Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość kasza22
a ja jestem zla bo moj chlop jest zly no bo moja mucza teraz wiecej w domu u nas siedzi i nawet spi (woooowww) a moj chlop jest glosna osoba, i ciagle laptopa kobyle trzyma w salonie. Moja mucza nic mu nie powie, nawet jak jest za glosny to mi nic nie powie ale wiem ze kiedys moze byc konflikt i Sama uciszam i dzis jak wychodzil z kibla to tez uciszylam ze ma byc ciszej i on sie wkurzyl i biegal po schodach wyszedl z domu trzasnal drzwiami potem jak wrocil to samo. I on teraz mysli ze moja mucza sie skarzyla a ona sie nie skarzyla ale moze bedzie sie skarzyc ja siedze i bucze a Sam w salonie powiedzial ze ma zly humor i zeby go dzis zostawic w spokoju :-( ja moze przesadzam ale nie chce konfliktow w domu :-( buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kasza, nie ma sie co przejmowac, jesli twojej mamie bedzie przeszkadzalo glosne zachowanie Sama to przeciez jest dorosla i sama moze mu to powiedziec, nie? Nie uprzedzaj faktow kochana, bo sama sie nadenerwujesz a sprawy moze zypelnie inaczej wygladaja :) 😘 Matreeeczka, hurra!!!! Ostatni dzien :) dzis z usmiechem od ucha do ucha metrem jechalam :D:D:D Swinka Peppa jest naprawde fajowa, bardzo proste i krotkie odcinki ale bardzo przyjemne i moja hihra sie az ma czkawke :) Ja tez bym byla bardzo zdziwiona, bardziej niz w pierwszej ciazy kiedy to oczekiwalam synka a wyszla Myszka! No ale wtedy to byl tylko instynkt bo nie mielismy potwierdzenia z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej kochane jak sie wszystkie zaczernicie wtedy bedzie wiadomo ze wy to wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesli istnieja jakiekolwiek podejrzenia ze ktos podczytuje naszego bloga, moge zmienic hasło i wysłac czarnym nickom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale po krotkim przemysleniu sama zmieniłam hasło. Podajcie jak mozecie na nowo swoje poczty. Wysle hasła tylko zaczernionym Nickom. Wasze poczty mam pozapisywane na mojej poczcie wiec i tak sprawdze czy to na pewno wy;) dobrze ze poruszyłas ten temat Marteczko. Tak bedzie bezpieczniej. Mam nadzieje ze sie nie pogniewa nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO dzis zobaczyłam wasze zdjecia na blogu,jestescie piekne !!! ale dziwnie sie poczułam ,w koncu czlowiek pisze z kims a nawet nie wie jak ta osoba wyglada.Antos sliczny!!!!!!!!!! rowniez dodam zdjecia jakies.Pozdrawiam serdrecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakonda Tobie juz przesłałam , wziełam Twoje hasło ze stopki;p Jakos nie umiem znalezc na forum tteraz zadnej wypowiedzi Pimach zeby sprawdzic jaki miała mail....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na nica pimach przy ostatnim poście i jest meil nie wiem czy aktualny : anna.machalica@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co robic ,w poniedziałek dopiero dowiem sie o moich wynikach ,dzis byłam zamkniete bo tu jest dłuuuggii weeeekkeeendd.Kurcze ,a moze wroce do polski jest sens ??? ja nie wim jak tu lecza ta cholestoze, mi powinni chociaz dac jakies tabletki obnizajace zółc.Wczoraj mnie swedziało ale nie tak przesadnie ,teraz nic,ja nie wiem sama juz ?w poniedzialek sie dowiem co i jak chyba.Moze zbytnio panikuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no i musialam sie zaczernic dzieki wam:-P ja tez poprosze haslo i login do bloga. Sam zostal \'sortniety\':-D tzn zrobilam mu sniadanie; francuskie tosty z szynka i szczypiorkiem (szczypior z ogrodka-Mucza zasadzila:-D )jest lepiej z jego nastrojem bo nawet po dokladke przyszedl:-P Moglabym napisac ze facet banalny w obsludze ale jeszcze poczekam z kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atilla, jak to, szpital zamkniety? No chyba nie, a gdzie ty po te wyniki poszlas? A ewentualnie na pogotowie nie mozesz isc? dziewczyny, przytachtalam dwa torty do biura, oczywiscie nie domowej roboty ale z francuskiej piekarni (Myszko, z \"Pauls\", ja ja uwielbiam i bedzie mi jej brak bo maja sklepy tylko w centrum!), jeden tort z rabarbarem (pycha) drugi z morelmi (jeszcze bardziej pycha) i obydwa zniknely w doslownie 5 minut ;) za to ludz\\ie zaczeli zbierac sie do-okola mojego biurka z zyczeniami :) troche bedzie mi brakowac pracy, ale na tym etapie bede i tak miala troche zajec - pierwsza rzec to spakowac torbe do szpitala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu mi powiedzieli ze dzis wysłali do mojego hausearts lekarza domowego i w poniedzialek mam przyjsc do niego.A tam gdzie chodze na kontrole do połoznych zamkniete!wolne maja dzis do pon!!!powiedzieli ze mi nie dadza do rak wynikow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganetka
dziewczyny,czyy to chodzi o mnie z tymi namiarami na bloga??? domyslam sie,ze tak,wiec dzieki za przeslanie namiarow,ale tam nawet nie zagladne,a maila zaraz usune,chcialam tylko zobaczyc Wasze skarby. sorry,to juz stad tez zmykam. zycze Wam wszystkim zdrowych malenstw i dobrych porodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moja poczta asiagalek82@o2. dzis mam znowu jakos dola ze mala mala ale staram sie nie panikowac i zostalam oszukana na allegro ale wsciekla jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
ej a ja co tez jestem nieznajoma nawet nie wiem czemu moj nik jest na pomaranczowo a na bloga nawet nie wiem jak wejsc bo nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganetka
a moze jednak moge zrobic sie na czarno(tylko jak?):) wiem,ze przylczylyam sie do Waszego grona troche pozno i wszystkie znacie sie jak lyse konioe,ale byloby mi milo gdybym jednak byla zaakceptowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz kaszko, odrazu ładniej wygladasz taka zaczerniona;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganetka to nie chodziło o Ciebie. Chodzi np o takich podszywaczy jakl Joole podszyli...Musimy byc ostrozne. Dlatego zmeniłam hasło. Jak kazdy z nas bedzie czarny to odrazu zauwazymy czy ktos sie podszywa czy nie. Takze nie obrazaj sie prosze, tylko sie zacvzerń i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski!!! dzis piatek i potem mam 3 dni wolnego:-) Alez sie ciesze:-) Jeszcze chodze do pracy, chociaz sił i checi coraz mniej:-) No coz, z dzisiejszym dniem jeszcze tylko 10 dni tam zajrze:-) Mama E, a Twoj dzien dzis nadszedł:-) Pewnie fajny dzien masz dzisiaj chociaz nie jeden raz zateskni Ci sie za ta praca:-( Tez jestem tego swiadoma, no ale i tak Ci po cichutku zazdroszcze;-) No nic, udanego pozegnalnego dnia zycze:-) I w drodze powrotnej zaopatrz sie w jeszcze jednego torta tylko dla siebie:-) A co:-))) I musze dopasc ta ciastkarnie:-)) Uwielbiam francuskie rogaliki, croissanty, ciasteczka, i wogole wszystko co słodkie teraz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajcie chwilke, bo juz nie pamietam jak sie zaczernia Nicka. Przypomne sobie i juz wam pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ciagle czysci;/ juz kilka dni. W srode mam wizyte u gina, mam nadzieje ze przejdzie do tego czasu, jak nie to marnie to widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganetka
tuncia_bede czekac na instrukcje w spawie zaciemnienie noicka(bo jak juz kiedys pisalam jestem totalnie ciemna w tych sprawach),dzieki Ci kochana z gory. ide robic sobie jakis obiad,tylko co ...musi miec malo weglowodanow,zeby mi znowu cukier nie eksplodowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zaczernienia nika to chyba prościej niż na głównej stronie jest wejść na \"preferencje\" jest ta opcja na każdej stronie naszego topiku u góry i tam wybrać punkt A. kliknąć w \"kliknij tutaj\" i wywietli się ramka na nik i na hasło do niego. Mam nadzieje, że nie zamotałam za bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuncia poproszę hasło na bloga na maila: mysza55@gmail.com :) Jak Wam mija piątek? U mnie zanosi się na burzę. Z rana byłam w pracy zwolnienie zawieźć, a teraz czekam na koleżankę z małą córcią :) Muszę siebie i zwierzaki zaprawiać do takich małych osóbek, a najchętniej bym pospała Miałam jeszcze coś napisać i nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×