, ze dzieciak nie bedzie mial alergii ani zbyt uciazliwych kolek , bo jakos nie wyobrazam sobie siebie na scislej diecie. No i tez nie moge uwierzyc, ze to juz finisz :) U mnie co prawda to jeszcze ponad mce ;) ale i tak coraz to blizej ... I bylam dzis u lek i dalej rozwarcie na opuszek i w sumie nic nie zmienia sie, wiec wizyta kolejna za 2 tyg - bede miec badania i posiew i juz wypisze skierowanie :D Dunia - gdyby mi powiedzial lek ze mam 3 cm rozwarcia to chyba siedzialabym w pelnej gotowosci z torba przy drzwiach czekajac az zacznie sie :D Podziwiam Twoj spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie ma prywatnych lekarzy szkoda bo juz bym leciała!!!taki glupi kraj z jednej strony.Jak sie bede gorzej czuc to zaraz jade do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginzallo witamy:) Marteczko u mnie z ciśnieniem cały czas tak samo, u lekarza wysokie (140 na 90) a w domu 115 na 70 nie więcej. Placki ziemniaczane to jadłabym cały czas, uwielbiam, a ze śmietaną to już szczególnie. Ja dzisiaj postanowiłam że pójdziemy na pizze i to będzie ostatnia pizza przed porodem i jeśli będę karmić piersią to długo długo i po porodzie jej nie zjem, więc ot takie szaleństwo :P Atilla wiesz co właśnie dzisiaj oglądałam Dzieńdobry TVN i tam lekarz wypowiadał się na temat cholestazy, mówił że to wcale nie jest takie groźne jak niektórzy myślą i że nie trzeba nawet leków na to brać, tylko ciągle kontrolować wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
hej ja sie nie odzywam bo nie mam sil ania ochoty mam chumory ale czytam was bylam dzis w szpitalu sie zbadac bo nie wytrzmalam tak mnie rwie w kroku i boli od wczoraj ze juz nie wytrzymalam wiec poszlam z dzieckiem wszystko dobrze jak mnie polozna zobaczyla to od razu mowi brzuch nisko uciska na kosci lonowe szyjka sie skraca rozwarcie na 2 palce i porod za pasem nie ma sie co dziwic ze tak sie pani czuje nic tylko czekac na skurcze albo odejscie wod i do szpitala Tak mi powiedzala a ogulem mam juz dosyc chodzic nie moge boli mnie w kroku nogi ledwo przesuwam opuchnieta jestem odretwialam cala wygladam jak klusek brrr ale widze ze niektore z was jakos sie trzymaja nie to co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale mnie juz wkurza takie udawanie cierpiętnicy jak wyżej przepraszam ale musze to powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja tylko na chwilkę, Mąż mi laptopa przywiózł, żebym mogła coś napisać. :) Widzę, ze poza Pimch, jeszcze nie mamy dzidziusiów? Ja cały czas w dwupaku, trzy dni zastanawiali się, kiedy mnie rozpakują. Jakieś badania ciągle robili... Dziś została podjęta decyzja- jutro Kinia będzie z nami. :) :) :) Mam nadzieje, ze już nic tego terminu nie zmieni. Niefajnie jest leżeć na patologii i czekać.... W każdym razie już mnie przygotowują do jutrzejszego cc. :) :) Trzymajcie za nas kciuki. Pozdrowienia dla Wszystkich! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×